Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.188
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 68.776
3  Ēka ka zemra Meda 8 48.089
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.122
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.160
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.250
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.088
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.138
9  M'ka marrė malli Remi 15 26.359
10  Live me Qumilat Berati 8 25.147
11  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.405
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.344
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.111
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.094
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 11.980
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.756
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.148
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.788
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.750
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.232
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.679
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.476
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.440
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.329
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.118
26  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.002
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.916
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.670
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.482
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.435
31  Hitet Cani Cani 13 8.399
32  Ku je TNT 16 8.391
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.233
34  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.176
35  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.145
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.122
37  Ante Rovena Dilo 12 8.092
38  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.090
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.826
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.746
41  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.597
42  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.588
43  Nata e fundit Artan Kola 10 7.576
44  As po, as jo Poni 8 7.569
45  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.519
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.465
47  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.465
48  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.435
49  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.433
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.384
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.334
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.300
53  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.274
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.245
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.198
56  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.174
57  Shqip Top Albania Radio 14 7.139
58  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.133
59  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.125
60  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.123
61  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.106
62  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.072
63  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.061
64  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 6.973
65  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 6.955
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.898
67  Popullore Eli Fara 12 6.872
68  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.863
69  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.848
70  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.847
71  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.847
72  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.818
73  Fol Shqip Gili 10 6.815
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.777
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.742
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.692
77  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.676
78  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.673
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.663
80  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.657
81  Liridona Gėzim Nika 16 6.619
82  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.616
83  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.588
84  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.550
85  Muzikė popullore Populli 18 6.520
86  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.511
87  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.507
88  The Best Aurela Gaēe 9 6.415
89  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.402
90  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.400
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.395
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.376
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.326
94  Po tė pres Eli Fara 8 6.324
95  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.315
96  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.313
97  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.313
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.302
99  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.257
100  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.214
101  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.211
102  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.194
103  Elita 5 Elita 5 18 6.193
104  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.190
105  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.183
106  Live Fisnikėt 19 6.183
107  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.176
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.176
109  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.153
110  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.120
111  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.116
112  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.078
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.077
114  E si ta them Lori 10 6.071
115  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.060
116  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.046
117  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.031
118  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.004
119  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 5.988
120  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 5.985
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 5.975
122  The best Aleksandėr Gjoka 8 5.968
123  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 5.963
124  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 5.958
125  Minatori Minatori 18 5.948
126  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.944
127  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.936
128  Superxhiro Aurela Gaēe 9 5.927
129  Merita Halili Merita Halili 8 5.926
130  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.913
131  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.890
132  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.889
133  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.870
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.869
135  Fest 98 RTSH 1998 14 5.864
136  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.862
137  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.824
138  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.815
139  Bardh e Zi Elita 5 10 5.810
140  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.809
141  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.793
142  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.771
143  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.767
144  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.764
145  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.762
146  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.754
147  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.745
148  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.719
149  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.718
150  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.699
151  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.693
152  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.685
153  Studenti Gili 9 5.681
154  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.677
155  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.673
156  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.657
157  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.655
158  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.654
159  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.649
160  Popullore Laver Bariu 17 5.634
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.627
162  Pėrtej Eli Fara 7 5.602
163  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.587
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.585
165  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.555
166  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.544
167  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.542
168  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.522
169  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.518
170  Moj laroke Agron Berisha 23 5.516
171  Mitrovica Marigona 9 5.510
172  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.496
173  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.489
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.483
175  Tango Ardjan Trebicka 10 5.469
176  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.468
177  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.447
178  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.443
179  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.437
180  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.435
181  Forever The Dreams 10 5.417
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.382
183  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.370
184  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.352
185  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.334
186  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.326
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.314
188  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.301
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.277
190  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.274
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.272
192  Malli Anita Bitri 10 5.242
193  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.219
194  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.215
195  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.214
196  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.205
197  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.202
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.194
199  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.188
200  Pres... Ermira Babaliu 10 5.177
201  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.175
202  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.165
203  23....53 Irma Libohova 8 5.144
204  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.132
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.116
206  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.113
207  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.111
208  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.101
209  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.085
210  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.082
211  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.080
212  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.074
213  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.071
214  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.069
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.046
216  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.017
217  Besnikėt Besnikėt 14 5.011
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 4.989
219  Hitet Avni Aliu 18 4.984
220  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 4.980
221  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 4.966
222  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 4.961
223  Fest 97 RTSH 1997 12 4.961
224  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.950
225  Ilirėt Ilirėt 23 4.925
226  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.912
227  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.905
228  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.899
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.885
230  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.857
231  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.846
232  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.844
233  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.837
234  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.815
235  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.812
236  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.809
237  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.809
238  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.800
239  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.773
240  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.764
241  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.762
242  Dikur Redon Makashi 9 4.756
243  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.754
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.752
245  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.750
246  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.744
247  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.740
248  Paraja Rovena Stefa 10 4.740
249  100% Eliza Hoxha 9 4.724
250  Live Hajro Ceka 12 4.709
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.684
252  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.651
253  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.649
254  Dashnija Kledi 8 4.642
255  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.642
256  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.634
257  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.633
258  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.630
259  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.627
260  Dil prej gotės sime Remi 12 4.624
261  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.593
262  Syri yt Nertila Vreto 9 4.593
263  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.586
264  Do vi Selami Kolonja 14 4.577
265  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.566
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.558
267  Jeta shkon WSF 11 4.555
268  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.554
269  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.532
270  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.529
271  Nuk je ti Oda 14 4.519
272  Live Bujar Uka 15 4.510
273  Pse WNC 9 4.508
274  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.471
275  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.469
276  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.458
277  Fest 99 RTSH 1999 16 4.443
278  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.442
279  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.420
280  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.420
281  Hitet Gjurmėt 18 4.416
282  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.397
283  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.396
284  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.395
285  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.386
286  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.358
287  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.358
288  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.337
289  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.333
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.327
291  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.327
292  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.320
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.312
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.295
295  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.244
296  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.238
297  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.238
298  Live Remi & Corona 4 4.227
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.203
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.202
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.197
302  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.182
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.137
304  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.134
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.122
306  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.103
307  Naser Dula Naser Dula 13 4.093
308  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.078
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.067
310  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.067
311  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.061
312  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.057
313  The Blue Violin Arens Leka 11 4.018
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.010
315  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 3.989
316  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 3.985
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.952
318  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.932
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.927
320  E vogėla Soni Malaj 10 3.908
321  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.903
322  Live Bitonia 10 3.888
323  Sot... Selami Kolonja 12 3.886
324  Fontana Zekirja Gashi 10 3.876
325  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.875
326  Dukati Tung Tung 9 3.818
327  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.802
328  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.788
329  O Zot Meta 8 3.783
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.777
331  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.759
332  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.755
333  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.735
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.729
335  Mister Mister 10 3.717
336  Toka jonė Postmoderna 7 3.689
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.665
338  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.631
339  Fiki dritat Remi 16 3.609
340  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.609
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.489
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.484
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.378
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.308
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.276
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.235
347  Don Juan Kledi 8 3.201
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.157
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.113
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.040
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.891

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.387.200 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.148.352 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja