Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.002
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 71.700
3  Ēka ka zemra Meda 8 50.100
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 44.794
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 41.638
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 35.777
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.246
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.289
9  M'ka marrė malli Remi 15 28.653
10  Live me Qumilat Berati 8 27.201
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.992
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.874
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.749
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.552
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.392
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.287
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.730
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.410
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.237
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.752
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.021
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.909
23  Mos ik Alfred Meēo 10 9.805
24  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.781
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.442
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.399
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.373
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.084
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.926
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.745
31  Ku je TNT 16 8.714
32  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.705
33  Hitet Cani Cani 13 8.704
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.578
35  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.529
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.457
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.419
38  Ante Rovena Dilo 12 8.374
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.181
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.142
41  Nata e fundit Artan Kola 10 8.005
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.935
43  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.912
44  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.891
45  As po, as jo Poni 8 7.888
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.858
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.848
48  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.826
49  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.815
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.788
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.722
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.671
53  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.654
54  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.598
55  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.586
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.567
57  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.524
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.482
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.473
60  Shqip Top Albania Radio 14 7.473
61  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.452
62  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.435
63  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.413
64  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.405
65  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.307
66  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.271
67  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.265
68  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.246
69  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.231
70  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.217
71  Popullore Eli Fara 12 7.211
72  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.208
73  Fol Shqip Gili 10 7.174
74  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.154
75  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.119
76  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.099
77  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.054
78  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.048
79  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.025
80  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.014
81  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.008
82  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.000
83  Liridona Gėzim Nika 16 6.991
84  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.930
85  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.910
86  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.895
87  Muzikė popullore Populli 18 6.885
88  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.837
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.819
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.796
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.795
92  Serenata Kastriot Tusha 12 6.764
93  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.763
94  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.761
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.719
96  Po tė pres Eli Fara 8 6.684
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.655
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.626
99  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.620
100  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.595
101  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.590
102  Elita 5 Elita 5 18 6.585
103  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.583
104  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.568
105  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.558
106  Live Fisnikėt 19 6.555
107  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.537
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.526
109  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.511
110  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.486
111  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.471
112  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.462
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.459
114  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.446
115  E si ta them Lori 10 6.399
116  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.389
117  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.380
118  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.379
119  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.372
120  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.370
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.359
122  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.350
123  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.338
124  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.335
125  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.328
126  Merita Halili Merita Halili 8 6.310
127  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.296
128  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.275
129  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.275
130  Minatori Minatori 18 6.264
131  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.236
132  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.229
133  Fest 98 RTSH 1998 14 6.214
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.209
135  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.204
136  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.199
137  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.193
138  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.190
139  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.181
140  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.179
141  Bardh e Zi Elita 5 10 6.178
142  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.171
143  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.165
144  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.107
145  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.103
146  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.102
147  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.099
148  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.084
149  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.084
150  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.063
151  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.054
152  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.051
153  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.018
154  Studenti Gili 9 6.005
155  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.005
156  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.994
157  Popullore Laver Bariu 17 5.992
158  Pėrtej Eli Fara 7 5.988
159  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.985
160  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.976
161  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.974
162  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.967
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.947
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.926
165  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.912
166  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.899
167  Mitrovica Marigona 9 5.892
168  Moj laroke Agron Berisha 23 5.885
169  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.882
170  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.878
171  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.876
172  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.875
173  Tango Ardjan Trebicka 10 5.856
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.846
175  Forever The Dreams 10 5.784
176  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.782
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.776
178  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.761
179  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.758
180  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.747
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.716
182  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.699
183  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.696
184  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.695
185  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.695
186  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.685
187  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.654
188  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.654
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.650
190  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.645
191  Malli Anita Bitri 10 5.606
192  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.597
193  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.587
194  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.555
195  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.552
196  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.534
197  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.532
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.526
199  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.516
200  Pres... Ermira Babaliu 10 5.505
201  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.496
202  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.482
203  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.476
204  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.473
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.470
206  23....53 Irma Libohova 8 5.458
207  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.440
208  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.437
209  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.435
210  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.408
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.405
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.394
213  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.382
214  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.351
215  Besnikėt Besnikėt 14 5.345
216  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.322
217  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.317
218  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.307
219  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.302
220  Hitet Avni Aliu 18 5.299
221  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.292
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.288
223  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.268
224  Fest 97 RTSH 1997 12 5.248
225  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.244
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.238
227  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.226
228  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.223
229  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.211
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.208
231  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.193
232  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.185
233  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.179
234  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.157
235  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.156
236  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.143
237  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.140
238  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.129
239  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.114
240  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.102
241  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.099
242  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.095
243  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.082
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.071
245  100% Eliza Hoxha 9 5.061
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.057
247  Dikur Redon Makashi 9 5.049
248  Live Hajro Ceka 12 5.047
249  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.032
250  Dashnija Kledi 8 5.005
251  Paraja Rovena Stefa 10 5.005
252  Pėrtej vehtes TNT 10 4.995
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.990
254  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.985
255  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.978
256  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.967
257  Dil prej gotės sime Remi 12 4.949
258  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.946
259  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.940
260  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.903
261  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.901
262  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.898
263  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.893
264  Syri yt Nertila Vreto 9 4.889
265  Nuk je ti Oda 14 4.878
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.876
267  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.876
268  Do vi Selami Kolonja 14 4.858
269  Live Bujar Uka 15 4.848
270  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.843
271  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.836
272  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.833
273  Pse WNC 9 4.828
274  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.826
275  Jeta shkon WSF 11 4.813
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.784
277  Hitet Gjurmėt 18 4.759
278  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.757
279  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.741
280  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.731
281  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.731
282  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.729
283  Fest 99 RTSH 1999 16 4.726
284  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.721
285  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.706
286  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.700
287  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.697
288  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.692
289  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.679
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.678
291  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.676
292  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.667
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.649
294  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.576
295  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.568
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.568
297  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.567
298  Live Remi & Corona 4 4.526
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.497
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.485
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.485
302  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.471
303  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.470
304  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.446
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.405
306  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.400
307  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.380
308  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.379
309  Naser Dula Naser Dula 13 4.372
310  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.367
311  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.364
312  The Blue Violin Arens Leka 11 4.359
313  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.319
314  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.309
315  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.307
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.267
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.250
318  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.247
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.224
320  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.220
321  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.220
322  Live Bitonia 10 4.219
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.200
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.156
325  Sot... Selami Kolonja 12 4.123
326  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.103
327  Dukati Tung Tung 9 4.090
328  O Zot Meta 8 4.086
329  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.081
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.075
331  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.052
332  Toka jonė Postmoderna 7 4.043
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.038
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.026
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.020
336  Mister Mister 10 4.014
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.969
338  Fiki dritat Remi 16 3.885
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.879
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.875
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.779
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.705
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.681
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.584
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.574
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.511
347  Don Juan Kledi 8 3.504
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.451
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.400
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.361
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.162

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.532.728 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.674 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja