Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2044
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1644
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1378
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1274
5  Esperanca  Esperanca 1241
6  Lėmza  Lėmza 1180
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1107
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1039
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 953
10  Natėn vonė  Natėn vonė 886
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 823
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 787
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 757
14  Mesnatė  Mesnatė 722
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Vaēe Zela — Kėnga ime    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Malli pėr Mėmėdhenė  Malli pėr Mėmėdhenė 1154
2  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime 936
3  Kėngėt e popullit tim  Kėngėt e popullit tim 872
4  Gjyshja  Gjyshja 837
5  E dua vendin tim  E dua vendin tim 708
6  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 665
7  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 634
8  Lemza  Lemza 576
9  Fėmija i parė  Fėmija i parė 527
10  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 520
11  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 492
12  Natėn vonė  Natėn vonė 446
13  Mesnatė  Mesnatė 424
14  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 408
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja