Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3212
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2653
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2562
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2332
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2274
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2127
7  Intimitet  Intimitet 2038
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1987
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1787
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1678
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1620
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1530
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja