Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 109.603
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 68.241
3  Ēka ka zemra Meda 8 47.649
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 41.702
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 38.757
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 32.797
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 30.707
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 28.770
9  M'ka marrė malli Remi 15 26.018
10  Live me Qumilat Berati 8 24.791
11  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.304
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.227
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 12.990
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.014
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 11.918
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.666
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.008
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.673
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.670
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.147
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.602
22  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.387
23  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.374
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.230
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.058
26  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 8.934
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.821
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.582
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.423
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.372
31  Hitet Cani Cani 13 8.350
32  Ku je TNT 16 8.326
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.154
34  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.120
35  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.098
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.067
37  Ante Rovena Dilo 12 8.042
38  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 7.983
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.741
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.673
41  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.537
42  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.510
43  As po, as jo Poni 8 7.487
44  Nata e fundit Artan Kola 10 7.479
45  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.459
46  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.403
47  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.388
48  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.362
49  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.353
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.298
51  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.236
52  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.233
53  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.217
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.169
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.113
56  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.102
57  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.066
58  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.064
59  Shqip Top Albania Radio 14 7.062
60  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.047
61  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.036
62  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 6.994
63  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 6.985
64  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 6.903
65  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 6.874
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.828
67  Popullore Eli Fara 12 6.802
68  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.796
69  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.777
70  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.773
71  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.763
72  Fol Shqip Gili 10 6.741
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.732
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.708
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.665
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.630
77  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.614
78  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.599
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.596
80  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.595
81  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.558
82  Liridona Gėzim Nika 16 6.542
83  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.499
84  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.488
85  Muzikė popullore Populli 18 6.449
86  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.439
87  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.434
88  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.329
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.324
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.324
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.307
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.305
93  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.260
94  Po tė pres Eli Fara 8 6.255
95  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.253
96  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.241
97  Serenata Kastriot Tusha 12 6.233
98  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.229
99  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.196
100  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.147
101  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.147
102  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.126
103  Elita 5 Elita 5 18 6.125
104  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.119
105  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.117
106  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.111
107  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.110
108  Live Fisnikėt 19 6.107
109  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.100
110  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.055
111  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.051
112  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.011
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.002
114  E si ta them Lori 10 6.002
115  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 5.997
116  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 5.958
117  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 5.956
118  Kėnga ime Vaēe Zela 14 5.945
119  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 5.938
120  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 5.913
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 5.905
122  Minatori Minatori 18 5.901
123  The best Aleksandėr Gjoka 8 5.898
124  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.881
125  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 5.877
126  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 5.871
127  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.862
128  Merita Halili Merita Halili 8 5.855
129  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.846
130  Superxhiro Aurela Gaēe 9 5.836
131  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.833
132  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.829
133  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.813
134  Fest 98 RTSH 1998 14 5.802
135  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.794
136  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.788
137  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.739
138  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.738
139  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.737
140  Bardh e Zi Elita 5 10 5.732
141  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.731
142  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.700
143  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.698
144  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.697
145  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.690
146  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.687
147  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.683
148  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.655
149  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.654
150  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.639
151  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.637
152  Studenti Gili 9 5.627
153  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.626
154  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.619
155  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.614
156  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.600
157  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.596
158  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.590
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.579
160  Popullore Laver Bariu 17 5.561
161  Pėrtej Eli Fara 7 5.539
162  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.524
163  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.504
164  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.490
165  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.480
166  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.474
167  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.464
168  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.451
169  Moj laroke Agron Berisha 23 5.448
170  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.445
171  Mitrovica Marigona 9 5.435
172  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.427
173  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.407
174  Tango Ardjan Trebicka 10 5.404
175  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.401
176  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.387
177  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.381
178  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.377
179  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.374
180  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.368
181  Forever The Dreams 10 5.335
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.321
183  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.316
184  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.294
185  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.263
186  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.258
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.245
188  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.228
189  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.215
190  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.206
191  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.182
192  Malli Anita Bitri 10 5.182
193  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.155
194  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.155
195  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.151
196  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.142
197  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.138
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.137
199  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.111
200  Pres... Ermira Babaliu 10 5.109
201  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.095
202  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.090
203  23....53 Irma Libohova 8 5.089
204  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.077
205  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.054
206  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.047
207  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.045
208  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.030
209  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.029
210  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.022
211  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.020
212  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.014
213  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.014
214  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.007
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 4.991
216  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 4.959
217  Besnikėt Besnikėt 14 4.954
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 4.931
219  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 4.928
220  Hitet Avni Aliu 18 4.924
221  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 4.901
222  Fest 97 RTSH 1997 12 4.893
223  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 4.889
224  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.883
225  Ilirėt Ilirėt 23 4.869
226  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.853
227  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.851
228  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.818
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.816
230  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.793
231  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.791
232  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.786
233  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.781
234  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.750
235  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.744
236  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.743
237  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.735
238  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.734
239  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.717
240  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.708
241  Dikur Redon Makashi 9 4.705
242  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.701
243  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.701
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.690
245  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.685
246  Paraja Rovena Stefa 10 4.685
247  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.677
248  100% Eliza Hoxha 9 4.675
249  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.667
250  Live Hajro Ceka 12 4.659
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.619
252  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.594
253  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.581
254  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.580
255  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.578
256  Dashnija Kledi 8 4.575
257  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.574
258  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.572
259  Dil prej gotės sime Remi 12 4.566
260  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.555
261  Syri yt Nertila Vreto 9 4.539
262  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.536
263  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.533
264  Do vi Selami Kolonja 14 4.517
265  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.514
266  Jeta shkon WSF 11 4.506
267  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.502
268  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.492
269  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.479
270  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.476
271  Nuk je ti Oda 14 4.468
272  Live Bujar Uka 15 4.449
273  Pse WNC 9 4.448
274  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.413
275  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.411
276  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.399
277  Fest 99 RTSH 1999 16 4.384
278  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.383
279  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.373
280  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.370
281  Hitet Gjurmėt 18 4.355
282  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.347
283  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.345
284  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.335
285  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.323
286  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.294
287  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.292
288  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.282
289  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.274
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.268
291  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.261
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.251
293  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.244
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.241
295  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.187
296  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.180
297  Live Remi & Corona 4 4.178
298  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.172
299  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.145
300  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.143
301  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.141
302  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.134
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.080
304  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.074
305  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.065
306  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.057
307  Naser Dula Naser Dula 13 4.046
308  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.020
309  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.005
310  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.004
311  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.002
312  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 3.999
313  The Blue Violin Arens Leka 11 3.956
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 3.946
315  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 3.938
316  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 3.926
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.892
318  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.874
319  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.868
320  E vogėla Soni Malaj 10 3.859
321  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.850
322  Sot... Selami Kolonja 12 3.841
323  Live Bitonia 10 3.830
324  Fontana Zekirja Gashi 10 3.810
325  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.809
326  Dukati Tung Tung 9 3.769
327  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.757
328  O Zot Meta 8 3.733
329  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.730
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.720
331  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.703
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.700
333  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.689
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.674
335  Mister Mister 10 3.652
336  Toka jonė Postmoderna 7 3.621
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.614
338  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.586
339  Fiki dritat Remi 16 3.561
340  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.559
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.445
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.439
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.332
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.253
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.226
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.176
347  Don Juan Kledi 8 3.145
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.105
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.059
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 2.986
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.843

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.360.456 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.147.382 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja