Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Shpėtim Levendi & Sulejman Lame — Tė ka babai nė gji    


Albume tė tjerė nga   •Shpėtim Levendi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'u ngrita me natė  Ē'u ngrita me natė 615
2  Kur merr sitėn dhe gatuan  Kur merr sitėn dhe gatuan 493
3  Leskovik o fryn njė erė  Leskovik o fryn njė erė 437
4  Tė ka babai nė gji  Tė ka babai nė gji 408
5  Dola nė baēen me lule  Dola nė baēen me lule 379
6  Mora gunėn moj nėnė  Mora gunėn moj nėnė 368
7  Zbresim nga Leusa  Zbresim nga Leusa 339
8  Hapna, hapna derėn  Hapna, hapna derėn 326
9  Tė bėra manare  Tė bėra manare 296
10  Duart nė fre  Duart nė fre 268
11  Kaba  Kaba 268
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sazet e Pėrmetit — Kėngė Pėrmetare    


Albume tė tjerė nga   •Laver Bariu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  O dhėndėr ku vete kėshtu  O dhėndėr ku vete kėshtu - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1806
2  As aman moj lule  As aman moj lule - Sazet, Pėrmet 1442
3  Tė dielė qė me sabah  Tė dielė qė me sabah - Vajzat, Pėrmet 1227
4  Falma syn e zi  Falma syn e zi - I. Nasi, J. Suli 1148
5  Hajde dalim nga Lipa  Hajde dalim nga Lipa - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1010
6  O borzilok  O borzilok - Sazet, Pėrmet 993
7  Do marr ēiften do dal pėr gjah  Do marr ēiften do dal pėr gjah - Sazet, Pėrmet 949
8  Se na ra dėbora  Se na ra dėbora - L. Bariu, S. Lame 924
9  Porsi pėndėt e palloit  Porsi pėndėt e palloit - M. Xhemali, Y. Zeqiri 816
10  Porsi yll mėngjesi  Porsi yll mėngjesi - J. Suli, I. Nasi 808
11  Hodha njė lule nė ferrė  Hodha njė lule nė ferrė - V.Thanasi, I.Thanasi 790
12  A kanė ujė ato burime  A kanė ujė ato burime - Sazet, Pėrmet 769
13  Rrush i bardhė e rrush i zi  Rrush i bardhė e rrush i zi - M. Xhemali, Y. Zeqiri 728
14  Trėndafili fletė fletė  Trėndafili fletė fletė - Sazet, Pėrmet 721
15  Fluturo si gjethe  Fluturo si gjethe - Laver Bariu 714
16  Hajde moj gjethėzė  Hajde moj gjethėzė - Riza Kosina 627
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja