Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 117.010
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 74.325
3  Ēka ka zemra Meda 8 52.091
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 47.242
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 44.164
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 38.231
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 37.195
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 33.161
9  M'ka marrė malli Remi 15 30.538
10  Live me Qumilat Berati 8 29.084
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.465
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.264
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.166
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.853
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.720
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.677
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.142
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.811
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.607
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.073
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.249
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.225
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.115
24  Mos ik Alfred Meēo 10 10.103
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.748
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.716
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.654
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.461
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.196
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.077
31  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.020
32  Ku je TNT 16 9.011
33  Hitet Cani Cani 13 8.969
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.883
35  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.768
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.733
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.626
38  Ante Rovena Dilo 12 8.602
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.474
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.426
41  Nata e fundit Artan Kola 10 8.334
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.279
43  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.208
44  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.149
45  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.140
46  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.137
47  As po, as jo Poni 8 8.119
48  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 8.107
49  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.088
50  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.086
51  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.052
52  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.974
53  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.921
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.907
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.869
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.863
57  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.839
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.803
59  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.793
60  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.756
61  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.750
62  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.728
63  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.727
64  Shqip Top Albania Radio 14 7.690
65  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.631
66  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.603
67  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.555
68  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.550
69  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.488
70  Popullore Eli Fara 12 7.483
71  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.479
72  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.460
73  Fol Shqip Gili 10 7.426
74  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.419
75  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.412
76  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.404
77  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.327
78  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.302
79  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.296
80  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.292
81  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.283
82  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.261
83  Liridona Gėzim Nika 16 7.255
84  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.204
85  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.180
86  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.173
87  Muzikė popullore Populli 18 7.150
88  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.092
89  The Best Aurela Gaēe 9 7.091
90  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.068
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.056
92  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.047
93  Serenata Kastriot Tusha 12 7.040
94  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.010
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.998
96  Po tė pres Eli Fara 8 6.948
97  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.919
98  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.911
99  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.863
100  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.842
101  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.837
102  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.833
103  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.830
104  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.826
105  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.823
106  Elita 5 Elita 5 18 6.823
107  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.812
108  Live Fisnikėt 19 6.810
109  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.753
110  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.744
111  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.725
112  Hitet Selami Kolonja 14 6.724
113  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.717
114  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.714
115  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.701
116  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.696
117  Merita Halili Merita Halili 8 6.682
118  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.675
119  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.662
120  E si ta them Lori 10 6.656
121  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.642
122  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.638
123  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.622
124  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.619
125  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.616
126  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.566
127  Minatori Minatori 18 6.535
128  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.505
129  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.495
130  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.491
131  Fest 98 RTSH 1998 14 6.490
132  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.487
133  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.482
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.479
135  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.474
136  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.459
137  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.458
138  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.450
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.450
140  Bardh e Zi Elita 5 10 6.441
141  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.431
142  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.430
143  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.396
144  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.380
145  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.379
146  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.366
147  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.350
148  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.339
149  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.336
150  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.333
151  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.319
152  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.305
153  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.289
154  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.278
155  Studenti Gili 9 6.275
156  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.266
157  Pėrtej Eli Fara 7 6.257
158  Popullore Laver Bariu 17 6.247
159  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.244
160  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.240
161  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.215
162  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.210
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.207
164  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.163
165  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.162
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.149
167  Mitrovica Marigona 9 6.143
168  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.142
169  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.132
170  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.122
171  Tango Ardjan Trebicka 10 6.115
172  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.110
173  Moj laroke Agron Berisha 23 6.097
174  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.094
175  Forever The Dreams 10 6.060
176  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.015
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.009
178  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.009
179  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.982
180  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.974
181  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.973
182  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.972
183  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.971
184  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.940
185  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.924
186  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.913
187  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.902
188  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.897
189  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.889
190  Malli Anita Bitri 10 5.875
191  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.869
192  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.852
193  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.812
194  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.800
195  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.798
196  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.781
197  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.774
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.764
199  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.752
200  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.740
201  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.739
202  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.739
203  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.738
204  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.731
205  Pres... Ermira Babaliu 10 5.730
206  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.728
207  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.701
208  23....53 Irma Libohova 8 5.689
209  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.668
210  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.665
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.647
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.597
213  Besnikėt Besnikėt 14 5.587
214  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.587
215  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.584
216  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.581
217  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.564
218  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.558
219  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.544
220  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.507
221  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.498
222  Hitet Avni Aliu 18 5.498
223  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.496
224  Fest 97 RTSH 1997 12 5.492
225  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.490
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.484
227  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.482
228  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.468
229  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.465
230  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.451
231  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.428
232  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.428
233  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.419
234  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.412
235  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.409
236  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.380
237  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.370
238  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.368
239  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.357
240  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.341
241  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.333
242  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.331
243  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.327
244  Dikur Redon Makashi 9 5.320
245  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.315
246  Live Hajro Ceka 12 5.310
247  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.299
248  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.293
249  Dashnija Kledi 8 5.289
250  100% Eliza Hoxha 9 5.277
251  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.260
252  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.234
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.226
254  Paraja Rovena Stefa 10 5.204
255  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.198
256  Pėrtej vehtes TNT 10 5.197
257  Dil prej gotės sime Remi 12 5.189
258  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.168
259  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.160
260  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.156
261  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.147
262  Nuk je ti Oda 14 5.141
263  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.132
264  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.122
265  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.120
266  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.104
267  Do vi Selami Kolonja 14 5.102
268  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.097
269  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.092
270  Syri yt Nertila Vreto 9 5.088
271  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.086
272  Live Bujar Uka 15 5.071
273  Pse WNC 9 5.059
274  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.059
275  Jeta shkon WSF 11 5.040
276  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.035
277  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.012
278  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.001
279  Hitet Gjurmėt 18 4.999
280  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.998
281  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.997
282  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.990
283  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.986
284  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.984
285  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.981
286  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.956
287  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.952
288  Fest 99 RTSH 1999 16 4.949
289  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.928
290  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.906
291  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.885
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.882
293  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.877
294  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.842
295  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.814
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.805
297  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.783
298  Live Remi & Corona 4 4.735
299  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.719
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.698
301  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.698
302  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.683
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.678
304  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.670
305  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.640
306  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.635
307  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.633
308  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.629
309  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.628
310  The Blue Violin Arens Leka 11 4.621
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.612
312  Naser Dula Naser Dula 13 4.592
313  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.576
314  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.560
315  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.540
316  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.495
317  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.469
318  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.467
319  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.464
320  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.462
321  Live Bitonia 10 4.427
322  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.425
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.418
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.363
325  O Zot Meta 8 4.350
326  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.348
327  Dukati Tung Tung 9 4.331
328  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.329
329  Toka jonė Postmoderna 7 4.308
330  Sot... Selami Kolonja 12 4.303
331  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.288
332  Mister Mister 10 4.268
333  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.266
334  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.243
335  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.239
336  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.237
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.182
338  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.095
339  Fiki dritat Remi 16 4.085
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.075
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.960
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.894
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.882
344  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.788
345  Don Juan Kledi 8 3.781
346  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.774
347  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.737
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.656
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.602
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.575
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.371

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.643.154 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.154.553 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja