Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 113.621
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 71.420
3  Ēka ka zemra Meda 8 49.928
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 44.524
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 41.375
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 35.529
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.052
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.113
9  M'ka marrė malli Remi 15 28.469
10  Live me Qumilat Berati 8 27.019
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.914
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.821
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.683
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.502
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.340
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.233
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.677
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.338
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.178
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.696
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.990
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.867
23  Mos ik Alfred Meēo 10 9.764
24  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.739
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.411
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.358
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.328
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.032
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.883
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.713
31  Ku je TNT 16 8.683
32  Hitet Cani Cani 13 8.670
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.656
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.528
35  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.491
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.417
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.388
38  Ante Rovena Dilo 12 8.343
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.146
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.100
41  Nata e fundit Artan Kola 10 7.965
42  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.903
43  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.869
44  As po, as jo Poni 8 7.859
45  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.856
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.819
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.810
48  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.797
49  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.782
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.749
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.685
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.638
53  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.614
54  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.558
55  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.552
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.526
57  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.487
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.440
59  Shqip Top Albania Radio 14 7.440
60  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.439
61  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.413
62  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.397
63  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.377
64  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.369
65  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.267
66  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.240
67  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.218
68  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.214
69  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.194
70  Popullore Eli Fara 12 7.178
71  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.175
72  Fol Shqip Gili 10 7.140
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.121
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.078
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.062
76  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.056
77  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.019
78  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.006
79  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.986
80  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.975
81  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.969
82  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.963
83  Liridona Gėzim Nika 16 6.951
84  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.892
85  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.869
86  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.857
87  Muzikė popullore Populli 18 6.852
88  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.801
89  The Best Aurela Gaēe 9 6.782
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.765
91  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.761
92  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.725
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.723
94  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.722
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.677
96  Po tė pres Eli Fara 8 6.651
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.617
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.592
99  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.586
100  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.554
101  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.551
102  Elita 5 Elita 5 18 6.547
103  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.540
104  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.530
105  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.527
106  Live Fisnikėt 19 6.516
107  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.501
108  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.495
109  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.476
110  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.454
111  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.429
112  Hitet Selami Kolonja 14 6.424
113  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.423
114  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.417
115  E si ta them Lori 10 6.364
116  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.355
117  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.347
118  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.342
119  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.339
120  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.325
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.322
122  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.310
123  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.297
124  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.297
125  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.293
126  Merita Halili Merita Halili 8 6.280
127  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.267
128  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.246
129  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.237
130  Minatori Minatori 18 6.228
131  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.206
132  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.192
133  Fest 98 RTSH 1998 14 6.180
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.179
135  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.170
136  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.162
137  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.156
138  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.152
139  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.151
140  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.146
141  Bardh e Zi Elita 5 10 6.145
142  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.138
143  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.127
144  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.072
145  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.071
146  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.070
147  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.062
148  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.059
149  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.050
150  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.027
151  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.015
152  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.013
153  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.983
154  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.976
155  Studenti Gili 9 5.969
156  Popullore Laver Bariu 17 5.964
157  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.957
158  Pėrtej Eli Fara 7 5.956
159  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.950
160  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.943
161  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.941
162  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.938
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.914
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.885
165  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.876
166  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.859
167  Mitrovica Marigona 9 5.857
168  Moj laroke Agron Berisha 23 5.852
169  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.843
170  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.842
171  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.840
172  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.838
173  Tango Ardjan Trebicka 10 5.821
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.808
175  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.755
176  Forever The Dreams 10 5.751
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.745
178  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.732
179  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.727
180  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.720
181  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.686
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.668
183  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.663
184  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.659
185  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.656
186  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.650
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.623
188  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.618
189  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.614
190  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.609
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.565
192  Malli Anita Bitri 10 5.560
193  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.547
194  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.522
195  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.517
196  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.500
197  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.499
198  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.495
199  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.486
200  Pres... Ermira Babaliu 10 5.468
201  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.461
202  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.454
203  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.441
204  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.435
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.434
206  23....53 Irma Libohova 8 5.428
207  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.407
208  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.404
209  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.393
210  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.377
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.372
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.363
213  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.354
214  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.319
215  Besnikėt Besnikėt 14 5.309
216  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.294
217  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.282
218  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.275
219  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.274
220  Hitet Avni Aliu 18 5.265
221  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.262
222  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.252
223  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.234
224  Fest 97 RTSH 1997 12 5.218
225  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.213
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.211
227  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.196
228  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.189
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.175
230  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.173
231  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.159
232  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.151
233  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.147
234  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.123
235  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.118
236  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.109
237  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.101
238  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.092
239  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.080
240  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.076
241  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.065
242  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.061
243  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.052
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.035
245  100% Eliza Hoxha 9 5.026
246  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.023
247  Dikur Redon Makashi 9 5.019
248  Live Hajro Ceka 12 5.014
249  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.998
250  Paraja Rovena Stefa 10 4.976
251  Dashnija Kledi 8 4.967
252  Pėrtej vehtes TNT 10 4.966
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.954
254  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.953
255  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.941
256  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.936
257  Dil prej gotės sime Remi 12 4.921
258  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.908
259  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.906
260  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.872
261  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.869
262  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.867
263  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.865
264  Syri yt Nertila Vreto 9 4.857
265  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.850
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.842
267  Nuk je ti Oda 14 4.839
268  Do vi Selami Kolonja 14 4.826
269  Live Bujar Uka 15 4.815
270  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.805
271  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.797
272  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.797
273  Pse WNC 9 4.796
274  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.795
275  Jeta shkon WSF 11 4.784
276  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.753
277  Hitet Gjurmėt 18 4.722
278  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.708
279  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.705
280  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.702
281  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.699
282  Fest 99 RTSH 1999 16 4.698
283  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.697
284  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.683
285  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.675
286  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.668
287  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.666
288  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.655
289  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.647
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.641
291  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.640
292  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.634
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.617
294  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.546
295  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.535
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.535
297  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.531
298  Live Remi & Corona 4 4.492
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.470
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.457
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.453
302  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.437
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.435
304  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.417
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.376
306  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.365
307  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.348
308  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.345
309  Naser Dula Naser Dula 13 4.345
310  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.337
311  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.331
312  The Blue Violin Arens Leka 11 4.323
313  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.292
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.282
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.267
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.239
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.222
318  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.215
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.193
320  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.189
321  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.188
322  Live Bitonia 10 4.188
323  Fontana Zekirja Gashi 10 4.162
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.124
325  Sot... Selami Kolonja 12 4.098
326  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.067
327  Dukati Tung Tung 9 4.058
328  O Zot Meta 8 4.055
329  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.045
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.044
331  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.025
332  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.013
333  Toka jonė Postmoderna 7 4.010
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.996
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.990
336  Mister Mister 10 3.981
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.937
338  Fiki dritat Remi 16 3.859
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.855
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.850
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.751
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.679
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.646
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.560
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.545
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.485
347  Don Juan Kledi 8 3.469
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.421
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.372
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.329
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.131

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.518.327 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.510 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja