Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elita 5 — Si Merlin Monro    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A nuk ėshtė kėshtu?  A nuk ėshtė kėshtu? 3046
2  Sajzeza  Sajzeza 2510
3  Dashuria e parė  Dashuria e parė 1851
4  Romeo dhe Zhulieta  Romeo dhe Zhulieta 1680
5  Pranoje vetminė  Pranoje vetminė 1550
6  S'mund ta blesh shpirtin tim  S'mund ta blesh shpirtin tim 1529
7  Kėngėt mi vrave me dashuri  Kėngėt mi vrave me dashuri 1437
8  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1295
9  100% vjeshtė nė zemėr  100% vjeshtė nė zemėr 1243
10  Si Merlyn Monro  Si Merlyn Monro 1166
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Vetėm pėr ju    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nuk jam Al Kapone  Nuk jam Al Kapone 3738
2  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė 3133
3  E urrej shiun  E urrej shiun 3058
4  Tė pres  Tė pres 2738
5  Dua tė vdes  Dua tė vdes 2689
6  Pendimi  Pendimi 2294
7  Heshtja jote diēka m'thot  Heshtja jote diēka m'thot 2143
8  Sajzeza  Sajzeza 1983
9  Dashuria ėshtė diēka tjetėr  Dashuria ėshtė diēka tjetėr 1864
10  Pėr nėnėn  Pėr nėnėn 1815
11  Harroje vetminė  Harroje vetminė 1695
12  Bahu  Bahu 1558
13  Fol, vetėm fol  Fol, vetėm fol 1519
14  Iluzioni  Iluzioni 1446
15  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1350
16  Si Merlin Monro  Si Merlin Monro 1189
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Bardh e Zi    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ani moj e majra  Ani moj e majra - Elita 5, Adelina Ismajli 1300
2  Faleminderit  Faleminderit 973
3  Bardh e Zi  Bardh e Zi 786
4  Ah t’isha ma i ri  Ah t’isha ma i ri 678
5  Parajsa dhe ferri  Parajsa dhe ferri 643
6  Sonte kėtu, nesėr atje  Sonte kėtu, nesėr atje 568
7  Fat nė fatkeqėsi  Fat nė fatkeqėsi 555
8  Cila je  Cila je 477
9  Karavanėt kalojnė  Karavanėt kalojnė 408
10  Rastet kanė fuqi  Rastet kanė fuqi 375
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Elita 5    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēka mė ka syri  Ēka mė ka syri 1946
2  Zemra e thyer  Zemra e thyer 1776
3  Udhėtari i natės  Udhėtari i natės 1552
4  Shiu vetėm ty tė lag  Shiu vetėm ty tė lag 1469
5  Fjalėt e qiririt  Fjalėt e qiririt 1384
6  Mos mė mėrzit  Mos mė mėrzit 1281
7  Simfonia e detit  Simfonia e detit 1265
8  Vjedhėsi i ėndrrave  Vjedhėsi i ėndrrave 1190
9  Nora  Nora 1107
10  Trishtimi  Trishtimi 1046
11  Vjeshtė nė zemėr  Vjeshtė nė zemėr 1004
12  Arkimedi  Arkimedi 974
13  Na ish njėherė  Na ish njėherė 928
14  Don Kishotėt nė korzo  Don Kishotėt nė korzo 893
15  Kthehu e dashur  Kthehu e dashur 864
16  Nita  Nita 809
17  Boemi  Boemi 762
18  Errėsira  Errėsira 729
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Melodi tė pavdekshme — Melodi tė pavdekshme    


Albume tė tjerė nga   •Afrim Muēiqi   •Amet Azizi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Nazmi Belica   •Ramadan Krasniqi   •Selami Kolonja   •Shkėlzen Jetishi   •Sinan Vllasaliu   •TNT   •Vėllezėrit Aliu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Xhelozia  Xhelozia - Afrim Muciqi 11733
2  Bjondina  Bjondina - TNT 8563
3  Puthjet tona  Puthjet tona - Vėllezėrit Aliu 7245
4  Mora testin  Mora testin - Ilirėt 6827
5  Hapi sytė e zezė  Hapi sytė e zezė - Sinan Vllasaliu 5577
6  Gurbeti  Gurbeti - Nazmi Belica 5211
7  Kalaja e Ulqinit  Kalaja e Ulqinit - Xeni 4851
8  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 4642
9  Dua tė vdes  Dua tė vdes - Elita5 4389
10  A tė kujtohet  A tė kujtohet - Fisnikėt 4348
11  Duro zemėr  Duro zemėr - Dani 4033
12  Do tė shkrihem  Do tė shkrihem - Fisnikėt 3682
13  Arjeta  Arjeta - Amet Azizi 3509
14  Nata e gjorė  Nata e gjorė - Nazmi Belica 3331
15  Erė borziloku  Erė borziloku - Selami Kolonja 3238
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Dhimbje dashurie — Dhimbje dashurie    


Albume tė tjerė nga   •Armend Rexhepagiqi   •Avni Aliu   •Hidaver Osmani   •Marigona   •Selami Kolonja   •Shkumbin Kryeziu   •Telex   •Xhelal Xheladini
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Edhe kjo verė  Edhe kjo verė - Telex 2129
2  Pse muaji ka 30 ditė  Pse muaji ka 30 ditė - Avni Aliu 1726
3  Nė mes nesh ka diēka  Nė mes nesh ka diēka - Xhelal Xheladini 1638
4  Ajshe  Ajshe - Marigona 1341
5  Male o ju male  Male o ju male - Selami Kolonja 1215
6  Bukuroshe  Bukuroshe - Didi - Hidaver Osmani 1195
7  Jetoj unė pėr ty  Jetoj unė pėr ty - Shkumbin Kryeziu 1076
8  Dudije  Dudije - Armend Rexhepagiqi 998
9  Ndize zemrėn time  Ndize zemrėn time - Donika Gashi 997
10  Al Kapone  Al Kapone - Elita 5 935
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Cani — Hitet Cani    


Albume tė tjerė nga   •Adelina Ismajli   •Armend Rexhepagiqi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Marigona   •Merita Spahiu Muēiqi   •Mihrie Braha   •Naim Abazi   •Shkumbin Kryeziu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Leze leze  Leze leze - Aida 2015
2  Kur vdekja tė thėrret  Kur vdekja tė thėrret - Marigona 1210
3  Nuk jam pėr ty  Nuk jam pėr ty - Fisnikėt 1095
4  Sajzeza  Sajzeza - Elita 5 & A. Ismajli 1069
5  E mira e Prishtinės  E mira e Prishtinės - Mihrie Braha 1034
6  Dashurinė ku e kam  Dashurinė ku e kam - Armend Rexhepagiqi 803
7  Plagė nė zemėr  Plagė nė zemėr - Naim Abazi 772
8  Shko  Shko - Adelina Ismajli 677
9  Do tė eksplodoj  Do tė eksplodoj - Shkumbin Kryeziu 648
10  Kush ka bon  Kush ka bon - Ilirėt 633
11  Do tė pres  Do tė pres - Merita Spahiu 580
12  Mėngjesore  Mėngjesore 486
13  Rajmond  Rajmond - Miranda 456
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    17 Hite — 17 Hite tė pėrjetshme    


Albume tė tjerė nga   •Agim Tejeci   •Fisnikėt   •Hareja   •Hidaver Osmani   •Minatori   •Osman Shehu   •Sabri Fejzullahu   •TNT   •Veli Sahiti - Trix
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shkėmbi i kujtimit  Shkėmbi i kujtimit - Osman Shehu 26778
2  Qaj pėr ty  Qaj pėr ty - TNT 20438
3  A thua ėndėrr je ti  A thua ėndėrr je ti - Minatori 16152
4  Takimi  Takimi - Sabri Fejzullahu 13702
5  Udha e mbarė  Udha e mbarė - Minatori 12198
6  E di se ti mė deshte  E di se ti mė deshte - Trix 11766
7  Qaj kitarja ime  Qaj kitarja ime - Agim Tejeci 11387
8  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė - Elita 5 10023
9  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 9113
10  Vetėm pesė minuta  Vetėm pesė minuta - Hareja 8732
11  Kur tė vjen pleqėria  Kur tė vjen pleqėria - Fisnikėt 8593
12  Vaje  Vaje - Agim Tejeci 7093
13  Besa  Besa - Mjellma 7013
14  Simfonia e detit  Simfonia e detit - Elita 5 6774
15  Meri Merita  Meri Merita - Hidaver Osmani 6571
16  Romantika  Romantika - Sabri Fejzullahu 6133
17  Zana  Zana - Trix 5408
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja