Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.699
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.467
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.471
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.858
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.790
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.771
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.842
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.491
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.688
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.538
11  100% Eliza Hoxha 9 4.893
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.505
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.357
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.780
15  23....53 Irma Libohova 8 5.309
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.335
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.427
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.089
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.552
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.489
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.642
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.580
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.673
24  Ante Rovena Dilo 12 8.239
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.879
26  As po, as jo Poni 8 7.744
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.603
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.011
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.723
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.180
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.953
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.400
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.600
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.482
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.645
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.867
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.202
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.196
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.205
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.397
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.762
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.107
43  Ēka ka zemra Meda 8 49.351
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.149
45  Dashnija Kledi 8 4.834
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.728
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.938
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.603
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.913
50  Dikur Redon Makashi 9 4.911
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.655
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.779
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.403
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.838
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.570
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.752
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.719
58  Don Juan Kledi 8 3.349
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.719
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.345
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.355
62  Dukati Tung Tung 9 3.958
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.634
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.760
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.908
66  E si ta them Lori 10 6.237
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.030
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.145
69  Elita 5 Elita 5 18 6.392
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.392
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.453
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.306
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.804
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.266
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.110
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.035
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.593
78  Fiki dritat Remi 16 3.753
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.194
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.544
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.506
82  Fol Shqip Gili 10 7.015
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.049
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.818
85  Forever The Dreams 10 5.610
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.401
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.304
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.395
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.375
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.039
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.275
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.041
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.481
94  Hitet Gjurmėt 18 4.598
95  Hitet Avni Aliu 18 5.142
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.670
97  Hitet Cani Cani 13 8.542
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.101
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.014
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.080
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.294
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.026
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.223
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.528
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.057
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.084
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.000
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.227
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.927
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.356
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.355
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.211
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.162
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.601
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.315
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.345
117  Jeta shkon WSF 11 4.686
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.309
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.111
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.946
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.567
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.058
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.785
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.258
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.957
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.831
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.623
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.532
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.127
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.550
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.437
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.647
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.364
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.624
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.300
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.817
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.355
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.181
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.992
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.930
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.641
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.536
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.057
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.944
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.402
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.884
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.925
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.683
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.524
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.733
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.831
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.834
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.219
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.865
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.039
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.444
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.637
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.302
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.538
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.766
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.862
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.498
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.347
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.264
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.423
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.085
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.529
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.078
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.027
170  Ku je TNT 16 8.551
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.461
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.552
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.423
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.686
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.057
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.397
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.281
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.676
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.310
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.717
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.830
182  Live Bujar Uka 15 4.676
183  Live Fisnikėt 19 6.384
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.076
185  Live Hajro Ceka 12 4.878
186  Live Bitonia 10 4.062
187  Live Remi & Corona 4 4.388
188  Live me Qumilat Berati 8 26.446
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.719
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.607
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.320
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.463
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.427
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.135
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.631
196  M'ka marrė malli Remi 15 27.937
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.929
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.384
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.793
200  Malli Anita Bitri 10 5.426
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.261
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.326
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.798
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.854
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.339
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.508
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.067
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.118
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.492
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.670
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.524
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.505
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.533
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.129
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.383
216  Minatori Minatori 18 6.103
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.272
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.980
219  Mister Mister 10 3.865
220  Mitrovica Marigona 9 5.705
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.237
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.712
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.308
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.591
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.885
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.583
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.730
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.513
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.140
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.951
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.631
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.475
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.705
234  Muzikė popullore Populli 18 6.705
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.055
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.182
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.236
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.804
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.806
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.445
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.228
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.072
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.816
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.942
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.297
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.306
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.715
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.259
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.536
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.596
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.056
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.960
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.135
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.431
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.474
256  Nuk je ti Oda 14 4.694
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.757
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.388
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.741
260  O Zot Meta 8 3.944
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.872
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.961
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.252
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.240
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.167
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.744
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.802
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.851
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.502
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.999
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.514
272  Popullore Eli Fara 12 7.056
273  Popullore Laver Bariu 17 5.839
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.663
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.480
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.895
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.946
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.932
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.996
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.787
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.693
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.388
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.027
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.333
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.889
286  Pse WNC 9 4.665
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.051
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.154
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.828
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.722
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.928
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.262
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.099
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.603
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.007
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.287
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.559
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.003
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.614
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.330
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.011
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.112
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.326
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.046
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.585
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.983
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.696
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.194
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.988
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.008
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.230
312  Studenti Gili 9 5.846
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.171
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.740
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.022
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.565
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.377
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.879
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.667
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.110
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.230
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.495
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.873
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.242
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.157
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.631
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.193
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.713
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.197
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.349
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.570
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.922
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.153
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.593
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.872
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.287
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.294
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.354
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.911
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.170
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.871
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.183
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.915
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.726
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.176
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.223
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.157
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.024
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.926
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.917
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.278

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.466.130 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.978 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja