Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ardjan Trebicka — Tango    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shokė jete  Shokė jete 2088
2  Falmė sytė e shkruar  Falmė sytė e shkruar 1813
3  Erė dashurie  Erė dashurie 1606
4  Amapola  Amapola 1419
5  Njė flutur  Njė flutur 1372
6  Sa tė desha  Sa tė desha 1295
7  Pėr ty s'do shkruaj mė  Pėr ty s'do shkruaj mė 1233
8  Pėrsėri ke me u afru  Pėrsėri ke me u afru 1202
9  Mirupafshim  Mirupafshim 1136
10  Por una cabeza  Por una cabeza 1101
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Dhe deti na ka zili    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe deti na ka zili  Dhe deti na ka zili 2533
2  O yll i bukur  O yll i bukur 2195
3  Trėndafile  Trėndafile 2067
4  Ti mė pėlqen  Ti mė pėlqen 2049
5  E imja je  E imja je 1983
6  Tė fryn era nėn kėmishė  Tė fryn era nėn kėmishė 1909
7  Lule lule macė macė  Lule lule macė macė 1753
8  S'ma fal dashurinė  S'ma fal dashurinė 1716
9  Shpendurake  Shpendurake 1636
10  E humba zemrėn  E humba zemrėn 1521
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Do bėhem cigan    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Me fustanin dredha dredha  Me fustanin dredha dredha 1849
2  Do bėhem cigan  Do bėhem cigan 1669
3  A mė do aq sa tė dua  A mė do aq sa tė dua 1543
4  Tani mė ke harruar  Tani mė ke harruar 1433
5  Lule vere  Lule vere 1420
6  Katerina  Katerina 1361
7  Vallėzojmė tė dy  Vallėzojmė tė dy 1235
8  Po mė mundon zilia  Po mė mundon zilia 1140
9  Kėto buzė qė ke ti  Kėto buzė qė ke ti 1132
10  Edhe dielli iku larg  Edhe dielli iku larg 1066
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja