Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elita 5 — Si Merlin Monro    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A nuk ėshtė kėshtu?  A nuk ėshtė kėshtu? 3033
2  Sajzeza  Sajzeza 2499
3  Dashuria e parė  Dashuria e parė 1844
4  Romeo dhe Zhulieta  Romeo dhe Zhulieta 1673
5  Pranoje vetminė  Pranoje vetminė 1544
6  S'mund ta blesh shpirtin tim  S'mund ta blesh shpirtin tim 1523
7  Kėngėt mi vrave me dashuri  Kėngėt mi vrave me dashuri 1431
8  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1290
9  100% vjeshtė nė zemėr  100% vjeshtė nė zemėr 1237
10  Si Merlyn Monro  Si Merlyn Monro 1161
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Vetėm pėr ju    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nuk jam Al Kapone  Nuk jam Al Kapone 3719
2  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė 3122
3  E urrej shiun  E urrej shiun 3044
4  Tė pres  Tė pres 2728
5  Dua tė vdes  Dua tė vdes 2681
6  Pendimi  Pendimi 2286
7  Heshtja jote diēka m'thot  Heshtja jote diēka m'thot 2136
8  Sajzeza  Sajzeza 1976
9  Dashuria ėshtė diēka tjetėr  Dashuria ėshtė diēka tjetėr 1856
10  Pėr nėnėn  Pėr nėnėn 1808
11  Harroje vetminė  Harroje vetminė 1687
12  Bahu  Bahu 1551
13  Fol, vetėm fol  Fol, vetėm fol 1510
14  Iluzioni  Iluzioni 1440
15  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1343
16  Si Merlin Monro  Si Merlin Monro 1184
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Bardh e Zi    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ani moj e majra  Ani moj e majra - Elita 5, Adelina Ismajli 1298
2  Faleminderit  Faleminderit 972
3  Bardh e Zi  Bardh e Zi 786
4  Ah t’isha ma i ri  Ah t’isha ma i ri 678
5  Parajsa dhe ferri  Parajsa dhe ferri 643
6  Sonte kėtu, nesėr atje  Sonte kėtu, nesėr atje 568
7  Fat nė fatkeqėsi  Fat nė fatkeqėsi 555
8  Cila je  Cila je 477
9  Karavanėt kalojnė  Karavanėt kalojnė 408
10  Rastet kanė fuqi  Rastet kanė fuqi 375
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Elita 5    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēka mė ka syri  Ēka mė ka syri 1938
2  Zemra e thyer  Zemra e thyer 1769
3  Udhėtari i natės  Udhėtari i natės 1545
4  Shiu vetėm ty tė lag  Shiu vetėm ty tė lag 1464
5  Fjalėt e qiririt  Fjalėt e qiririt 1378
6  Mos mė mėrzit  Mos mė mėrzit 1276
7  Simfonia e detit  Simfonia e detit 1259
8  Vjedhėsi i ėndrrave  Vjedhėsi i ėndrrave 1186
9  Nora  Nora 1102
10  Trishtimi  Trishtimi 1041
11  Vjeshtė nė zemėr  Vjeshtė nė zemėr 1000
12  Arkimedi  Arkimedi 967
13  Na ish njėherė  Na ish njėherė 922
14  Don Kishotėt nė korzo  Don Kishotėt nė korzo 889
15  Kthehu e dashur  Kthehu e dashur 860
16  Nita  Nita 805
17  Boemi  Boemi 758
18  Errėsira  Errėsira 726
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Melodi tė pavdekshme — Melodi tė pavdekshme    


Albume tė tjerė nga   •Afrim Muēiqi   •Amet Azizi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Nazmi Belica   •Ramadan Krasniqi   •Selami Kolonja   •Shkėlzen Jetishi   •Sinan Vllasaliu   •TNT   •Vėllezėrit Aliu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Xhelozia  Xhelozia - Afrim Muciqi 11696
2  Bjondina  Bjondina - TNT 8541
3  Puthjet tona  Puthjet tona - Vėllezėrit Aliu 7226
4  Mora testin  Mora testin - Ilirėt 6812
5  Hapi sytė e zezė  Hapi sytė e zezė - Sinan Vllasaliu 5560
6  Gurbeti  Gurbeti - Nazmi Belica 5196
7  Kalaja e Ulqinit  Kalaja e Ulqinit - Xeni 4839
8  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 4630
9  Dua tė vdes  Dua tė vdes - Elita5 4380
10  A tė kujtohet  A tė kujtohet - Fisnikėt 4334
11  Duro zemėr  Duro zemėr - Dani 4021
12  Do tė shkrihem  Do tė shkrihem - Fisnikėt 3672
13  Arjeta  Arjeta - Amet Azizi 3496
14  Nata e gjorė  Nata e gjorė - Nazmi Belica 3321
15  Erė borziloku  Erė borziloku - Selami Kolonja 3226
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Dhimbje dashurie — Dhimbje dashurie    


Albume tė tjerė nga   •Armend Rexhepagiqi   •Avni Aliu   •Hidaver Osmani   •Marigona   •Selami Kolonja   •Shkumbin Kryeziu   •Telex   •Xhelal Xheladini
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Edhe kjo verė  Edhe kjo verė - Telex 2121
2  Pse muaji ka 30 ditė  Pse muaji ka 30 ditė - Avni Aliu 1722
3  Nė mes nesh ka diēka  Nė mes nesh ka diēka - Xhelal Xheladini 1634
4  Ajshe  Ajshe - Marigona 1337
5  Male o ju male  Male o ju male - Selami Kolonja 1211
6  Bukuroshe  Bukuroshe - Didi - Hidaver Osmani 1190
7  Jetoj unė pėr ty  Jetoj unė pėr ty - Shkumbin Kryeziu 1071
8  Dudije  Dudije - Armend Rexhepagiqi 996
9  Ndize zemrėn time  Ndize zemrėn time - Donika Gashi 994
10  Al Kapone  Al Kapone - Elita 5 933
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Cani — Hitet Cani    


Albume tė tjerė nga   •Adelina Ismajli   •Armend Rexhepagiqi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Marigona   •Merita Spahiu Muēiqi   •Mihrie Braha   •Naim Abazi   •Shkumbin Kryeziu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Leze leze  Leze leze - Aida 2011
2  Kur vdekja tė thėrret  Kur vdekja tė thėrret - Marigona 1208
3  Nuk jam pėr ty  Nuk jam pėr ty - Fisnikėt 1093
4  Sajzeza  Sajzeza - Elita 5 & A. Ismajli 1068
5  E mira e Prishtinės  E mira e Prishtinės - Mihrie Braha 1030
6  Dashurinė ku e kam  Dashurinė ku e kam - Armend Rexhepagiqi 801
7  Plagė nė zemėr  Plagė nė zemėr - Naim Abazi 768
8  Shko  Shko - Adelina Ismajli 676
9  Do tė eksplodoj  Do tė eksplodoj - Shkumbin Kryeziu 646
10  Kush ka bon  Kush ka bon - Ilirėt 631
11  Do tė pres  Do tė pres - Merita Spahiu 578
12  Mėngjesore  Mėngjesore 484
13  Rajmond  Rajmond - Miranda 454
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    17 Hite — 17 Hite tė pėrjetshme    


Albume tė tjerė nga   •Agim Tejeci   •Fisnikėt   •Hareja   •Hidaver Osmani   •Minatori   •Osman Shehu   •Sabri Fejzullahu   •TNT   •Veli Sahiti - Trix
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shkėmbi i kujtimit  Shkėmbi i kujtimit - Osman Shehu 26627
2  Qaj pėr ty  Qaj pėr ty - TNT 20329
3  A thua ėndėrr je ti  A thua ėndėrr je ti - Minatori 16072
4  Takimi  Takimi - Sabri Fejzullahu 13629
5  Udha e mbarė  Udha e mbarė - Minatori 12132
6  E di se ti mė deshte  E di se ti mė deshte - Trix 11698
7  Qaj kitarja ime  Qaj kitarja ime - Agim Tejeci 11322
8  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė - Elita 5 9958
9  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 9057
10  Vetėm pesė minuta  Vetėm pesė minuta - Hareja 8673
11  Kur tė vjen pleqėria  Kur tė vjen pleqėria - Fisnikėt 8539
12  Vaje  Vaje - Agim Tejeci 7042
13  Besa  Besa - Mjellma 6961
14  Simfonia e detit  Simfonia e detit - Elita 5 6719
15  Meri Merita  Meri Merita - Hidaver Osmani 6529
16  Romantika  Romantika - Sabri Fejzullahu 6094
17  Zana  Zana - Trix 5374
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja