Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3217
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2659
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2567
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2337
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2279
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2131
7  Intimitet  Intimitet 2041
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1990
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1790
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1681
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1623
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1534
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja