Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kėngėt e Shekullit — 100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Aleksandėr Gjoka   •Alma Bektashi   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Kėngėt e Shekullit   •Kujtim Prodani   •Liliana Kondakēi   •Rovena Dilo   •Saimir Braho   •Sidrit Bejleri   •Vikena Kamenica
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Kolazh  Kolazh - Rudolf Stamolla 3390
2  A do tė vish?  A do tė vish? - Aleksandėr Gjoka 2914
3  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu - Sidrit Bejleri 2745
4  E duam lumturinė  E duam lumturinė - Jonida Maliqi 2438
5  Kolazh  Kolazh - Liliana Kondakēi 2336
6  Shtegtimi  Shtegtimi - Eranda Libohova 2180
7  S’mendoja  S’mendoja - Vikena Kamenica 2174
8  Kėnga e marinarit  Kėnga e marinarit - Kujtim Prodani 2075
9  Flakė e borė  Flakė e borė - Irma Libohova 1976
10  Me dhe dritė nga syri yt  Me dhe dritė nga syri yt - Rovena Dilo 1850
11  Gjethet ranė  Gjethet ranė - Alma Bektashi 1741
12  Gėzimin njerėzve t’ua shtoj  Gėzimin njerėzve t’ua shtoj - Sajmir Braho 1696
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja