Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3220
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2662
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2570
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2340
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2282
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2134
7  Intimitet  Intimitet 2044
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1993
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1792
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1683
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1625
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1536
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja