Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.820
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.761
3  Ēka ka zemra Meda 8 49.542
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.958
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.801
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.964
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.686
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.741
9  M'ka marrė malli Remi 15 28.094
10  Live me Qumilat Berati 8 26.621
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.727
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.710
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.504
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.379
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.239
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.078
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.541
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.172
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.039
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.564
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.895
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.729
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.655
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.639
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.334
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.230
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.229
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.932
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.774
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.630
31  Ku je TNT 16 8.590
32  Hitet Cani Cani 13 8.584
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.551
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.404
35  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.386
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.337
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.307
38  Ante Rovena Dilo 12 8.270
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.063
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.989
41  Nata e fundit Artan Kola 10 7.853
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.818
43  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.788
44  As po, as jo Poni 8 7.775
45  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.745
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.722
47  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.716
48  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.699
49  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.693
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.648
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.596
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.539
53  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.504
54  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.476
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.465
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.409
57  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.399
58  Shqip Top Albania Radio 14 7.361
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.350
60  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.343
61  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.319
62  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.307
63  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.306
64  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.254
65  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.160
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.158
67  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.102
68  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.101
69  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.096
70  Popullore Eli Fara 12 7.093
71  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.083
72  Fol Shqip Gili 10 7.050
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.039
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.976
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.968
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.928
77  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.906
78  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.892
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.879
80  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.877
81  Liridona Gėzim Nika 16 6.866
82  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.848
83  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.811
84  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.773
85  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.769
86  Muzikė popullore Populli 18 6.751
87  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.730
88  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.710
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.680
90  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.671
91  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.654
92  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.633
93  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.617
94  Serenata Kastriot Tusha 12 6.603
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.571
96  Po tė pres Eli Fara 8 6.563
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.533
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.510
99  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.501
100  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.465
101  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.452
102  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.440
103  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.434
104  Elita 5 Elita 5 18 6.433
105  Live Fisnikėt 19 6.430
106  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.423
107  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.417
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.397
109  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.382
110  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.368
111  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.344
112  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.338
113  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.322
114  Hitet Selami Kolonja 14 6.321
115  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.284
116  E si ta them Lori 10 6.282
117  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.265
118  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.258
119  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.230
120  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.220
121  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.218
122  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.212
123  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.212
124  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.197
125  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.196
126  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.182
127  Merita Halili Merita Halili 8 6.172
128  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.150
129  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.145
130  Minatori Minatori 18 6.142
131  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.138
132  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.096
133  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.091
134  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.086
135  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.082
136  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.081
137  Fest 98 RTSH 1998 14 6.078
138  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.073
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.048
140  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.044
141  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.043
142  Bardh e Zi Elita 5 10 6.039
143  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.034
144  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.990
145  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.982
146  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.982
147  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.974
148  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.969
149  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.964
150  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.930
151  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.915
152  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.912
153  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.903
154  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.889
155  Studenti Gili 9 5.888
156  Popullore Laver Bariu 17 5.878
157  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.877
158  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.868
159  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.856
160  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.852
161  Pėrtej Eli Fara 7 5.846
162  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.831
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.827
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.804
165  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.793
166  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.763
167  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.761
168  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.755
169  Moj laroke Agron Berisha 23 5.754
170  Mitrovica Marigona 9 5.751
171  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.749
172  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.746
173  Tango Ardjan Trebicka 10 5.714
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.705
175  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.673
176  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.661
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.658
178  Forever The Dreams 10 5.649
179  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.643
180  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.629
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.609
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.576
183  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.572
184  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.571
185  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.570
186  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.552
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.532
188  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.526
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.523
190  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.518
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.485
192  Malli Anita Bitri 10 5.461
193  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.440
194  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.438
195  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.436
196  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.422
197  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.420
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.408
199  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.393
200  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.384
201  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.381
202  Pres... Ermira Babaliu 10 5.368
203  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.353
204  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.350
205  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.344
206  23....53 Irma Libohova 8 5.343
207  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.325
208  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.315
209  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.307
210  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.293
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.280
212  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.272
213  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.271
214  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.237
215  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.224
216  Besnikėt Besnikėt 14 5.220
217  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.198
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.190
219  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.188
220  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.180
221  Hitet Avni Aliu 18 5.176
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.169
223  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.146
224  Fest 97 RTSH 1997 12 5.138
225  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.127
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.124
227  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.109
228  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.106
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.089
230  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.076
231  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.073
232  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.066
233  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.064
234  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.031
235  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.025
236  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.023
237  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.999
238  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.996
239  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.994
240  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.988
241  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.987
242  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.969
243  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.962
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.947
245  Dikur Redon Makashi 9 4.940
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.939
247  100% Eliza Hoxha 9 4.934
248  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.915
249  Live Hajro Ceka 12 4.912
250  Paraja Rovena Stefa 10 4.904
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.890
252  Dashnija Kledi 8 4.871
253  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.864
254  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.864
255  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.844
256  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.843
257  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.824
258  Dil prej gotės sime Remi 12 4.818
259  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.816
260  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.799
261  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.799
262  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.774
263  Syri yt Nertila Vreto 9 4.773
264  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.771
265  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.763
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.758
267  Do vi Selami Kolonja 14 4.754
268  Nuk je ti Oda 14 4.734
269  Live Bujar Uka 15 4.729
270  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.720
271  Jeta shkon WSF 11 4.713
272  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.710
273  Pse WNC 9 4.704
274  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.694
275  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.689
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.662
277  Hitet Gjurmėt 18 4.639
278  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.632
279  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.631
280  Fest 99 RTSH 1999 16 4.628
281  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.611
282  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.603
283  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.598
284  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.592
285  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.591
286  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.585
287  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.574
288  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.572
289  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.571
290  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.548
291  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.543
292  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.527
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.521
294  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.466
295  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.465
296  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.444
297  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.439
298  Live Remi & Corona 4 4.419
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.384
300  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.377
301  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.369
302  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.351
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.347
304  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.346
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.292
306  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.273
307  Naser Dula Naser Dula 13 4.268
308  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.266
309  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.264
310  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.258
311  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.258
312  The Blue Violin Arens Leka 11 4.238
313  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.220
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.201
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.192
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.162
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.144
318  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.118
319  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.113
320  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.111
321  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.111
322  Live Bitonia 10 4.103
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.091
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.053
325  Sot... Selami Kolonja 12 4.029
326  Dukati Tung Tung 9 3.987
327  O Zot Meta 8 3.975
328  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.965
329  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.964
330  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.963
331  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.958
332  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.942
333  Toka jonė Postmoderna 7 3.919
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.912
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.910
336  Mister Mister 10 3.901
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.852
338  Fiki dritat Remi 16 3.780
339  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.777
340  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.770
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.665
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.615
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.562
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.487
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.460
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.411
347  Don Juan Kledi 8 3.379
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.338
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.299
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.243
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.053

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.482.069 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.150.726 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja