Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 45.245
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 7.470
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 7.419
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.843
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.752
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.759
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.835
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 6.431
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 54.531
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.463
11  100% Eliza Hoxha 9 5.871
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.726
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 124.914
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 6.015
15  23....53 Irma Libohova 8 6.248
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 13.753
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 7.811
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 6.040
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.599
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 6.501
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.819
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 39.426
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.636
24  Ante Rovena Dilo 12 9.195
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 6.173
26  As po, as jo Poni 8 8.727
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.677
28  Bardh e Zi Elita 5 10 7.035
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.792
30  Besnikėt Besnikėt 14 6.180
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.926
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 6.411
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.655
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.495
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.931
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.980
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 8.616
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 5.124
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 6.154
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 6.409
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.669
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 7.105
43  Ēka ka zemra Meda 8 58.445
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 5.441
45  Dashnija Kledi 8 5.909
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.663
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 8.321
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.717
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 7.178
50  Dikur Redon Makashi 9 6.178
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 15.261
52  Dil prej gotės sime Remi 12 5.807
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 5.402
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 8.143
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.718
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.999
57  Do vi Selami Kolonja 14 5.695
58  Don Juan Kledi 8 4.327
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.699
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 6.548
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 6.290
62  Dukati Tung Tung 9 4.881
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.688
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 7.058
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.913
66  E si ta them Lori 10 7.288
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.929
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 6.115
69  Elita 5 Elita 5 18 7.442
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.462
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 6.406
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 6.594
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.796
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 4.188
75  Fest 97 RTSH 1997 12 6.098
76  Fest 98 RTSH 1998 14 7.368
77  Fest 99 RTSH 1999 16 5.741
78  Fiki dritat Remi 16 4.667
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 10.277
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.485
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 5.808
82  Fol Shqip Gili 10 8.274
83  Fontana Zekirja Gashi 10 5.012
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 7.087
85  Forever The Dreams 10 6.694
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 5.377
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 7.274
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 7.488
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 6.372
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 8.090
91  Hitet Selami Kolonja 14 7.352
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 7.086
93  Hitet Seleksioni 039 6 5.487
94  Hitet Gjurmėt 18 5.595
95  Hitet Avni Aliu 18 6.040
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.945
97  Hitet Cani Cani 13 9.773
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 12.612
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 13.537
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 5.277
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 6.365
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 9.339
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 7.509
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.438
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 8.323
106  Ilirėt Ilirėt 23 6.083
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 8.060
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 7.320
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 6.167
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 5.264
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 7.337
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 4.130
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 7.532
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 5.540
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 5.312
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 5.233
117  Jeta shkon WSF 11 5.668
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 8.601
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 6.045
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 7.224
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 5.848
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 8.437
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.853
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 7.435
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.957
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.783
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.623
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 5.540
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 8.009
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 9.634
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 5.338
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.984
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 8.428
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.592
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 10.588
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.693
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 6.692
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 10.421
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 7.048
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.967
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 6.001
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 6.768
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 7.310
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 9.080
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 7.694
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 8.199
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.860
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 9.002
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 6.522
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.807
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 7.124
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 8.139
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 5.513
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.927
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.972
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 81.295
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 4.522
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 8.504
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 8.572
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.628
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.887
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.713
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 9.340
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 6.589
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.455
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 5.074
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 7.875
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 6.083
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.996
170  Ku je TNT 16 9.609
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 8.554
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 5.822
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 4.345
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.664
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 7.281
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 7.763
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 8.150
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.592
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 5.307
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.749
181  Liridona Gėzim Nika 16 7.908
182  Live Bujar Uka 15 5.645
183  Live Fisnikėt 19 7.436
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.981
185  Live Hajro Ceka 12 5.918
186  Live Bitonia 10 4.989
187  Live Remi & Corona 4 5.292
188  Live me Qumilat Berati 8 35.266
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.686
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.620
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 5.158
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 4.326
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 8.501
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 6.068
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 6.585
196  M'ka marrė malli Remi 15 37.120
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.991
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 4.282
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.730
200  Malli Anita Bitri 10 6.452
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 6.195
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 7.725
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.835
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.945
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 5.257
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 6.630
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 6.280
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 8.184
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.501
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.975
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 5.815
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 51.221
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 6.815
214  Merita Halili Merita Halili 8 7.561
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 7.411
216  Minatori Minatori 18 7.381
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 6.312
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 6.310
219  Mister Mister 10 5.101
220  Mitrovica Marigona 9 6.781
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 6.221
222  Moj laroke Agron Berisha 23 6.665
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 6.594
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.620
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.782
226  Mos ik Alfred Meēo 10 10.760
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.740
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 5.455
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 6.164
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 6.021
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.603
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 6.546
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.816
234  Muzikė popullore Populli 18 7.758
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 8.188
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 7.193
237  Naser Dula Naser Dula 13 5.146
238  Nata e fundit Artan Kola 10 8.984
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.868
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 8.675
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 6.517
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 5.123
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.814
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.949
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 7.613
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 4.186
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.976
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 5.184
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.447
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 6.554
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.954
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.838
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.988
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 15.189
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 43.966
256  Nuk je ti Oda 14 5.999
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.594
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 6.360
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.652
260  O Zot Meta 8 4.939
261  Paraja Rovena Stefa 10 5.762
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.905
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 7.471
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 5.209
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 5.119
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.654
267  Pėrtej Eli Fara 7 7.114
268  Pėrtej vehtes TNT 10 5.778
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 8.524
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.895
271  Po tė pres Eli Fara 8 7.889
272  Popullore Eli Fara 12 8.344
273  Popullore Laver Bariu 17 7.105
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.922
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.821
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.872
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.950
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.831
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.996
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 9.114
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.855
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 6.609
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 7.309
284  Pres... Ermira Babaliu 10 6.344
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 10.334
286  Pse WNC 9 5.628
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 7.363
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 6.062
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.864
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.834
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.950
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 8.653
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 5.008
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.847
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 7.111
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 8.562
297  Serenata Kastriot Tusha 12 7.702
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 7.288
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.967
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 7.291
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 6.121
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 7.111
303  Shqip Top Albania Radio 14 8.297
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.988
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 6.492
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 7.349
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.573
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 13.565
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 12.543
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.840
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 5.212
312  Studenti Gili 9 6.925
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 7.420
314  Syri yt Nertila Vreto 9 5.637
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.913
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 5.594
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 7.704
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.789
319  Tango Ardjan Trebicka 10 6.740
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.981
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 5.145
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 7.780
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 7.175
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 6.231
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 7.459
326  The Best Aurela Gaēe 9 7.738
327  The Blue Violin Arens Leka 11 5.204
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.789
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 6.132
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 9.542
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 5.596
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.891
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 7.047
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.449
335  Toka jonė Postmoderna 7 5.167
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 6.285
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 9.569
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 8.557
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.896
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 7.513
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 7.127
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 7.576
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.784
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 8.039
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 7.261
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 5.206
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 6.401
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 6.054
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.921
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 8.080
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 9.164

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.940.583 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja