Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 111.132
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.577
3  Ēka ka zemra Meda 8 48.730
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.841
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.784
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.951
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.862
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.808
9  M'ka marrė malli Remi 15 27.023
10  Live me Qumilat Berati 8 25.767
11  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.521
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.481
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.269
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.218
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.083
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.879
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.308
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.935
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.855
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.372
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.767
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.573
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.521
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.454
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.208
26  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.093
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.040
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.781
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.586
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.509
31  Ku je TNT 16 8.468
32  Hitet Cani Cani 13 8.464
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.367
34  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.258
35  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.220
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.205
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.205
38  Ante Rovena Dilo 12 8.165
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.942
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.843
41  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.691
42  Nata e fundit Artan Kola 10 7.691
43  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.664
44  As po, as jo Poni 8 7.657
45  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.595
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.568
47  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.560
48  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.553
49  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.537
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.491
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.432
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.389
53  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.362
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.349
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.313
56  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.259
57  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.251
58  Shqip Top Albania Radio 14 7.231
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.227
60  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.210
61  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.188
62  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.187
63  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.165
64  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.081
65  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.049
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.999
67  Popullore Eli Fara 12 6.964
68  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.958
69  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.952
70  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.944
71  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.944
72  Fol Shqip Gili 10 6.919
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.911
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.853
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.832
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.781
77  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.766
78  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.761
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.743
80  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.742
81  Liridona Gėzim Nika 16 6.723
82  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.698
83  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.688
84  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.629
85  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.614
86  Muzikė popullore Populli 18 6.613
87  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.589
88  The Best Aurela Gaēe 9 6.526
89  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.522
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.502
91  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.484
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.462
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.444
94  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.422
95  Po tė pres Eli Fara 8 6.409
96  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.403
97  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.386
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.386
99  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.337
100  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.302
101  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.298
102  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.296
103  Elita 5 Elita 5 18 6.290
104  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.287
105  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.283
106  Live Fisnikėt 19 6.282
107  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.270
108  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.241
109  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.229
110  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.224
111  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.206
112  Hitet Selami Kolonja 14 6.175
113  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.163
114  E si ta them Lori 10 6.156
115  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.140
116  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.138
117  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.133
118  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.086
119  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.073
120  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.073
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.072
122  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.066
123  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.058
124  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.053
125  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.052
126  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.052
127  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.047
128  Merita Halili Merita Halili 8 6.022
129  Minatori Minatori 18 6.019
130  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.018
131  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.007
132  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.971
133  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.969
134  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.968
135  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.954
136  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.952
137  Fest 98 RTSH 1998 14 5.935
138  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.930
139  Bardh e Zi Elita 5 10 5.915
140  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.912
141  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.904
142  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.877
143  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.869
144  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.868
145  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.864
146  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.859
147  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.842
148  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.823
149  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.818
150  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.802
151  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.785
152  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.779
153  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.772
154  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.771
155  Studenti Gili 9 5.762
156  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.745
157  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.745
158  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.740
159  Popullore Laver Bariu 17 5.737
160  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.729
161  Pėrtej Eli Fara 7 5.703
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.701
163  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.682
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.670
165  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.644
166  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.636
167  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.621
168  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.616
169  Mitrovica Marigona 9 5.602
170  Moj laroke Agron Berisha 23 5.600
171  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.590
172  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.588
173  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.576
174  Tango Ardjan Trebicka 10 5.563
175  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.560
176  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.538
177  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.532
178  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.526
179  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.520
180  Forever The Dreams 10 5.509
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.507
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.455
183  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.441
184  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.434
185  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.428
186  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.413
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.398
188  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.394
189  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.382
190  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.379
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.359
192  Malli Anita Bitri 10 5.327
193  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.307
194  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.301
195  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.300
196  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.295
197  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.293
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.283
199  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.269
200  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.269
201  Pres... Ermira Babaliu 10 5.257
202  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.256
203  23....53 Irma Libohova 8 5.226
204  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.208
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.206
206  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.200
207  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.197
208  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.180
209  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.175
210  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.158
211  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.156
212  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.146
213  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.145
214  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.131
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.123
216  Besnikėt Besnikėt 14 5.088
217  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.084
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.064
219  Hitet Avni Aliu 18 5.061
220  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.052
221  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.051
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.051
223  Fest 97 RTSH 1997 12 5.037
224  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.023
225  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.001
226  Ilirėt Ilirėt 23 4.993
227  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.987
228  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.986
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.973
230  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.948
231  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.942
232  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.924
233  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.914
234  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.910
235  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.896
236  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.883
237  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.881
238  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.876
239  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.862
240  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.853
241  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.845
242  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.842
243  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.830
244  Dikur Redon Makashi 9 4.828
245  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.827
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.824
247  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.807
248  100% Eliza Hoxha 9 4.804
249  Paraja Rovena Stefa 10 4.803
250  Live Hajro Ceka 12 4.786
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.772
252  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.734
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.733
254  Dashnija Kledi 8 4.730
255  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.709
256  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.708
257  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.707
258  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.706
259  Dil prej gotės sime Remi 12 4.692
260  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.690
261  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.678
262  Syri yt Nertila Vreto 9 4.659
263  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.658
264  Do vi Selami Kolonja 14 4.646
265  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.634
266  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.632
267  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.628
268  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.626
269  Jeta shkon WSF 11 4.622
270  Live Bujar Uka 15 4.599
271  Nuk je ti Oda 14 4.596
272  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.594
273  Pse WNC 9 4.590
274  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.549
275  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.544
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.542
277  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.516
278  Fest 99 RTSH 1999 16 4.511
279  Hitet Gjurmėt 18 4.499
280  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.488
281  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.486
282  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.477
283  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.467
284  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.465
285  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.464
286  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.457
287  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.452
288  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.442
289  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.427
290  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.423
291  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.418
292  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.405
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.400
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.366
295  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.332
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.322
297  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.314
298  Live Remi & Corona 4 4.306
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.278
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.262
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.260
302  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.235
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.227
304  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.210
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.188
306  Naser Dula Naser Dula 13 4.164
307  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.160
308  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.152
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.144
310  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.137
311  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.132
312  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.132
313  The Blue Violin Arens Leka 11 4.105
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.090
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.061
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.054
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.020
318  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.006
319  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.005
320  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.980
321  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.971
322  Live Bitonia 10 3.967
323  E vogėla Soni Malaj 10 3.962
324  Fontana Zekirja Gashi 10 3.960
325  Sot... Selami Kolonja 12 3.940
326  Dukati Tung Tung 9 3.889
327  O Zot Meta 8 3.861
328  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.859
329  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.858
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.851
331  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.839
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.832
333  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.802
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.798
335  Mister Mister 10 3.788
336  Toka jonė Postmoderna 7 3.773
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.740
338  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.693
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.677
340  Fiki dritat Remi 16 3.674
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.558
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.535
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.447
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.383
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.344
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.313
347  Don Juan Kledi 8 3.269
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.222
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.192
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.128
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.949

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.424.081 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.434 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja