Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 119.167
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 76.268
3  Ēka ka zemra Meda 8 53.799
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 49.177
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 46.109
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 40.150
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 38.982
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 34.869
9  M'ka marrė malli Remi 15 32.294
10  Live me Qumilat Berati 8 30.752
11  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.679
12  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.418
13  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.416
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 13.020
15  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.923
16  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.897
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.321
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 12.018
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.821
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.240
21  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.401
22  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.390
23  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.296
24  Mos ik Alfred Meēo 10 10.266
25  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.935
26  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.883
27  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.798
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.677
29  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.361
30  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.208
31  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.192
32  Ku je TNT 16 9.151
33  Hitet Cani Cani 13 9.145
34  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 9.058
35  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.914
36  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.903
37  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.748
38  Ante Rovena Dilo 12 8.744
39  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.677
40  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.579
41  Nata e fundit Artan Kola 10 8.494
42  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 8.475
43  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.459
44  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.358
45  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.343
46  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.324
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.310
48  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.279
49  As po, as jo Poni 8 8.278
50  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.216
51  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.209
52  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 8.114
53  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 8.075
54  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 8.059
55  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 8.032
56  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 8.028
57  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 8.025
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.961
59  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.949
60  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.941
61  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.934
62  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.918
63  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.902
64  Shqip Top Albania Radio 14 7.823
65  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.810
66  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.753
67  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.739
68  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.699
69  Popullore Eli Fara 12 7.673
70  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.648
71  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.615
72  Fol Shqip Gili 10 7.604
73  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.603
74  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.595
75  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.580
76  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.567
77  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.508
78  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.473
79  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.473
80  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.449
81  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.447
82  Liridona Gėzim Nika 16 7.412
83  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.406
84  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.398
85  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.332
86  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.298
87  Muzikė popullore Populli 18 7.293
88  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.259
89  The Best Aurela Gaēe 9 7.245
90  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.232
91  Serenata Kastriot Tusha 12 7.210
92  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 7.205
93  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.204
94  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.184
95  Po tė pres Eli Fara 8 7.163
96  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.148
97  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 7.110
98  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 7.105
99  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 7.080
100  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 7.020
101  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 7.017
102  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 7.016
103  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.989
104  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.977
105  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.976
106  Elita 5 Elita 5 18 6.962
107  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.960
108  Live Fisnikėt 19 6.951
109  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.923
110  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.907
111  Merita Halili Merita Halili 8 6.890
112  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.888
113  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.885
114  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.881
115  Hitet Selami Kolonja 14 6.880
116  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.855
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.852
118  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.843
119  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.839
120  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.828
121  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.823
122  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.821
123  E si ta them Lori 10 6.807
124  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.799
125  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.771
126  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.717
127  Minatori Minatori 18 6.710
128  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.687
129  Fest 98 RTSH 1998 14 6.683
130  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.677
131  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.657
132  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.649
133  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.641
134  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.635
135  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.630
136  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.628
137  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.628
138  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.625
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.601
140  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.592
141  Bardh e Zi Elita 5 10 6.590
142  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.549
143  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.545
144  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.534
145  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.531
146  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.521
147  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.520
148  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.513
149  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.491
150  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.487
151  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.484
152  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.464
153  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.450
154  Pėrtej Eli Fara 7 6.449
155  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.449
156  Popullore Laver Bariu 17 6.432
157  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.432
158  Studenti Gili 9 6.421
159  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.410
160  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.399
161  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.389
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.356
163  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.355
164  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.345
165  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.323
166  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.301
167  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.301
168  Mitrovica Marigona 9 6.291
169  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.290
170  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.285
171  Tango Ardjan Trebicka 10 6.277
172  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.233
173  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.231
174  Moj laroke Agron Berisha 23 6.224
175  Forever The Dreams 10 6.220
176  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 6.152
177  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.152
178  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 6.151
179  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.151
180  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.150
181  Mė mungon Miranda Hashani 13 6.140
182  Lutem Sinan Vllasaliu 11 6.125
183  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 6.101
184  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 6.079
185  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 6.067
186  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 6.047
187  Aktore e pėrkryer Gili 11 6.040
188  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.034
189  Malli Anita Bitri 10 6.029
190  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.026
191  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.006
192  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.985
193  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.982
194  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.956
195  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.955
196  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.953
197  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.936
198  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.927
199  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.925
200  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.922
201  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.918
202  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.907
203  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.890
204  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.888
205  Pres... Ermira Babaliu 10 5.873
206  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.865
207  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.859
208  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.839
209  23....53 Irma Libohova 8 5.823
210  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.804
211  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.793
212  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.750
213  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.746
214  Besnikėt Besnikėt 14 5.727
215  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.726
216  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.721
217  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.699
218  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.687
219  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.683
220  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.643
221  Hitet Avni Aliu 18 5.643
222  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.641
223  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.641
224  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.639
225  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.637
226  Ilirėt Ilirėt 23 5.630
227  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.627
228  Fest 97 RTSH 1997 12 5.626
229  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.623
230  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.614
231  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.602
232  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.576
233  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.554
234  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.553
235  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.543
236  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.519
237  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.515
238  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.507
239  Dikur Redon Makashi 9 5.505
240  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.504
241  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.497
242  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.495
243  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.465
244  Live Hajro Ceka 12 5.459
245  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.458
246  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.452
247  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.445
248  Dashnija Kledi 8 5.436
249  100% Eliza Hoxha 9 5.430
250  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.423
251  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.399
252  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.379
253  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.355
254  Dil prej gotės sime Remi 12 5.340
255  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.335
256  Paraja Rovena Stefa 10 5.333
257  Pėrtej vehtes TNT 10 5.329
258  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.323
259  Nuk je ti Oda 14 5.322
260  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.309
261  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.307
262  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.306
263  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.304
264  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.295
265  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.277
266  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.270
267  Do vi Selami Kolonja 14 5.249
268  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.227
269  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.226
270  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.221
271  Live Bujar Uka 15 5.218
272  Syri yt Nertila Vreto 9 5.215
273  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.196
274  Pse WNC 9 5.190
275  Jeta shkon WSF 11 5.179
276  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 5.174
277  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 5.158
278  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.157
279  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 5.155
280  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.155
281  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 5.141
282  Hitet Gjurmėt 18 5.140
283  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.138
284  Ti je melodia Ilir Veliu 10 5.132
285  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 5.131
286  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 5.127
287  Fest 99 RTSH 1999 16 5.119
288  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 5.103
289  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.071
290  Hitet Seleksioni 039 6 5.045
291  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.033
292  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.014
293  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.014
294  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 5.009
295  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.953
296  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.935
297  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.905
298  Live Remi & Corona 4 4.881
299  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.858
300  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.853
301  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.829
302  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.823
303  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.811
304  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.808
305  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.808
306  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.772
307  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.769
308  The Blue Violin Arens Leka 11 4.767
309  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.757
310  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.756
311  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.752
312  Naser Dula Naser Dula 13 4.717
313  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.711
314  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.689
315  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.665
316  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.653
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.636
318  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.633
319  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.589
320  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.585
321  Fontana Zekirja Gashi 10 4.567
322  Live Bitonia 10 4.552
323  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.549
324  E vogėla Soni Malaj 10 4.499
325  O Zot Meta 8 4.492
326  Toka jonė Postmoderna 7 4.490
327  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.483
328  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.472
329  Dukati Tung Tung 9 4.459
330  Mister Mister 10 4.443
331  Sot... Selami Kolonja 12 4.432
332  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.420
333  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.404
334  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.369
335  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.367
336  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.364
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.308
338  Fiki dritat Remi 16 4.223
339  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.218
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.192
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 4.090
342  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.022
343  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.012
344  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.917
345  Don Juan Kledi 8 3.907
346  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.895
347  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.860
348  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.786
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.746
350  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.704
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.496

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.714.748 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja