Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bleona Qereti — S`mė bėhet vonė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  S'mė bėhet vonė  S'mė bėhet vonė 1349
2  Po digjem nga malli  Po digjem nga malli 1089
3  Ndale lotin  Ndale lotin 833
4  Nuk mė mashtron dot  Nuk mė mashtron dot 733
5  Po ku je fshehur  Po ku je fshehur 706
6  Dua ēfarė dua  Dua ēfarė dua 638
7  Pa ty  Pa ty 560
8  Nuk gjen  Nuk gjen 473
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Bleona Qereti — Ik mėso si dashurohet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ik mėso si dashurohet  Ik mėso si dashurohet 977
2  O bo bo  O bo bo 764
3  Napoloni  Napoloni 739
4  Ekstravagantja  Ekstravagantja 646
5  Tė dashuroj  Tė dashuroj 526
6  Bla, bla, bla  Bla, bla, bla 509
7  Do tė dua nesėr  Do tė dua nesėr 439
8  S'je i pari qė po vuan  S'je i pari qė po vuan 413
9  M'i kthe tė gjitha  M'i kthe tė gjitha 369
10  Quam tė vdekur  Quam tė vdekur 350
11  Pyes tė dashurit  Pyes tė dashurit 325
12  Ky shi a bie edhe pėr ty?  Ky shi a bie edhe pėr ty? 316
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Bleona Qereti — Nėse mė do fort    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nėse mė do fort  Nėse mė do fort 803
2  Kam qejfin tim  Kam qejfin tim 561
3  Era  Era 550
4  Mos ik  Mos ik 520
5  Adoleshenca  Adoleshenca 467
6  Djemtė e mahallės  Djemtė e mahallės 365
7  Lermėni  Lermėni 354
8  Dhe prapė jam kthyer  Dhe prapė jam kthyer 299
9  Si tė panjohur  Si tė panjohur 241
10  Pėrse tė vuajmė  Pėrse tė vuajmė 225
11  Tek parku i humbur  Tek parku i humbur 217
12  Premtim i harruar  Premtim i harruar 211
13  Vetėmashtrimi  Vetėmashtrimi 200
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    RTSH 2001 — Fest 2001    


Albume tė tjerė nga   •Agim Poshka   •Alma Bektashi   •Aurela Gaēe   •Bedri Islami   •Bojken Lako   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Kozma Dushi   •Manjola Nallbani   •Mariza Ikonomi   •Miranda Hashani   •Rovena Dilo   •RTSH   •Silva Gurabardhi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Taverna e vjetėr  Taverna e vjetėr - B. Alibali, I. Libohova 2983
2  Ndjej  Ndjej - Aurela Gaēe 1847
3  Mė prit  Mė prit - Eranda Libohova 1672
4  Zjarrin do ta gjej  Zjarrin do ta gjej - Mariza Ikonomi 1479
5  Gėnje por thuaj tė dua  Gėnje por thuaj tė dua - K. Dushi, S. Gurabardhi 1451
6  Telefon  Telefon - Bleona Qerreti 1341
7  Ik  Ik - Jonida Maliqi 1221
8  Sa larg  Sa larg - Manjola Nallbani 1128
9  Kėngė e jetės sonė  Kėngė e jetės sonė - Yell 971
10  Qielli dhe toka  Qielli dhe toka - Bojken Lako 880
11  Mendim  Mendim - Agim Poshka 842
12  Anti Nostradamus  Anti Nostradamus - Rovena Dilo 759
13  Ti apo ėndrra  Ti apo ėndrra - Miranda Hashani 739
14  Kėrkoj  Kėrkoj - Alma Bektashi 723
15  Njė botė e re  Njė botė e re - Bedri Islami 644
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja