Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.023
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.170
3  Ēka ka zemra Meda 8 49.179
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.448
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.285
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.481
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.230
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.418
9  M'ka marrė malli Remi 15 27.727
10  Live me Qumilat Berati 8 26.263
11  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.609
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.578
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.364
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.285
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.147
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.958
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.415
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.033
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.931
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.452
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.820
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.625
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.576
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.530
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.259
26  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.147
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.119
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.845
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.668
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.559
31  Hitet Cani Cani 13 8.512
32  Ku je TNT 16 8.510
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.446
34  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.306
35  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.298
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.259
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.245
38  Ante Rovena Dilo 12 8.209
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.988
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.899
41  Nata e fundit Artan Kola 10 7.763
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.744
43  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.715
44  As po, as jo Poni 8 7.704
45  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.648
46  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.636
47  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.635
48  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.613
49  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.606
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.556
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.496
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.451
53  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.416
54  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.410
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.377
56  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.321
57  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.314
58  Shqip Top Albania Radio 14 7.286
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.272
60  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.254
61  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.249
62  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.248
63  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.219
64  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.152
65  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.093
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.069
67  Popullore Eli Fara 12 7.019
68  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.015
69  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.011
70  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.005
71  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.004
72  Fol Shqip Gili 10 6.975
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.960
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.911
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.881
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.837
77  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.819
78  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.812
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.794
80  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.788
81  Liridona Gėzim Nika 16 6.771
82  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.757
83  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.733
84  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.681
85  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.678
86  Muzikė popullore Populli 18 6.669
87  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.638
88  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.591
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.588
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.564
91  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.545
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.524
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.505
94  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.482
95  Po tė pres Eli Fara 8 6.470
96  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.457
97  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.436
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.432
99  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.392
100  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.363
101  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.357
102  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.355
103  Elita 5 Elita 5 18 6.352
104  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.347
105  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.346
106  Live Fisnikėt 19 6.344
107  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.335
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.319
109  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.293
110  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.283
111  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.268
112  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.255
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.231
114  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.217
115  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.209
116  E si ta them Lori 10 6.199
117  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.188
118  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.184
119  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.138
120  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.134
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.133
122  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.123
123  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.118
124  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.117
125  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.115
126  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.113
127  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.086
128  Merita Halili Merita Halili 8 6.085
129  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.075
130  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.068
131  Minatori Minatori 18 6.064
132  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.023
133  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.017
134  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.009
135  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.008
136  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.006
137  Fest 98 RTSH 1998 14 5.990
138  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.986
139  Bardh e Zi Elita 5 10 5.970
140  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.966
141  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.961
142  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.946
143  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.928
144  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.924
145  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.910
146  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.907
147  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.892
148  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.882
149  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.873
150  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.858
151  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.832
152  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.830
153  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.828
154  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.817
155  Studenti Gili 9 5.810
156  Popullore Laver Bariu 17 5.798
157  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.798
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.798
159  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.787
160  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.782
161  Pėrtej Eli Fara 7 5.759
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.750
163  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.743
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.725
165  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.694
166  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.682
167  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.678
168  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.671
169  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.661
170  Moj laroke Agron Berisha 23 5.659
171  Mitrovica Marigona 9 5.658
172  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.656
173  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.629
174  Tango Ardjan Trebicka 10 5.616
175  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.601
176  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.599
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.584
178  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.576
179  Forever The Dreams 10 5.567
180  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.562
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.557
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.503
183  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.490
184  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.485
185  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.484
186  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.463
187  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.452
188  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.448
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.441
190  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.437
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.418
192  Malli Anita Bitri 10 5.379
193  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.358
194  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.355
195  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.352
196  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.349
197  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.346
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.335
199  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.315
200  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.313
201  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.313
202  Pres... Ermira Babaliu 10 5.302
203  23....53 Irma Libohova 8 5.275
204  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.266
205  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.262
206  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.253
207  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.249
208  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.230
209  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.223
210  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.221
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.207
212  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.194
213  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.194
214  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.168
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.165
216  Besnikėt Besnikėt 14 5.134
217  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.117
218  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.112
219  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.110
220  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.105
221  Hitet Avni Aliu 18 5.104
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.098
223  Fest 97 RTSH 1997 12 5.081
224  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.069
225  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.053
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.041
227  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.036
228  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.035
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.021
230  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.004
231  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.986
232  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.971
233  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.970
234  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.964
235  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.962
236  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.935
237  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.925
238  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.919
239  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.918
240  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.908
241  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.897
242  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.894
243  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.885
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.882
245  Dikur Redon Makashi 9 4.876
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.874
247  100% Eliza Hoxha 9 4.851
248  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.844
249  Paraja Rovena Stefa 10 4.842
250  Live Hajro Ceka 12 4.838
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.816
252  Dashnija Kledi 8 4.793
253  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.791
254  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.790
255  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.759
256  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.758
257  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.758
258  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.742
259  Dil prej gotės sime Remi 12 4.740
260  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.732
261  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.728
262  Syri yt Nertila Vreto 9 4.709
263  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.704
264  Do vi Selami Kolonja 14 4.691
265  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.689
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.685
267  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.678
268  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.666
269  Jeta shkon WSF 11 4.657
270  Nuk je ti Oda 14 4.652
271  Live Bujar Uka 15 4.643
272  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.632
273  Pse WNC 9 4.630
274  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.602
275  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.599
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.586
277  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.565
278  Fest 99 RTSH 1999 16 4.559
279  Hitet Gjurmėt 18 4.557
280  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.548
281  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.533
282  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.529
283  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.527
284  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.518
285  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.513
286  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.509
287  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.508
288  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.494
289  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.481
290  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.475
291  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.471
292  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.454
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.447
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.403
295  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.385
296  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.364
297  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.362
298  Live Remi & Corona 4 4.351
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.322
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.307
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.307
302  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.286
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.279
304  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.266
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.228
306  Naser Dula Naser Dula 13 4.200
307  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.198
308  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.197
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.193
310  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.184
311  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.176
312  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.167
313  The Blue Violin Arens Leka 11 4.155
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.128
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.111
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.105
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.066
318  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.048
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.048
320  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.039
321  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.030
322  Live Bitonia 10 4.021
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.014
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.000
325  Sot... Selami Kolonja 12 3.975
326  Dukati Tung Tung 9 3.925
327  O Zot Meta 8 3.906
328  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.900
329  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.898
330  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.889
331  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.887
332  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.886
333  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.846
334  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.844
335  Mister Mister 10 3.833
336  Toka jonė Postmoderna 7 3.828
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.784
338  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.725
339  Fiki dritat Remi 16 3.720
340  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.709
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.599
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.562
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.491
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.428
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.385
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.353
347  Don Juan Kledi 8 3.312
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.264
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.235
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.177
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.988

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.450.097 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.723 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja