Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Artan Xhija — Autograf pėr ty    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Eja dhe njėherė  Eja dhe njėherė 1991
2  O shpirti im  O shpirti im 1744
3  U largove pa u ndjerė  U largove pa u ndjerė 1434
4  Njė aventurė e pėrjetuar  Njė aventurė e pėrjetuar 1368
5  O studente  O studente 1288
6  Miranda  Miranda 1277
7  Mė dėgjo  Mė dėgjo 1183
8  Njė autograf pėr ty  Njė autograf pėr ty 1140
9  Fjalėt na pengojnė  Fjalėt na pengojnė 1045
10  Imazh a fantazi  Imazh a fantazi 936
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Artan Xhija — Njė puthje borxh mė ke    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Jam pa fat nė dashuri  Jam pa fat nė dashuri 1215
2  Lot s’do tė lėshoj  Lot s’do tė lėshoj 960
3  Lamtumirė  Lamtumirė 925
4  Ta prishi mendjen bukuria  Ta prishi mendjen bukuria 888
5  Njė puthje borxh mė ke  Njė puthje borxh mė ke 775
6  Dua tė thėrras  Dua tė thėrras 770
7  Brune...brune  Brune...brune 753
8  Eja tė t’i fshij lotėt  Eja tė t’i fshij lotėt 667
9  Fryt i dashurisė  Fryt i dashurisė 600
10  Do ta hap zemrėn  Do ta hap zemrėn 585
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja