Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.926
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.495
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.505
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.890
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.823
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.805
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.872
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.520
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.919
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.571
11  100% Eliza Hoxha 9 4.930
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.558
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.764
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.811
15  23....53 Irma Libohova 8 5.336
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.371
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.461
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.124
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.585
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.526
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.687
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.720
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.704
24  Ante Rovena Dilo 12 8.265
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.911
26  As po, as jo Poni 8 7.770
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.642
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.035
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.761
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.216
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.983
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.434
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.626
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.515
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.689
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.906
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.247
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.216
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.232
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.428
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.796
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.144
43  Ēka ka zemra Meda 8 49.519
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.186
45  Dashnija Kledi 8 4.864
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.757
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.972
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.646
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.959
50  Dikur Redon Makashi 9 4.934
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.716
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.814
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.440
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.871
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.610
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.783
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.749
58  Don Juan Kledi 8 3.371
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.753
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.375
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.385
62  Dukati Tung Tung 9 3.983
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.666
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.799
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.935
66  E si ta them Lori 10 6.273
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.049
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.187
69  Elita 5 Elita 5 18 6.429
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.434
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.480
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.345
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.839
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.293
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.133
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.075
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.622
78  Fiki dritat Remi 16 3.775
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.223
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.585
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.537
82  Fol Shqip Gili 10 7.044
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.083
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.851
85  Forever The Dreams 10 5.643
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.432
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.336
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.429
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.404
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.079
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.317
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.082
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.516
94  Hitet Gjurmėt 18 4.633
95  Hitet Avni Aliu 18 5.170
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.720
97  Hitet Cani Cani 13 8.580
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.162
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.068
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.115
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.339
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.058
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.254
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.558
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.097
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.118
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.034
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.262
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.958
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.380
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.387
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.236
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.191
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.626
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.341
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.372
117  Jeta shkon WSF 11 4.710
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.344
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.142
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.977
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.608
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.095
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.826
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.316
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.986
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.857
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.652
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.569
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.154
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.709
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.462
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.691
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.393
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.656
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.330
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.846
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.381
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.225
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.041
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.969
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.684
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.565
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.091
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.983
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.435
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.921
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.955
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.717
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.564
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.790
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.862
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.872
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.256
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.901
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.066
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.727
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.661
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.340
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.593
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.788
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.884
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.544
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.379
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.302
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.460
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.107
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.567
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.103
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.072
170  Ku je TNT 16 8.586
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.498
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.581
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.453
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.711
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.086
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.441
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.303
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.704
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.344
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.758
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.860
182  Live Bujar Uka 15 4.723
183  Live Fisnikėt 19 6.425
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.107
185  Live Hajro Ceka 12 4.905
186  Live Bitonia 10 4.099
187  Live Remi & Corona 4 4.414
188  Live me Qumilat Berati 8 26.599
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.751
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.637
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.342
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.482
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.460
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.166
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.657
196  M'ka marrė malli Remi 15 28.072
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.964
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.406
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.819
200  Malli Anita Bitri 10 5.455
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.289
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.371
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.840
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.885
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.365
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.545
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.106
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.152
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.522
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.702
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.566
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.767
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.566
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.167
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.420
216  Minatori Minatori 18 6.136
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.310
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.015
219  Mister Mister 10 3.895
220  Mitrovica Marigona 9 5.744
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.266
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.748
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.348
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.627
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.908
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.633
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.764
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.545
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.175
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.988
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.666
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.512
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.742
234  Muzikė popullore Populli 18 6.743
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.090
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.209
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.262
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.847
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.843
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.473
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.264
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.105
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.847
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.984
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.332
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.332
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.739
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.287
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.567
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.623
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.086
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.989
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.156
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.493
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.660
256  Nuk je ti Oda 14 4.730
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.774
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.416
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.766
260  O Zot Meta 8 3.968
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.901
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.995
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.281
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.267
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.196
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.764
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.839
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.887
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.533
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.028
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.557
272  Popullore Eli Fara 12 7.089
273  Popullore Laver Bariu 17 5.872
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.704
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.533
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.925
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.977
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.960
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.021
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.814
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.737
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.415
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.067
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.364
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.925
286  Pse WNC 9 4.697
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.077
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.182
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.858
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.767
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.956
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.299
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.140
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.628
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.037
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.313
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.598
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.038
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.647
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.363
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.058
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.141
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.357
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.077
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.606
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.030
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.715
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.231
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.033
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.026
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.261
312  Studenti Gili 9 5.882
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.215
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.764
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.047
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.593
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.412
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.906
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.711
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.135
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.253
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.527
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.908
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.276
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.193
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.673
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.231
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.757
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.221
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.399
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.598
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.959
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.177
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.611
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.912
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.320
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.332
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.401
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.941
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.207
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.899
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.224
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.937
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.768
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.208
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.253
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.190
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.061
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.964
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.963
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.303

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.479.883 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.150.701 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja