Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elita 5 — Si Merlin Monro    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  100% vjeshtė nė zemėr  100% vjeshtė nė zemėr 1243
2  A nuk ėshtė kėshtu?  A nuk ėshtė kėshtu? 3046
3  Dashuria e parė  Dashuria e parė 1851
4  Kėngėt mi vrave me dashuri  Kėngėt mi vrave me dashuri 1437
5  Pranoje vetminė  Pranoje vetminė 1550
6  Romeo dhe Zhulieta  Romeo dhe Zhulieta 1680
7  S'mund ta blesh shpirtin tim  S'mund ta blesh shpirtin tim 1529
8  Sajzeza  Sajzeza 2510
9  Si Merlyn Monro  Si Merlyn Monro 1166
10  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1295
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Vetėm pėr ju    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Bahu  Bahu 1558
2  Dashuria ėshtė diēka tjetėr  Dashuria ėshtė diēka tjetėr 1864
3  Dua tė vdes  Dua tė vdes 2689
4  E urrej shiun  E urrej shiun 3058
5  Fol, vetėm fol  Fol, vetėm fol 1519
6  Harroje vetminė  Harroje vetminė 1695
7  Heshtja jote diēka m'thot  Heshtja jote diēka m'thot 2143
8  Iluzioni  Iluzioni 1446
9  Nuk jam Al Kapone  Nuk jam Al Kapone 3738
10  Pendimi  Pendimi 2294
11  Pėr nėnėn  Pėr nėnėn 1815
12  Sajzeza  Sajzeza 1983
13  Si Merlin Monro  Si Merlin Monro 1189
14  Tė pres  Tė pres 2738
15  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė 3133
16  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1350
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Bardh e Zi    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah t’isha ma i ri  Ah t’isha ma i ri 678
2  Ani moj e majra  Ani moj e majra - Elita 5, Adelina Ismajli 1300
3  Bardh e Zi  Bardh e Zi 786
4  Cila je  Cila je 477
5  Faleminderit  Faleminderit 973
6  Fat nė fatkeqėsi  Fat nė fatkeqėsi 555
7  Karavanėt kalojnė  Karavanėt kalojnė 408
8  Parajsa dhe ferri  Parajsa dhe ferri 643
9  Rastet kanė fuqi  Rastet kanė fuqi 375
10  Sonte kėtu, nesėr atje  Sonte kėtu, nesėr atje 568
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Elita 5 — Elita 5    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Arkimedi  Arkimedi 974
2  Boemi  Boemi 762
3  Ēka mė ka syri  Ēka mė ka syri 1946
4  Don Kishotėt nė korzo  Don Kishotėt nė korzo 893
5  Errėsira  Errėsira 729
6  Fjalėt e qiririt  Fjalėt e qiririt 1384
7  Kthehu e dashur  Kthehu e dashur 864
8  Mos mė mėrzit  Mos mė mėrzit 1281
9  Na ish njėherė  Na ish njėherė 928
10  Nita  Nita 809
11  Nora  Nora 1107
12  Shiu vetėm ty tė lag  Shiu vetėm ty tė lag 1469
13  Simfonia e detit  Simfonia e detit 1265
14  Trishtimi  Trishtimi 1046
15  Udhėtari i natės  Udhėtari i natės 1552
16  Vjedhėsi i ėndrrave  Vjedhėsi i ėndrrave 1190
17  Vjeshtė nė zemėr  Vjeshtė nė zemėr 1004
18  Zemra e thyer  Zemra e thyer 1776
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Melodi tė pavdekshme — Melodi tė pavdekshme    


Albume tė tjerė nga   •Afrim Muēiqi   •Amet Azizi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Nazmi Belica   •Ramadan Krasniqi   •Selami Kolonja   •Shkėlzen Jetishi   •Sinan Vllasaliu   •TNT   •Vėllezėrit Aliu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A tė kujtohet  A tė kujtohet - Fisnikėt 4349
2  Arjeta  Arjeta - Amet Azizi 3511
3  Bjondina  Bjondina - TNT 8565
4  Do tė shkrihem  Do tė shkrihem - Fisnikėt 3683
5  Dua tė vdes  Dua tė vdes - Elita5 4390
6  Duro zemėr  Duro zemėr - Dani 4034
7  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 4643
8  Erė borziloku  Erė borziloku - Selami Kolonja 3239
9  Gurbeti  Gurbeti - Nazmi Belica 5213
10  Hapi sytė e zezė  Hapi sytė e zezė - Sinan Vllasaliu 5580
11  Kalaja e Ulqinit  Kalaja e Ulqinit - Xeni 4852
12  Mora testin  Mora testin - Ilirėt 6830
13  Nata e gjorė  Nata e gjorė - Nazmi Belica 3332
14  Puthjet tona  Puthjet tona - Vėllezėrit Aliu 7247
15  Xhelozia  Xhelozia - Afrim Muciqi 11740
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Dhimbje dashurie — Dhimbje dashurie    


Albume tė tjerė nga   •Armend Rexhepagiqi   •Avni Aliu   •Hidaver Osmani   •Marigona   •Selami Kolonja   •Shkumbin Kryeziu   •Telex   •Xhelal Xheladini
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ajshe  Ajshe - Marigona 1341
2  Al Kapone  Al Kapone - Elita 5 935
3  Bukuroshe  Bukuroshe - Didi - Hidaver Osmani 1195
4  Dudije  Dudije - Armend Rexhepagiqi 998
5  Edhe kjo verė  Edhe kjo verė - Telex 2129
6  Jetoj unė pėr ty  Jetoj unė pėr ty - Shkumbin Kryeziu 1076
7  Male o ju male  Male o ju male - Selami Kolonja 1215
8  Ndize zemrėn time  Ndize zemrėn time - Donika Gashi 997
9  Nė mes nesh ka diēka  Nė mes nesh ka diēka - Xhelal Xheladini 1638
10  Pse muaji ka 30 ditė  Pse muaji ka 30 ditė - Avni Aliu 1726
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Cani — Hitet Cani    


Albume tė tjerė nga   •Adelina Ismajli   •Armend Rexhepagiqi   •Fisnikėt   •Ilirėt   •Marigona   •Merita Spahiu Muēiqi   •Mihrie Braha   •Naim Abazi   •Shkumbin Kryeziu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dashurinė ku e kam  Dashurinė ku e kam - Armend Rexhepagiqi 803
2  Do tė eksplodoj  Do tė eksplodoj - Shkumbin Kryeziu 648
3  Do tė pres  Do tė pres - Merita Spahiu 580
4  E mira e Prishtinės  E mira e Prishtinės - Mihrie Braha 1034
5  Kur vdekja tė thėrret  Kur vdekja tė thėrret - Marigona 1210
6  Kush ka bon  Kush ka bon - Ilirėt 633
7  Leze leze  Leze leze - Aida 2016
8  Mėngjesore  Mėngjesore 486
9  Nuk jam pėr ty  Nuk jam pėr ty - Fisnikėt 1095
10  Plagė nė zemėr  Plagė nė zemėr - Naim Abazi 772
11  Rajmond  Rajmond - Miranda 456
12  Sajzeza  Sajzeza - Elita 5 & A. Ismajli 1070
13  Shko  Shko - Adelina Ismajli 677
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    17 Hite — 17 Hite tė pėrjetshme    


Albume tė tjerė nga   •Agim Tejeci   •Fisnikėt   •Hareja   •Hidaver Osmani   •Minatori   •Osman Shehu   •Sabri Fejzullahu   •TNT   •Veli Sahiti - Trix
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A thua ėndėrr je ti  A thua ėndėrr je ti - Minatori 16161
2  Besa  Besa - Mjellma 7014
3  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 9117
4  E di se ti mė deshte  E di se ti mė deshte - Trix 11773
5  Kur tė vjen pleqėria  Kur tė vjen pleqėria - Fisnikėt 8595
6  Meri Merita  Meri Merita - Hidaver Osmani 6573
7  Qaj kitarja ime  Qaj kitarja ime - Agim Tejeci 11390
8  Qaj pėr ty  Qaj pėr ty - TNT 20447
9  Romantika  Romantika - Sabri Fejzullahu 6136
10  Shkėmbi i kujtimit  Shkėmbi i kujtimit - Osman Shehu 26803
11  Simfonia e detit  Simfonia e detit - Elita 5 6777
12  Takimi  Takimi - Sabri Fejzullahu 13707
13  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė - Elita 5 10027
14  Udha e mbarė  Udha e mbarė - Minatori 12201
15  Vaje  Vaje - Agim Tejeci 7094
16  Vetėm pesė minuta  Vetėm pesė minuta - Hareja 8735
17  Zana  Zana - Trix 5409
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja