Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Nazif Ēela — Notoj nė ison e kėngės    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Udhė e mbarė o bijtė e mirė  Udhė e mbarė o bijtė e mirė 807
2  Krisma jote nė Paris  Krisma jote nė Paris 637
3  Malli i refugjatit  Malli i refugjatit 538
4  Ku e shkove djalėrinė  Ku e shkove djalėrinė 488
5  Legjenda e urės  Legjenda e urės 430
6  Para bustit tė De Radės  Para bustit tė De Radės 407
7  Korrieri dhe baresha  Korrieri dhe baresha 405
8  Gjigandi qė flet i heshtur  Gjigandi qė flet i heshtur 365
9  Dallgė deti  Dallgė deti 353
10  Legjenda e Ymer Agės  Legjenda e Ymer Agės 332
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Shqiperia ime — Shqipėria ime    


Albume tė tjerė nga   •Aleksandėr Gjoka   •Myfarete Laze   •Nertila Vreto   •Petrit Lulo   •Shaban Zeneli
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Unė e dua Ēamėrinė  Unė e dua Ēamėrinė - Sh. Zeneli, M. Laze, A. Gjoka 1834
2  Shqipėria ime  Shqipėria ime - Nertila Vreto, Nazif Ēela 1478
3  Lala Gjoni  Lala Gjoni - Nertila Vreto, Nazif Ēela 1315
4  Kėshilltarėt e Hekalit  Kėshilltarėt e Hekalit - Nertila Vreto, Nazif Ēela 1175
5  Bilbil kur kėndon  Bilbil kur kėndon - Petrit Lulo 1119
6  Mitrua u bė deputet  Mitrua u bė deputet - Nazif Ēela 1060
7  Vito pėllumbesha  Vito pėllumbesha - Petrit Lulo 954
8  Valle e Rajcės  Valle e Rajcės - Nertila Vreto 922
9  Vashėzo nga Vlora  Vashėzo nga Vlora - Nazif Ēela 908
10  Eja djalo eja  Eja djalo eja - Nertila Vreto 881
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja