Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Minatori — Minatori    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Udha e mbarė  Udha e mbarė 2439
2  Molla me sherbet  Molla me sherbet 2289
3  Bukuroshe  Bukuroshe 1874
4  Mihane  Mihane 1850
5  A thua tė jetė ėndėrr  A thua tė jetė ėndėrr 1721
6  Tė dua sa Kosovėn  Tė dua sa Kosovėn 1600
7  Tė kujtoj  Tė kujtoj 1560
8  Babai im  Babai im 1434
9  Rruga e gjatė  Rruga e gjatė 1279
10  Ndoshta  Ndoshta 1096
11  Kėngė mllefi  Kėngė mllefi 1093
12  E di se do tė shoh  E di se do tė shoh 1060
13  Pėrsėri  Pėrsėri 992
14  Nuk e di  Nuk e di 858
15  Mė pėlqen  Mė pėlqen 818
16  Sytė e tillė  Sytė e tillė 765
17  Emri yt  Emri yt 702
18  Vetėm unė  Vetėm unė 677
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Minatori — Njeriu i fundit nė planet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shfletoj gazetėn, pėr ty mendoj  Shfletoj gazetėn, pėr ty mendoj 1069
2  Si shiu nė xhama qė bien  Si shiu nė xhama qė bien 752
3  Nė duart e tua do tė vdes  Nė duart e tua do tė vdes 734
4  Ėngjėll  Ėngjėll 648
5  Njeriu i fundit nė planet  Njeriu i fundit nė planet 625
6  Brezi im  Brezi im 545
7  Nuk po m’kėrcet  Nuk po m’kėrcet 530
8  Mos harro Evropė  Mos harro Evropė 487
9  Nuk besoj nė politikė  Nuk besoj nė politikė 462
10  Orė e prishur  Orė e prishur 401
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    17 Hite — 17 Hite tė pėrjetshme    


Albume tė tjerė nga   •Agim Tejeci   •Elita 5   •Fisnikėt   •Hareja   •Hidaver Osmani   •Osman Shehu   •Sabri Fejzullahu   •TNT   •Veli Sahiti - Trix
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shkėmbi i kujtimit  Shkėmbi i kujtimit - Osman Shehu 26805
2  Qaj pėr ty  Qaj pėr ty - TNT 20450
3  A thua ėndėrr je ti  A thua ėndėrr je ti - Minatori 16161
4  Takimi  Takimi - Sabri Fejzullahu 13707
5  Udha e mbarė  Udha e mbarė - Minatori 12201
6  E di se ti mė deshte  E di se ti mė deshte - Trix 11773
7  Qaj kitarja ime  Qaj kitarja ime - Agim Tejeci 11391
8  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė - Elita 5 10027
9  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 9117
10  Vetėm pesė minuta  Vetėm pesė minuta - Hareja 8737
11  Kur tė vjen pleqėria  Kur tė vjen pleqėria - Fisnikėt 8595
12  Vaje  Vaje - Agim Tejeci 7094
13  Besa  Besa - Mjellma 7014
14  Simfonia e detit  Simfonia e detit - Elita 5 6777
15  Meri Merita  Meri Merita - Hidaver Osmani 6574
16  Romantika  Romantika - Sabri Fejzullahu 6137
17  Zana  Zana - Trix 5409
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Nostalgji — Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Menkis   •Oda
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Beso nė diell  Beso nė diell - Oda 1263
2  Idioti  Idioti - Minatori 1114
3  Eja vasho eja  Eja vasho eja - Enigma 1012
4  Kopshti i dashurisė  Kopshti i dashurisė - Elonida 882
5  Perėndesha  Perėndesha - Elonida 774
6  Bluz dhe Rock 'n Roll  Bluz dhe Rock 'n Roll - Boemėt - Alisan Mehmeti 691
7  Ku je tash  Ku je tash - Boemėt - Alisan Mehmeti 686
8  Do tė kthehem  Do tė kthehem - Boemėt - Alisan Mehmeti 615
9  Kohėra tė kėqija  Kohėra tė kėqija - Boemėt - Alisan Mehmeti 566
10  Flej Zana  Flej Zana - Menkis 499
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja