Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ismet Peja — Kosovė, oj nėnė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Potpuri kėngėsh tė vjetra gjakovare  Potpuri kėngėsh tė vjetra gjakovare 3207
2  Kėnga e pleqėrisė  Kėnga e pleqėrisė 2248
3  Larg teje oj nanė  Larg teje oj nanė 1808
4  Sarajeva sheher i bukur  Sarajeva sheher i bukur 1661
5  Moj Sanije bukurije  Moj Sanije bukurije 1504
6  Kėnga e Ymer Drizes  Kėnga e Ymer Drizes 1393
7  Mor djalė i Gemit  Mor djalė i Gemit 1289
8  Qiri Qiri  Qiri Qiri 1231
9  Ma mirė nė pyll se nė qytet  Ma mirė nė pyll se nė qytet 1155
10  Gjallė nė dhe  Gjallė nė dhe 1097
11  Njė ditė te dielė  Njė ditė te dielė 1065
12  Valle e zileve  Valle e zileve 951
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja