Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2054
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1647
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1382
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1276
5  Esperanca  Esperanca 1242
6  Lėmza  Lėmza 1181
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1108
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1040
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 954
10  Natėn vonė  Natėn vonė 887
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 824
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 788
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 759
14  Mesnatė  Mesnatė 723
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Vaēe Zela — Kėnga ime    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Malli pėr Mėmėdhenė  Malli pėr Mėmėdhenė 1162
2  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime 941
3  Kėngėt e popullit tim  Kėngėt e popullit tim 877
4  Gjyshja  Gjyshja 842
5  E dua vendin tim  E dua vendin tim 712
6  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 667
7  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 636
8  Lemza  Lemza 579
9  Fėmija i parė  Fėmija i parė 529
10  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 522
11  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 494
12  Natėn vonė  Natėn vonė 448
13  Mesnatė  Mesnatė 426
14  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 410
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja