Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Artan Xhija — Autograf pėr ty    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Eja dhe njėherė  Eja dhe njėherė 1997
2  O shpirti im  O shpirti im 1750
3  U largove pa u ndjerė  U largove pa u ndjerė 1440
4  Njė aventurė e pėrjetuar  Njė aventurė e pėrjetuar 1373
5  O studente  O studente 1294
6  Miranda  Miranda 1281
7  Mė dėgjo  Mė dėgjo 1186
8  Njė autograf pėr ty  Njė autograf pėr ty 1143
9  Fjalėt na pengojnė  Fjalėt na pengojnė 1048
10  Imazh a fantazi  Imazh a fantazi 940
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Artan Xhija — Njė puthje borxh mė ke    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Jam pa fat nė dashuri  Jam pa fat nė dashuri 1218
2  Lot s’do tė lėshoj  Lot s’do tė lėshoj 964
3  Lamtumirė  Lamtumirė 929
4  Ta prishi mendjen bukuria  Ta prishi mendjen bukuria 892
5  Njė puthje borxh mė ke  Njė puthje borxh mė ke 779
6  Dua tė thėrras  Dua tė thėrras 774
7  Brune...brune  Brune...brune 756
8  Eja tė t’i fshij lotėt  Eja tė t’i fshij lotėt 670
9  Fryt i dashurisė  Fryt i dashurisė 603
10  Do ta hap zemrėn  Do ta hap zemrėn 588
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja