Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.395
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 68.960
3  Ēka ka zemra Meda 8 48.214
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.272
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.270
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.391
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.185
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.250
9  M'ka marrė malli Remi 15 26.443
10  Live me Qumilat Berati 8 25.235
11  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.431
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.364
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.143
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.121
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 11.994
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.780
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.185
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.812
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.775
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.262
21  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.697
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.497
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.456
24  Mos ik Alfred Meēo 10 9.357
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.131
26  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.017
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.944
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.695
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.501
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.450
31  Hitet Cani Cani 13 8.413
32  Ku je TNT 16 8.409
33  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.263
34  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.188
35  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.158
36  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.138
37  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.116
38  Ante Rovena Dilo 12 8.111
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.849
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.766
41  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.625
42  Nata e fundit Artan Kola 10 7.603
43  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.601
44  As po, as jo Poni 8 7.581
45  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.529
46  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.486
47  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.481
48  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.462
49  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.452
50  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.412
51  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.362
52  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.314
53  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.296
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.275
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.223
56  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.193
57  Shqip Top Albania Radio 14 7.164
58  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.154
59  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.149
60  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.145
61  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.119
62  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.099
63  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.081
64  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 6.988
65  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 6.980
66  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.916
67  Popullore Eli Fara 12 6.887
68  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.881
69  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.867
70  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.867
71  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.862
72  Fol Shqip Gili 10 6.841
73  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.834
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.788
75  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.758
76  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.708
77  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.694
78  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.694
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.679
80  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.675
81  Liridona Gėzim Nika 16 6.636
82  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.628
83  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.610
84  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.567
85  Muzikė popullore Populli 18 6.543
86  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.534
87  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.524
88  The Best Aurela Gaēe 9 6.444
89  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.423
90  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.421
91  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.414
92  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.392
93  Serenata Kastriot Tusha 12 6.359
94  Po tė pres Eli Fara 8 6.341
95  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.335
96  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.331
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.327
98  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.317
99  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.274
100  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.233
101  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.230
102  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.216
103  Elita 5 Elita 5 18 6.215
104  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.208
105  Live Fisnikėt 19 6.206
106  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.204
107  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.195
108  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.187
109  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.168
110  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.142
111  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.135
112  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.101
113  Hitet Selami Kolonja 14 6.097
114  E si ta them Lori 10 6.088
115  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.078
116  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.066
117  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.049
118  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.021
119  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.003
120  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 5.999
121  Vetėm pėr ju Elita 5 16 5.994
122  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 5.990
123  The best Aleksandėr Gjoka 8 5.982
124  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 5.973
125  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.962
126  Minatori Minatori 18 5.962
127  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.950
128  Superxhiro Aurela Gaēe 9 5.949
129  Merita Halili Merita Halili 8 5.942
130  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.926
131  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.905
132  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.905
133  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.885
134  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.885
135  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.882
136  Fest 98 RTSH 1998 14 5.877
137  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.849
138  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.833
139  Bardh e Zi Elita 5 10 5.829
140  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.828
141  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.810
142  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.797
143  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.788
144  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.786
145  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.781
146  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.780
147  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.771
148  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.762
149  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.738
150  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.736
151  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.717
152  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.709
153  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.703
154  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.701
155  Studenti Gili 9 5.700
156  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.687
157  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.676
158  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.671
159  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.669
160  Popullore Laver Bariu 17 5.661
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.640
162  Pėrtej Eli Fara 7 5.621
163  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.612
164  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.596
165  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.578
166  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.561
167  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.556
168  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.540
169  Moj laroke Agron Berisha 23 5.535
170  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.528
171  Mitrovica Marigona 9 5.523
172  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.515
173  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.508
174  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.497
175  Tango Ardjan Trebicka 10 5.489
176  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.483
177  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.462
178  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.460
179  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.455
180  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.449
181  Forever The Dreams 10 5.436
182  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.394
183  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.382
184  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.371
185  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.355
186  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.343
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.329
188  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.315
189  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.298
190  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.298
191  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.288
192  Malli Anita Bitri 10 5.259
193  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.235
194  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.233
195  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.228
196  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.226
197  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.219
198  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.216
199  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.214
200  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.196
201  Pres... Ermira Babaliu 10 5.192
202  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.186
203  23....53 Irma Libohova 8 5.159
204  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.146
205  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.136
206  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.132
207  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.124
208  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.120
209  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.103
210  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.095
211  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.095
212  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.085
213  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.085
214  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.081
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.064
216  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.035
217  Besnikėt Besnikėt 14 5.031
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.001
219  Hitet Avni Aliu 18 5.001
220  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 4.995
221  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 4.985
222  Fest 97 RTSH 1997 12 4.981
223  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 4.980
224  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.967
225  Ilirėt Ilirėt 23 4.938
226  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.927
227  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.918
228  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.917
229  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.902
230  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.876
231  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.867
232  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.858
233  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.852
234  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.836
235  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.826
236  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.822
237  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.822
238  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.815
239  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.787
240  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.782
241  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.781
242  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.770
243  Dikur Redon Makashi 9 4.769
244  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.769
245  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.762
246  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.761
247  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.753
248  Paraja Rovena Stefa 10 4.749
249  100% Eliza Hoxha 9 4.738
250  Live Hajro Ceka 12 4.721
251  Pėrtej vehtes TNT 10 4.705
252  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.675
253  Dashnija Kledi 8 4.661
254  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.659
255  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.659
256  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.655
257  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.652
258  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.647
259  Dil prej gotės sime Remi 12 4.638
260  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.638
261  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.609
262  Syri yt Nertila Vreto 9 4.603
263  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.601
264  Do vi Selami Kolonja 14 4.594
265  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.578
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.577
267  Jeta shkon WSF 11 4.572
268  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.567
269  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.548
270  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.539
271  Nuk je ti Oda 14 4.532
272  Live Bujar Uka 15 4.531
273  Pse WNC 9 4.525
274  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.485
275  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.482
276  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.472
277  Fest 99 RTSH 1999 16 4.459
278  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.456
279  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.433
280  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.433
281  Hitet Gjurmėt 18 4.432
282  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.409
283  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.407
284  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.407
285  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.402
286  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.377
287  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.374
288  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.364
289  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.357
290  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.348
291  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.342
292  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.342
293  Hitet Seleksioni 039 6 4.330
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.305
295  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.262
296  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.260
297  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.252
298  Live Remi & Corona 4 4.243
299  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.217
300  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.215
301  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.209
302  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.194
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.154
304  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.147
305  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.137
306  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.116
307  Naser Dula Naser Dula 13 4.109
308  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.095
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.085
310  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.082
311  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.078
312  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.069
313  The Blue Violin Arens Leka 11 4.039
314  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.027
315  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 3.998
316  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 3.998
317  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.965
318  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.950
319  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.941
320  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.920
321  E vogėla Soni Malaj 10 3.915
322  Live Bitonia 10 3.904
323  Sot... Selami Kolonja 12 3.898
324  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.894
325  Fontana Zekirja Gashi 10 3.892
326  Dukati Tung Tung 9 3.834
327  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.811
328  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.805
329  O Zot Meta 8 3.798
330  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.793
331  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.778
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.776
333  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.748
334  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.741
335  Mister Mister 10 3.735
336  Toka jonė Postmoderna 7 3.707
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.681
338  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.644
339  Fiki dritat Remi 16 3.625
340  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.622
341  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.499
342  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.498
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.388
344  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.322
345  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.290
346  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.249
347  Don Juan Kledi 8 3.214
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.172
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.132
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.060
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.901

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.394.584 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.148.800 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja