Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3221
2  Drenushia ime  Drenushia ime 1793
3  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1994
4  Falni dashuri  Falni dashuri 1684
5  Intimitet  Intimitet 2045
6  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2283
7  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1537
8  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2135
9  O Korēa ime  O Korēa ime 2663
10  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1626
11  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2341
12  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2571
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja