Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kėngė magjike — Kėngė magjike    


Albume tė tjerė nga   •Alma Bektashi   •Ema Qazimi   •Gjergji Jorgaqi   •Kozma Dushi   •Mihallaq Andrea   •Mimoza Paraveli   •Ritfolk   •Rovena Dilo   •Spirit Voice
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dy netė  Dy netė - M. Paraveli & M. Andrea 2202
2  Mos mė lini tė largohem  Mos mė lini tė largohem - Kozma Dushi 1601
3  F**k the government  F**k the government - Adelina Ismaili 1217
4  Ikin stinėt  Ikin stinėt - E. Qazimi & E. Bogdani 1081
5  Ti largohu  Ti largohu - Alma Bektashi 973
6  Ti s'e ndien atė qė fal  Ti s'e ndien atė qė fal - Gjergj Jorgaqi 886
7  Do tė them diēka  Do tė them diēka - Ritfolk 840
8  Rruga e jetės  Rruga e jetės - Spirit Voice 792
9  Arbėri  Arbėri - Liliana Kondakēi 750
10  Lotėt e ėngjėllit  Lotėt e ėngjėllit - Era Rusi 647
11  Njė jetė dashurojmė  Njė jetė dashurojmė - Sun Rise 638
12  Jeta ėshtė e shėnjtė  Jeta ėshtė e shėnjtė - Rovena Dilo 577
13  Skllav i etjes tėnde  Skllav i etjes tėnde - Meteor 501
14  Klith me natėn  Klith me natėn - Arjan Toēi 453
15  Mė fal  Mė fal - Suela Ēanaj 440
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Kėngėt e Shekullit — 100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Aleksandėr Gjoka   •Alma Bektashi   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Kėngėt e Shekullit   •Kujtim Prodani   •Rovena Dilo   •Saimir Braho   •Sidrit Bejleri   •Vikena Kamenica
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Kolazh  Kolazh - Rudolf Stamolla 3388
2  A do tė vish?  A do tė vish? - Aleksandėr Gjoka 2912
3  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu - Sidrit Bejleri 2743
4  E duam lumturinė  E duam lumturinė - Jonida Maliqi 2436
5  Kolazh  Kolazh - Liliana Kondakēi 2334
6  Shtegtimi  Shtegtimi - Eranda Libohova 2178
7  S’mendoja  S’mendoja - Vikena Kamenica 2173
8  Kėnga e marinarit  Kėnga e marinarit - Kujtim Prodani 2074
9  Flakė e borė  Flakė e borė - Irma Libohova 1976
10  Me dhe dritė nga syri yt  Me dhe dritė nga syri yt - Rovena Dilo 1850
11  Gjethet ranė  Gjethet ranė - Alma Bektashi 1741
12  Gėzimin njerėzve t’ua shtoj  Gėzimin njerėzve t’ua shtoj - Sajmir Braho 1696
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja