Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.481
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.432
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.436
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.820
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.750
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.733
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.798
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.452
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.448
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.503
11  100% Eliza Hoxha 9 4.851
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.452
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.023
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.732
15  23....53 Irma Libohova 8 5.275
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.285
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.392
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.053
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.513
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.448
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.606
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.418
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.632
24  Ante Rovena Dilo 12 8.209
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.844
26  As po, as jo Poni 8 7.704
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.556
28  Bardh e Zi Elita 5 10 5.970
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.681
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.134
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.918
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.358
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.559
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.441
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.602
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.828
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.152
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.167
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.165
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.349
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.728
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.068
43  Ēka ka zemra Meda 8 49.179
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.111
45  Dashnija Kledi 8 4.793
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.694
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.911
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.564
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.873
50  Dikur Redon Makashi 9 4.876
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.578
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.740
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.364
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.788
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.524
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.715
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.691
58  Don Juan Kledi 8 3.312
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.685
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.313
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.313
62  Dukati Tung Tung 9 3.925
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.591
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.725
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.874
66  E si ta them Lori 10 6.199
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.000
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.110
69  Elita 5 Elita 5 18 6.352
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.346
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.418
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.262
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.759
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.235
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.081
76  Fest 98 RTSH 1998 14 5.990
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.559
78  Fiki dritat Remi 16 3.720
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.147
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.509
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.471
82  Fol Shqip Gili 10 6.975
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.014
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.787
85  Forever The Dreams 10 5.567
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.362
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.268
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.357
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.335
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.005
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.231
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.006
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.447
94  Hitet Gjurmėt 18 4.557
95  Hitet Avni Aliu 18 5.104
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.625
97  Hitet Cani Cani 13 8.512
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.033
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.958
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.039
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.253
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.988
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.188
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.491
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.015
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.041
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.960
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.184
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.894
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.322
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.319
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.177
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.113
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.565
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.279
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.307
117  Jeta shkon WSF 11 4.657
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.272
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.069
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.910
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.529
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.011
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.743
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.209
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.924
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.790
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.584
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.494
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.093
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.363
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.403
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.613
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.321
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.586
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.259
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.784
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.315
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.119
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.946
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.882
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.599
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.490
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.023
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.899
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.355
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.837
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.898
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.635
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.484
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.661
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.798
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.794
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.184
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.819
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.004
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.170
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.599
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.254
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.496
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.742
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.817
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.446
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.306
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.230
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.385
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.048
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.482
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.036
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.986
170  Ku je TNT 16 8.510
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.416
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.518
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.385
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.648
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.008
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.346
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.249
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.638
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.266
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.678
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.771
182  Live Bujar Uka 15 4.643
183  Live Fisnikėt 19 6.344
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.048
185  Live Hajro Ceka 12 4.838
186  Live Bitonia 10 4.021
187  Live Remi & Corona 4 4.351
188  Live me Qumilat Berati 8 26.263
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.682
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.576
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.286
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.428
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.377
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.098
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.601
196  M'ka marrė malli Remi 15 27.727
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.892
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.353
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.758
200  Malli Anita Bitri 10 5.379
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.221
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.283
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.758
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.812
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.307
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.463
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.035
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.069
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.454
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.629
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.481
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.285
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.485
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.085
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.347
216  Minatori Minatori 18 6.064
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.223
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.935
219  Mister Mister 10 3.833
220  Mitrovica Marigona 9 5.658
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.194
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.659
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.266
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.545
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.846
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.530
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.689
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.475
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.105
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.908
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.599
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.437
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.656
234  Muzikė popullore Populli 18 6.669
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.004
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.138
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.200
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.763
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.757
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.410
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.194
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.030
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.782
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.897
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.255
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.264
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.671
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.228
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.508
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.562
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.021
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.925
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.105
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.364
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.230
256  Nuk je ti Oda 14 4.652
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.725
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.355
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.704
260  O Zot Meta 8 3.906
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.842
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.919
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.217
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.198
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.128
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.709
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.759
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.816
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.451
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.964
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.470
272  Popullore Eli Fara 12 7.019
273  Popullore Laver Bariu 17 5.798
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.609
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.415
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.858
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.907
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.900
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.970
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.744
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.636
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.352
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.986
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.302
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.845
286  Pse WNC 9 4.630
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.017
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.117
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.791
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.668
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.889
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.219
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.066
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.548
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.961
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.248
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.505
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.966
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.576
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.293
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.971
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.075
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.286
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.009
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.557
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.928
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.666
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.147
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.931
310  Sot... Selami Kolonja 12 3.975
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.193
312  Studenti Gili 9 5.810
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.115
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.709
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.988
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.527
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.335
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.844
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.616
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.086
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.197
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.457
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.830
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.207
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.118
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.588
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.155
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.678
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.168
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.298
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.533
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.887
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.123
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.562
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.828
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.249
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.259
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.314
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.882
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.117
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.832
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.134
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.886
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.678
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.133
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.176
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.112
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.962
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.885
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.881
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.245

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.450.097 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.723 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja