Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Grupi Erė e Tepelenės — More trėndafil    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nėnė moj e mira nėnė  Nėnė moj e mira nėnė 1296
2  Syrin moj Mano-Manushe  Syrin moj Mano-Manushe 1034
3  Thėllėza  Thėllėza 953
4  Syzeza  Syzeza 883
5  Moj farfuri e florinjt  Moj farfuri e florinjt 816
6  Hape vallen, mos e mbyll  Hape vallen, mos e mbyll 815
7  Ē’mė treti sevdaja  Ē’mė treti sevdaja 751
8  Leni moj bijė e ēobanit  Leni moj bijė e ēobanit 714
9  Syrin moj Mano-Manushe (remix)  Syrin moj Mano-Manushe (remix) 680
10  Trėndafil qė rri tek porta  Trėndafil qė rri tek porta 660
11  Ai syri yt behar  Ai syri yt behar 601
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Grupi Erė e Tepelenės — Fryn veri mbi Tepelenė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Fryn veri mbi Tepelenė  Fryn veri mbi Tepelenė 864
2  Vishe fustan e nusėrisė  Vishe fustan e nusėrisė 677
3  Do t’mė mari malli  Do t’mė mari malli 642
4  Kur mė dhe ujė tė pija  Kur mė dhe ujė tė pija 543
5  Gonxhe trėndafil  Gonxhe trėndafil 530
6  Syri yt i bukur  Syri yt i bukur 520
7  Te rrapi nė Dervenė  Te rrapi nė Dervenė 496
8  Tundi tundi hajmalitė  Tundi tundi hajmalitė 471
9  Hajde hajde vashė  Hajde hajde vashė 415
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja