Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.389
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.696
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.698
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.104
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.024
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.002
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.067
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.725
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.408
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.770
11  100% Eliza Hoxha 9 5.146
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.873
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.807
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.021
15  23....53 Irma Libohova 8 5.542
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.670
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.716
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.319
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.836
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.744
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.954
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.744
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.931
24  Ante Rovena Dilo 12 8.451
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.117
26  As po, as jo Poni 8 7.966
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.885
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.280
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.014
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.431
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.177
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.635
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.834
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.737
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.914
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.153
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.515
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.394
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.439
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.639
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.972
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.359
43  Ēka ka zemra Meda 8 50.599
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.406
45  Dashnija Kledi 8 5.097
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.957
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.217
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.910
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.159
50  Dikur Redon Makashi 9 5.124
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.205
52  Dil prej gotės sime Remi 12 5.048
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.647
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.090
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.861
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.969
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.938
58  Don Juan Kledi 8 3.596
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.961
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.562
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.605
62  Dukati Tung Tung 9 4.167
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.887
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.029
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.137
66  E si ta them Lori 10 6.494
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.242
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.419
69  Elita 5 Elita 5 18 6.671
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.689
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.676
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.558
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.045
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.471
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.329
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.302
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.789
78  Fiki dritat Remi 16 3.959
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.475
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.781
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.770
82  Fol Shqip Gili 10 7.250
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.277
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.060
85  Forever The Dreams 10 5.880
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.649
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.556
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.675
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.615
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.305
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.550
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.321
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.732
94  Hitet Gjurmėt 18 4.849
95  Hitet Avni Aliu 18 5.370
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.019
97  Hitet Cani Cani 13 8.785
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.545
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.425
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.287
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.571
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.274
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.460
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.758
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.445
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.330
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.238
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.518
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.165
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.563
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.623
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.447
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.446
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.862
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.549
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.562
117  Jeta shkon WSF 11 4.906
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.566
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.348
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.179
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.806
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.343
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.074
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.561
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.185
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.080
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.863
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.794
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.346
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.530
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.646
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.903
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.633
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.861
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.559
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.051
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.608
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.523
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.270
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.192
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.923
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.799
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.307
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.254
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.646
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.137
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.127
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.946
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.790
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.000
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.065
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.098
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.493
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.148
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.251
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.399
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.847
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.630
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.816
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.968
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.118
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.823
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.614
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.519
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.658
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.329
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.820
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.343
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.271
170  Ku je TNT 16 8.844
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.746
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.814
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.641
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.937
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.277
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.677
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.479
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.918
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.559
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.000
181  Liridona Gėzim Nika 16 7.113
182  Live Bujar Uka 15 4.924
183  Live Fisnikėt 19 6.643
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.295
185  Live Hajro Ceka 12 5.168
186  Live Bitonia 10 4.296
187  Live Remi & Corona 4 4.599
188  Live me Qumilat Berati 8 27.666
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.962
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.838
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.522
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.651
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.686
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.362
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.837
196  M'ka marrė malli Remi 15 29.112
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.203
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.590
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.022
200  Malli Anita Bitri 10 5.690
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.464
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.651
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.061
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.127
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.561
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.782
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.301
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.403
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.761
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.941
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.775
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 42.307
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.761
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.485
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.659
216  Minatori Minatori 18 6.351
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.530
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.241
219  Mister Mister 10 4.100
220  Mitrovica Marigona 9 5.989
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.459
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.954
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.558
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.846
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.108
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.914
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.021
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.747
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.396
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.247
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.867
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.743
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.956
234  Muzikė popullore Populli 18 6.969
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.321
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.423
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.463
238  Nata e fundit Artan Kola 10 8.107
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.102
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.660
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.492
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.331
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.078
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.219
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.549
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.526
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.961
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.497
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.752
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.828
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.282
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.170
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.355
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.885
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.720
256  Nuk je ti Oda 14 4.960
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.948
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.603
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.960
260  O Zot Meta 8 4.164
261  Paraja Rovena Stefa 10 5.083
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.189
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.467
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.484
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.395
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.951
267  Pėrtej Eli Fara 7 6.076
268  Pėrtej vehtes TNT 10 5.067
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.752
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.213
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.766
272  Popullore Eli Fara 12 7.294
273  Popullore Laver Bariu 17 6.070
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.047
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.946
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.127
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.176
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.158
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.245
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.074
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.015
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.607
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.269
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.590
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.233
286  Pse WNC 9 4.908
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.304
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.365
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.063
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.021
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.166
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.545
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.335
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.843
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.271
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.539
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.863
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.256
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.872
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.571
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.301
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.352
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.549
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.259
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.792
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.283
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.903
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.497
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.376
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.192
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.450
312  Studenti Gili 9 6.107
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.514
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.959
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.239
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.831
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.619
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.100
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.957
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.308
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.439
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.731
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.134
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.493
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.418
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.921
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.443
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.994
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.405
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.683
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.822
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.211
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.365
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.775
335  Toka jonė Postmoderna 7 4.127
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.523
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.544
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.705
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.152
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.428
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.098
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.467
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.115
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.998
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.457
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.461
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.414
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.285
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.184
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.224
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.503

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.569.651 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.953 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja