Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.646
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.458
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.464
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.849
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.780
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.766
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.829
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.481
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.635
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.530
11  100% Eliza Hoxha 9 4.879
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.493
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.301
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.772
15  23....53 Irma Libohova 8 5.302
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.323
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.420
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.083
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.542
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.481
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.636
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.546
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.666
24  Ante Rovena Dilo 12 8.234
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.872
26  As po, as jo Poni 8 7.738
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.595
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.002
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.714
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.172
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.949
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.390
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.594
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.476
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.637
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.858
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.194
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.189
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.195
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.388
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.758
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.102
43  Ēka ka zemra Meda 8 49.314
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.142
45  Dashnija Kledi 8 4.825
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.724
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.934
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.597
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.905
50  Dikur Redon Makashi 9 4.905
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.634
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.768
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.398
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.827
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.559
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.747
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.715
58  Don Juan Kledi 8 3.340
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.710
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.342
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.345
62  Dukati Tung Tung 9 3.951
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.624
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.752
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.899
66  E si ta them Lori 10 6.229
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.024
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.138
69  Elita 5 Elita 5 18 6.385
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.385
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.447
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.301
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.793
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.260
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.107
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.027
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.587
78  Fiki dritat Remi 16 3.746
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.187
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.535
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.500
82  Fol Shqip Gili 10 7.008
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.043
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.809
85  Forever The Dreams 10 5.603
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.392
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.298
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.386
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.365
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.035
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.267
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.034
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.474
94  Hitet Gjurmėt 18 4.593
95  Hitet Avni Aliu 18 5.136
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.659
97  Hitet Cani Cani 13 8.538
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.084
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.999
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.073
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.284
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.020
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.217
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.515
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.048
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.077
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.994
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.221
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.917
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.349
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.351
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.202
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.151
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.595
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.306
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.340
117  Jeta shkon WSF 11 4.681
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.303
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.101
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.939
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.563
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.051
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.777
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.251
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.950
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.824
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.614
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.523
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.121
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.525
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.431
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.643
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.356
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.619
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.293
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.808
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.350
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.168
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.985
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.921
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.631
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.525
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.051
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.935
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.393
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.871
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.918
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.677
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.514
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.726
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.826
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.828
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.212
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.857
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.035
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.384
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.628
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.295
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.531
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.762
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.851
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.489
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.339
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.258
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.417
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.080
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.521
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.068
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.022
170  Ku je TNT 16 8.546
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.454
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.545
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.412
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.679
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.046
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.389
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.274
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.667
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.298
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.711
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.820
182  Live Bujar Uka 15 4.670
183  Live Fisnikėt 19 6.374
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.070
185  Live Hajro Ceka 12 4.872
186  Live Bitonia 10 4.055
187  Live Remi & Corona 4 4.381
188  Live me Qumilat Berati 8 26.415
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.712
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.600
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.313
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.453
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.419
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.129
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.626
196  M'ka marrė malli Remi 15 27.905
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.923
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.379
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.783
200  Malli Anita Bitri 10 5.414
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.250
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.318
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.791
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.845
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.331
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.499
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.060
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.105
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.483
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.665
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.521
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.454
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.521
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.119
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.377
216  Minatori Minatori 18 6.092
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.263
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.974
219  Mister Mister 10 3.857
220  Mitrovica Marigona 9 5.697
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.230
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.703
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.301
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.586
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.874
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.575
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.721
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.504
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.133
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.941
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.626
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.469
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.690
234  Muzikė popullore Populli 18 6.700
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.042
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.174
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.227
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.795
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.793
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.440
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.221
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.060
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.811
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.934
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.284
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.296
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.706
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.251
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.532
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.587
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.050
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.953
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.130
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.413
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.441
256  Nuk je ti Oda 14 4.686
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.751
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.380
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.732
260  O Zot Meta 8 3.933
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.867
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.953
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.246
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.229
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.159
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.736
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.796
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.847
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.493
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.993
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.506
272  Popullore Eli Fara 12 7.048
273  Popullore Laver Bariu 17 5.832
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.655
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.467
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.886
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.939
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.924
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.989
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.780
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.687
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.380
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.020
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.325
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.879
286  Pse WNC 9 4.660
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.041
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.148
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.823
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.709
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.919
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.251
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.095
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.592
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.996
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.279
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.550
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.993
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.607
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.317
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.002
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.104
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.323
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.038
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.580
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.972
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.691
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.184
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.976
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.003
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.222
312  Studenti Gili 9 5.836
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.155
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.734
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.013
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.557
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.371
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.870
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.659
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.105
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.222
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.489
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.866
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.234
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.148
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.623
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.186
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.708
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.189
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.337
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.563
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.915
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.147
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.587
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.866
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.280
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.287
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.349
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.906
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.161
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.864
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.171
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.910
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.718
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.169
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.214
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.150
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.016
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.917
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.911
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.272

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.462.988 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.939 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja