Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.372
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.007
3  Ēka ka zemra Meda 8 50.290
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.082
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 41.932
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.042
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.452
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.486
9  M'ka marrė malli Remi 15 28.842
10  Live me Qumilat Berati 8 27.408
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.076
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.927
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.822
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.617
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.447
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.361
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.786
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.489
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.295
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.807
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.067
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.965
23  Mos ik Alfred Meēo 10 9.857
24  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.823
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.487
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.453
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.422
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.132
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.977
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.787
31  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.764
32  Ku je TNT 16 8.754
33  Hitet Cani Cani 13 8.741
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.628
35  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.571
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.494
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.455
38  Ante Rovena Dilo 12 8.412
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.227
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.197
41  Nata e fundit Artan Kola 10 8.052
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.975
43  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.962
44  As po, as jo Poni 8 7.928
45  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.926
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.903
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.898
48  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.871
49  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.857
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.832
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.763
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.712
53  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.695
54  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.643
55  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.624
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.613
57  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.563
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.525
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.517
60  Shqip Top Albania Radio 14 7.513
61  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.493
62  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.477
63  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.463
64  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.440
65  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.370
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.351
67  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.314
68  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.307
69  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.293
70  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.281
71  Popullore Eli Fara 12 7.249
72  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.247
73  Fol Shqip Gili 10 7.216
74  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.197
75  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.167
76  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.143
77  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.098
78  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.096
79  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.068
80  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.057
81  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.052
82  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.047
83  Liridona Gėzim Nika 16 7.036
84  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.973
85  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.956
86  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.931
87  Muzikė popullore Populli 18 6.927
88  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.874
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.860
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.847
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.838
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.813
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.808
94  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.807
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.755
96  Po tė pres Eli Fara 8 6.728
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.695
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.667
99  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.661
100  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.638
101  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.634
102  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.624
103  Elita 5 Elita 5 18 6.624
104  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.609
105  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.601
106  Live Fisnikėt 19 6.601
107  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.579
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.568
109  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.554
110  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.527
111  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.515
112  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.504
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.497
114  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.490
115  E si ta them Lori 10 6.445
116  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.429
117  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.427
118  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.424
119  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.419
120  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.415
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.406
122  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.395
123  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.381
124  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.378
125  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.368
126  Merita Halili Merita Halili 8 6.360
127  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.333
128  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.319
129  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.314
130  Minatori Minatori 18 6.307
131  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.276
132  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.270
133  Fest 98 RTSH 1998 14 6.255
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.250
135  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.248
136  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.239
137  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.232
138  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.230
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.226
140  Bardh e Zi Elita 5 10 6.224
141  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.220
142  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.219
143  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.204
144  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.145
145  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.145
146  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.144
147  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.137
148  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.123
149  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.122
150  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.103
151  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.091
152  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.089
153  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.058
154  Studenti Gili 9 6.051
155  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.051
156  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.034
157  Popullore Laver Bariu 17 6.031
158  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.028
159  Pėrtej Eli Fara 7 6.028
160  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.017
161  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.015
162  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.008
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.987
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.967
165  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.953
166  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.941
167  Mitrovica Marigona 9 5.938
168  Moj laroke Agron Berisha 23 5.926
169  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.919
170  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.918
171  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.916
172  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.914
173  Tango Ardjan Trebicka 10 5.899
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.889
175  Forever The Dreams 10 5.829
176  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.822
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.817
178  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.798
179  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.796
180  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.788
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.750
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.741
183  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.738
184  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.736
185  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.734
186  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.723
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.698
188  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.694
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.693
190  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.688
191  Malli Anita Bitri 10 5.655
192  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.637
193  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.634
194  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.599
195  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.596
196  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.575
197  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.574
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.570
199  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.554
200  Pres... Ermira Babaliu 10 5.546
201  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.536
202  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.523
203  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.518
204  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.510
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.503
206  23....53 Irma Libohova 8 5.497
207  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.485
208  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.479
209  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.474
210  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.450
211  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.448
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.428
213  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.419
214  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.397
215  Besnikėt Besnikėt 14 5.382
216  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.377
217  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.366
218  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.351
219  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.350
220  Hitet Avni Aliu 18 5.336
221  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.329
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.323
223  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.310
224  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.288
225  Ilirėt Ilirėt 23 5.287
226  Fest 97 RTSH 1997 12 5.286
227  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.265
228  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.264
229  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.255
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.251
231  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.237
232  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.234
233  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.214
234  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.196
235  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.196
236  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.185
237  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.179
238  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.171
239  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.158
240  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.143
241  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.140
242  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.129
243  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.129
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.114
245  100% Eliza Hoxha 9 5.104
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.101
247  Live Hajro Ceka 12 5.093
248  Dikur Redon Makashi 9 5.091
249  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.066
250  Dashnija Kledi 8 5.047
251  Paraja Rovena Stefa 10 5.038
252  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.034
253  Pėrtej vehtes TNT 10 5.025
254  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.022
255  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.020
256  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.000
257  Dil prej gotės sime Remi 12 4.994
258  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.983
259  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.980
260  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.950
261  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.943
262  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.933
263  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.929
264  Syri yt Nertila Vreto 9 4.925
265  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.920
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.915
267  Nuk je ti Oda 14 4.913
268  Do vi Selami Kolonja 14 4.900
269  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.889
270  Live Bujar Uka 15 4.887
271  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.879
272  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.870
273  Pse WNC 9 4.864
274  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.856
275  Jeta shkon WSF 11 4.851
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.823
277  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.804
278  Hitet Gjurmėt 18 4.803
279  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.789
280  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.775
281  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.771
282  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.769
283  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.761
284  Fest 99 RTSH 1999 16 4.758
285  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.747
286  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.744
287  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.742
288  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.734
289  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.719
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.716
291  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.714
292  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.709
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.683
294  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.620
295  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.612
296  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.607
297  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.606
298  Live Remi & Corona 4 4.563
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.537
300  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.527
301  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.524
302  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.513
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.513
304  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.484
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.447
306  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.443
307  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.426
308  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.423
309  Naser Dula Naser Dula 13 4.412
310  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.404
311  The Blue Violin Arens Leka 11 4.402
312  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.400
313  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.356
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.350
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.348
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.308
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.293
318  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.290
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.268
320  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.258
321  Live Bitonia 10 4.258
322  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.252
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.238
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.190
325  Sot... Selami Kolonja 12 4.158
326  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.142
327  Dukati Tung Tung 9 4.131
328  O Zot Meta 8 4.129
329  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.122
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.115
331  Toka jonė Postmoderna 7 4.087
332  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.087
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.076
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.066
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.062
336  Mister Mister 10 4.055
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.011
338  Fiki dritat Remi 16 3.921
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.921
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.909
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.813
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.737
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.720
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.621
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.611
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.555
347  Don Juan Kledi 8 3.548
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.492
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.440
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.406
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.202

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.549.781 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.871 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja