Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Minatori — Minatori    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A thua tė jetė ėndėrr  A thua tė jetė ėndėrr 1721
2  Babai im  Babai im 1434
3  Bukuroshe  Bukuroshe 1874
4  E di se do tė shoh  E di se do tė shoh 1060
5  Emri yt  Emri yt 702
6  Kėngė mllefi  Kėngė mllefi 1093
7  Mė pėlqen  Mė pėlqen 818
8  Mihane  Mihane 1850
9  Molla me sherbet  Molla me sherbet 2289
10  Ndoshta  Ndoshta 1096
11  Nuk e di  Nuk e di 858
12  Pėrsėri  Pėrsėri 992
13  Rruga e gjatė  Rruga e gjatė 1279
14  Sytė e tillė  Sytė e tillė 765
15  Tė dua sa Kosovėn  Tė dua sa Kosovėn 1600
16  Tė kujtoj  Tė kujtoj 1560
17  Udha e mbarė  Udha e mbarė 2439
18  Vetėm unė  Vetėm unė 677
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Minatori — Njeriu i fundit nė planet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Brezi im  Brezi im 545
2  Ėngjėll  Ėngjėll 648
3  Mos harro Evropė  Mos harro Evropė 487
4  Nė duart e tua do tė vdes  Nė duart e tua do tė vdes 734
5  Njeriu i fundit nė planet  Njeriu i fundit nė planet 625
6  Nuk besoj nė politikė  Nuk besoj nė politikė 462
7  Nuk po m’kėrcet  Nuk po m’kėrcet 530
8  Orė e prishur  Orė e prishur 401
9  Shfletoj gazetėn, pėr ty mendoj  Shfletoj gazetėn, pėr ty mendoj 1069
10  Si shiu nė xhama qė bien  Si shiu nė xhama qė bien 752
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    17 Hite — 17 Hite tė pėrjetshme    


Albume tė tjerė nga   •Agim Tejeci   •Elita 5   •Fisnikėt   •Hareja   •Hidaver Osmani   •Osman Shehu   •Sabri Fejzullahu   •TNT   •Veli Sahiti - Trix
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A thua ėndėrr je ti  A thua ėndėrr je ti - Minatori 16161
2  Besa  Besa - Mjellma 7014
3  Dyqind ditė  Dyqind ditė - TNT 9117
4  E di se ti mė deshte  E di se ti mė deshte - Trix 11773
5  Kur tė vjen pleqėria  Kur tė vjen pleqėria - Fisnikėt 8595
6  Meri Merita  Meri Merita - Hidaver Osmani 6573
7  Qaj kitarja ime  Qaj kitarja ime - Agim Tejeci 11390
8  Qaj pėr ty  Qaj pėr ty - TNT 20447
9  Romantika  Romantika - Sabri Fejzullahu 6136
10  Shkėmbi i kujtimit  Shkėmbi i kujtimit - Osman Shehu 26803
11  Simfonia e detit  Simfonia e detit - Elita 5 6777
12  Takimi  Takimi - Sabri Fejzullahu 13707
13  Ti e vrave dashurinė  Ti e vrave dashurinė - Elita 5 10027
14  Udha e mbarė  Udha e mbarė - Minatori 12201
15  Vaje  Vaje - Agim Tejeci 7094
16  Vetėm pesė minuta  Vetėm pesė minuta - Hareja 8735
17  Zana  Zana - Trix 5409
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Nostalgji — Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Menkis   •Oda
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Beso nė diell  Beso nė diell - Oda 1263
2  Bluz dhe Rock 'n Roll  Bluz dhe Rock 'n Roll - Boemėt - Alisan Mehmeti 691
3  Do tė kthehem  Do tė kthehem - Boemėt - Alisan Mehmeti 615
4  Eja vasho eja  Eja vasho eja - Enigma 1012
5  Flej Zana  Flej Zana - Menkis 499
6  Idioti  Idioti - Minatori 1114
7  Kohėra tė kėqija  Kohėra tė kėqija - Boemėt - Alisan Mehmeti 566
8  Kopshti i dashurisė  Kopshti i dashurisė - Elonida 882
9  Ku je tash  Ku je tash - Boemėt - Alisan Mehmeti 686
10  Perėndesha  Perėndesha - Elonida 774
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja