Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.611
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.352
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.344
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.738
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.667
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.653
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.708
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.372
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.499
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.423
11  100% Eliza Hoxha 9 4.769
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.314
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.717
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.640
15  23....53 Irma Libohova 8 5.188
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.166
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.302
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.959
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.417
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.361
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.490
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.461
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.562
24  Ante Rovena Dilo 12 8.133
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.775
26  As po, as jo Poni 8 7.614
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.454
28  Bardh e Zi Elita 5 10 5.875
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.597
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.059
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.844
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.265
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.479
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.336
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.514
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.733
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.031
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.110
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.090
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.253
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.663
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.965
43  Ēka ka zemra Meda 8 48.448
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.022
45  Dashnija Kledi 8 4.689
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.598
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.824
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.465
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.786
50  Dikur Redon Makashi 9 4.790
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.414
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.665
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.277
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.706
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.423
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.632
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.622
58  Don Juan Kledi 8 3.240
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.600
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.241
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.218
62  Dukati Tung Tung 9 3.860
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.469
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.631
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.794
66  E si ta them Lori 10 6.122
67  E vogėla Soni Malaj 10 3.934
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.030
69  Elita 5 Elita 5 18 6.247
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.259
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.320
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.163
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.677
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.165
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.007
76  Fest 98 RTSH 1998 14 5.908
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.487
78  Fiki dritat Remi 16 3.645
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.054
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.431
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.379
82  Fol Shqip Gili 10 6.879
83  Fontana Zekirja Gashi 10 3.923
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.706
85  Forever The Dreams 10 5.466
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.289
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.194
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.258
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.248
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.916
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.130
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.913
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.364
94  Hitet Gjurmėt 18 4.461
95  Hitet Avni Aliu 18 5.027
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.537
97  Hitet Cani Cani 13 8.432
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.871
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.823
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.947
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.158
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.905
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.102
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.413
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.896
106  Ilirėt Ilirėt 23 4.965
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.872
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.092
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.806
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.246
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.232
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.087
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.011
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.486
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.190
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.230
117  Jeta shkon WSF 11 4.597
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.190
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.988
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.814
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.459
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.910
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.642
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.100
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.827
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.696
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.509
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.405
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.015
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.922
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.337
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.509
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.218
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.508
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.163
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.707
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.237
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.993
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.834
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.775
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.505
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.408
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.922
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.802
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.252
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.739
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.831
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.515
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.387
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.543
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.705
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.706
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.094
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.720
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.909
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.253
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.524
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.135
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.397
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.683
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.736
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.308
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.222
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.138
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.290
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.975
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.375
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.948
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.902
170  Ku je TNT 16 8.434
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.307
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.435
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.314
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.556
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.918
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.243
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.178
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.558
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.174
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.572
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.678
182  Live Bujar Uka 15 4.562
183  Live Fisnikėt 19 6.243
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.969
185  Live Hajro Ceka 12 4.753
186  Live Bitonia 10 3.928
187  Live Remi & Corona 4 4.274
188  Live me Qumilat Berati 8 25.436
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.606
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.489
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.214
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.355
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.275
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.022
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.531
196  M'ka marrė malli Remi 15 26.650
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.810
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.287
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.674
200  Malli Anita Bitri 10 5.285
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.140
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.174
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.678
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.726
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.238
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.340
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.952
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.955
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.368
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.530
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.379
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.498
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.403
214  Merita Halili Merita Halili 8 5.971
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.259
216  Minatori Minatori 18 5.989
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.114
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.844
219  Mister Mister 10 3.760
220  Mitrovica Marigona 9 5.561
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.119
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.562
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.165
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.448
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.768
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.400
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.596
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.393
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.016
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.814
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.490
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.344
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.555
234  Muzikė popullore Populli 18 6.580
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.901
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.047
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.130
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.642
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.651
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.328
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.110
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.927
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.695
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.796
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.168
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.196
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.585
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.157
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.432
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.488
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.937
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.845
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.024
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.202
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.406
256  Nuk je ti Oda 14 4.560
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.669
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.270
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.624
260  O Zot Meta 8 3.826
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.773
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.823
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.135
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.119
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.053
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.646
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.655
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.737
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.346
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.887
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.375
272  Popullore Eli Fara 12 6.921
273  Popullore Laver Bariu 17 5.694
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.472
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.239
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.763
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.836
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.822
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.884
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.654
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.509
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.260
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.888
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.225
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.734
286  Pse WNC 9 4.558
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.937
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.058
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.701
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.539
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.804
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.112
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.986
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.392
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.867
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.154
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.400
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.871
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.486
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.209
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.866
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.981
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.193
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.926
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.470
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.817
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.601
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.034
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.810
310  Sot... Selami Kolonja 12 3.919
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.116
312  Studenti Gili 9 5.724
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.003
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.629
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.924
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.437
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.235
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.770
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.519
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.018
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.133
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.363
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.743
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.121
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.016
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.479
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.067
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.582
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.102
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.167
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.452
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.803
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.044
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.515
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.737
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.175
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.170
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.202
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.802
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.999
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.750
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.025
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.831
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.570
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.025
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.106
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.014
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.855
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.794
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.798
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.176

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.407.706 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.253 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja