Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Grupi Erė e Tepelenės — More trėndafil    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ai syri yt behar  Ai syri yt behar 601
2  Ē’mė treti sevdaja  Ē’mė treti sevdaja 751
3  Hape vallen, mos e mbyll  Hape vallen, mos e mbyll 815
4  Leni moj bijė e ēobanit  Leni moj bijė e ēobanit 714
5  Moj farfuri e florinjt  Moj farfuri e florinjt 816
6  Nėnė moj e mira nėnė  Nėnė moj e mira nėnė 1296
7  Syrin moj Mano-Manushe  Syrin moj Mano-Manushe 1034
8  Syrin moj Mano-Manushe (remix)  Syrin moj Mano-Manushe (remix) 680
9  Syzeza  Syzeza 883
10  Thėllėza  Thėllėza 953
11  Trėndafil qė rri tek porta  Trėndafil qė rri tek porta 660
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Grupi Erė e Tepelenės — Fryn veri mbi Tepelenė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Do t’mė mari malli  Do t’mė mari malli 642
2  Fryn veri mbi Tepelenė  Fryn veri mbi Tepelenė 864
3  Gonxhe trėndafil  Gonxhe trėndafil 530
4  Hajde hajde vashė  Hajde hajde vashė 415
5  Kur mė dhe ujė tė pija  Kur mė dhe ujė tė pija 543
6  Syri yt i bukur  Syri yt i bukur 520
7  Te rrapi nė Dervenė  Te rrapi nė Dervenė 496
8  Tundi tundi hajmalitė  Tundi tundi hajmalitė 471
9  Vishe fustan e nusėrisė  Vishe fustan e nusėrisė 677
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja