Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ardjan Trebicka — Tango    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shokė jete  Shokė jete 2070
2  Falmė sytė e shkruar  Falmė sytė e shkruar 1799
3  Erė dashurie  Erė dashurie 1593
4  Amapola  Amapola 1409
5  Njė flutur  Njė flutur 1364
6  Sa tė desha  Sa tė desha 1287
7  Pėr ty s'do shkruaj mė  Pėr ty s'do shkruaj mė 1226
8  Pėrsėri ke me u afru  Pėrsėri ke me u afru 1195
9  Mirupafshim  Mirupafshim 1129
10  Por una cabeza  Por una cabeza 1094
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Dhe deti na ka zili    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe deti na ka zili  Dhe deti na ka zili 2508
2  O yll i bukur  O yll i bukur 2166
3  Trėndafile  Trėndafile 2045
4  Ti mė pėlqen  Ti mė pėlqen 2030
5  E imja je  E imja je 1965
6  Tė fryn era nėn kėmishė  Tė fryn era nėn kėmishė 1892
7  Lule lule macė macė  Lule lule macė macė 1736
8  S'ma fal dashurinė  S'ma fal dashurinė 1699
9  Shpendurake  Shpendurake 1620
10  E humba zemrėn  E humba zemrėn 1506
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Do bėhem cigan    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Me fustanin dredha dredha  Me fustanin dredha dredha 1813
2  Do bėhem cigan  Do bėhem cigan 1639
3  A mė do aq sa tė dua  A mė do aq sa tė dua 1512
4  Tani mė ke harruar  Tani mė ke harruar 1406
5  Lule vere  Lule vere 1394
6  Katerina  Katerina 1337
7  Vallėzojmė tė dy  Vallėzojmė tė dy 1212
8  Po mė mundon zilia  Po mė mundon zilia 1119
9  Kėto buzė qė ke ti  Kėto buzė qė ke ti 1110
10  Edhe dielli iku larg  Edhe dielli iku larg 1046
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja