Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 119.196
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 76.296
3  Ēka ka zemra Meda 8 53.818
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 49.199
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 46.130
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 40.170
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 38.998
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 34.884
9  M'ka marrė malli Remi 15 32.310
10  Live me Qumilat Berati 8 30.768
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.685
12  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.423
13  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.419
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 13.026
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.927
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.901
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.326
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 12.026
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.826
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.243
21  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.405
22  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.393
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.300
24  Mos ik Alfred Meēo 10 10.268
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.936
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.885
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.799
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.684
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.364
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.214
31  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.194
32  Ku je TNT 16 9.151
33  Hitet Cani Cani 13 9.147
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 9.063
35  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.918
36  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.904
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.749
38  Ante Rovena Dilo 12 8.748
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.680
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.583
41  Nata e fundit Artan Kola 10 8.497
42  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 8.482
43  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.462
44  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.360
45  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.347
46  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.329
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.310
48  As po, as jo Poni 8 8.283
49  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.281
50  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.218
51  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.214
52  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 8.116
53  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 8.077
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 8.061
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 8.034
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 8.031
57  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 8.026
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.962
59  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.951
60  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.944
61  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.941
62  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.919
63  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.907
64  Shqip Top Albania Radio 14 7.823
65  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.811
66  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.755
67  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.742
68  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.700
69  Popullore Eli Fara 12 7.674
70  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.649
71  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.618
72  Fol Shqip Gili 10 7.606
73  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.604
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.596
75  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.584
76  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.571
77  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.508
78  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.476
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.476
80  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.453
81  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.449
82  Liridona Gėzim Nika 16 7.417
83  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.408
84  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.399
85  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.337
86  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.299
87  Muzikė popullore Populli 18 7.296
88  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.261
89  The Best Aurela Gaēe 9 7.249
90  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.233
91  Serenata Kastriot Tusha 12 7.211
92  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.208
93  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 7.205
94  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.184
95  Po tė pres Eli Fara 8 7.166
96  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.154
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 7.112
98  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 7.106
99  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 7.082
100  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 7.022
101  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 7.020
102  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 7.019
103  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.992
104  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.981
105  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.981
106  Elita 5 Elita 5 18 6.967
107  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.960
108  Live Fisnikėt 19 6.953
109  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.926
110  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.910
111  Merita Halili Merita Halili 8 6.893
112  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.891
113  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.889
114  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.882
115  Hitet Selami Kolonja 14 6.880
116  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.859
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.853
118  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.845
119  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.842
120  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.831
121  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.826
122  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.825
123  E si ta them Lori 10 6.809
124  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.800
125  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.774
126  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.720
127  Minatori Minatori 18 6.712
128  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.695
129  Fest 98 RTSH 1998 14 6.685
130  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.678
131  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.658
132  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.651
133  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.642
134  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.637
135  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.632
136  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.629
137  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.628
138  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.626
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.603
140  Bardh e Zi Elita 5 10 6.593
141  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.592
142  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.549
143  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.548
144  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.535
145  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.533
146  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.522
147  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.522
148  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.513
149  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.494
150  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.489
151  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.485
152  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.469
153  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.453
154  Pėrtej Eli Fara 7 6.453
155  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.451
156  Popullore Laver Bariu 17 6.437
157  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.436
158  Studenti Gili 9 6.424
159  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.415
160  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.402
161  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.397
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.360
163  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.359
164  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.346
165  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.323
166  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.306
167  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.304
168  Mitrovica Marigona 9 6.292
169  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.290
170  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.289
171  Tango Ardjan Trebicka 10 6.280
172  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.234
173  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.231
174  Moj laroke Agron Berisha 23 6.224
175  Forever The Dreams 10 6.222
176  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 6.157
177  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.157
178  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.154
179  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 6.153
180  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.152
181  Mė mungon Miranda Hashani 13 6.144
182  Lutem Sinan Vllasaliu 11 6.125
183  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 6.104
184  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 6.081
185  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 6.070
186  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 6.047
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 6.043
188  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.039
189  Malli Anita Bitri 10 6.031
190  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.028
191  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.006
192  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.993
193  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.982
194  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.958
195  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.956
196  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.955
197  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.939
198  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.931
199  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.928
200  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.923
201  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.922
202  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.910
203  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.891
204  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.891
205  Pres... Ermira Babaliu 10 5.877
206  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.865
207  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.862
208  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.842
209  23....53 Irma Libohova 8 5.825
210  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.805
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.793
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.752
213  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.748
214  Besnikėt Besnikėt 14 5.729
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.727
216  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.722
217  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.700
218  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.688
219  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.687
220  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.645
221  Hitet Avni Aliu 18 5.644
222  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.642
223  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.642
224  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.642
225  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.642
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.634
227  Fest 97 RTSH 1997 12 5.633
228  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.632
229  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.623
230  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.617
231  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.602
232  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.579
233  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.556
234  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.554
235  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.544
236  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.521
237  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.517
238  Dikur Redon Makashi 9 5.509
239  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.507
240  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.507
241  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.499
242  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.496
243  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.465
244  Live Hajro Ceka 12 5.462
245  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.461
246  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.457
247  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.448
248  Dashnija Kledi 8 5.441
249  100% Eliza Hoxha 9 5.435
250  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.424
251  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.400
252  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.386
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.358
254  Dil prej gotės sime Remi 12 5.341
255  Paraja Rovena Stefa 10 5.337
256  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.336
257  Pėrtej vehtes TNT 10 5.334
258  Nuk je ti Oda 14 5.326
259  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.325
260  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.317
261  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.310
262  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.309
263  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.306
264  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.297
265  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.279
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.276
267  Do vi Selami Kolonja 14 5.252
268  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.229
269  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.228
270  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.223
271  Live Bujar Uka 15 5.222
272  Syri yt Nertila Vreto 9 5.218
273  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.200
274  Pse WNC 9 5.191
275  Jeta shkon WSF 11 5.182
276  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 5.176
277  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 5.161
278  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.158
279  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 5.157
280  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.156
281  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 5.145
282  Hitet Gjurmėt 18 5.140
283  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.138
284  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 5.135
285  Ti je melodia Ilir Veliu 10 5.134
286  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 5.128
287  Fest 99 RTSH 1999 16 5.123
288  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 5.104
289  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.073
290  Hitet Seleksioni 039 6 5.046
291  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.035
292  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.016
293  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.015
294  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 5.011
295  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.956
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.935
297  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.906
298  Live Remi & Corona 4 4.886
299  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.858
300  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.855
301  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.830
302  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.825
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.817
304  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.811
305  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.808
306  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.773
307  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.770
308  The Blue Violin Arens Leka 11 4.769
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.757
310  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.757
311  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.756
312  Naser Dula Naser Dula 13 4.722
313  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.715
314  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.691
315  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.668
316  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.654
317  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.637
318  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.636
319  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.589
320  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.587
321  Fontana Zekirja Gashi 10 4.570
322  Live Bitonia 10 4.552
323  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.551
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.504
325  O Zot Meta 8 4.495
326  Toka jonė Postmoderna 7 4.492
327  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.486
328  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.473
329  Dukati Tung Tung 9 4.461
330  Mister Mister 10 4.445
331  Sot... Selami Kolonja 12 4.434
332  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.422
333  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.405
334  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.371
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.370
336  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.367
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.309
338  Fiki dritat Remi 16 4.228
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.220
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.194
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 4.092
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.023
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.013
344  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.919
345  Don Juan Kledi 8 3.908
346  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.895
347  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.861
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.786
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.747
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.704
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.499

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.715.797 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja