Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.235
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.405
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.408
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.789
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.719
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.703
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.767
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.430
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.179
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.474
11  100% Eliza Hoxha 9 4.825
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.406
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 111.626
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.702
15  23....53 Irma Libohova 8 5.245
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.243
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.366
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.025
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.483
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.419
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.568
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.182
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.610
24  Ante Rovena Dilo 12 8.188
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.821
26  As po, as jo Poni 8 7.681
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.523
28  Bardh e Zi Elita 5 10 5.941
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.650
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.107
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.896
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.323
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.528
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.407
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.573
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.797
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.111
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.152
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.141
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.320
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.711
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.035
43  Ēka ka zemra Meda 8 48.963
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.083
45  Dashnija Kledi 8 4.757
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.670
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.885
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.532
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.846
50  Dikur Redon Makashi 9 4.847
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.520
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.715
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.333
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.761
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.489
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.685
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.668
58  Don Juan Kledi 8 3.289
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.659
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.287
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.279
62  Dukati Tung Tung 9 3.909
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.550
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.690
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.843
66  E si ta them Lori 10 6.169
67  E vogėla Soni Malaj 10 3.985
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.087
69  Elita 5 Elita 5 18 6.324
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.319
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.387
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.234
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.732
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.213
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.062
76  Fest 98 RTSH 1998 14 5.955
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.532
78  Fiki dritat Remi 16 3.698
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.113
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.480
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.440
82  Fol Shqip Gili 10 6.946
83  Fontana Zekirja Gashi 10 3.984
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.763
85  Forever The Dreams 10 5.535
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.344
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.245
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.330
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.303
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.975
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.206
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.976
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.421
94  Hitet Gjurmėt 18 4.520
95  Hitet Avni Aliu 18 5.082
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.594
97  Hitet Cani Cani 13 8.480
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.984
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.912
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.011
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.223
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.963
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.159
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.467
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.974
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.017
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.933
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.153
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.862
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.298
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.288
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.145
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.079
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.540
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.250
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.282
117  Jeta shkon WSF 11 4.641
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.249
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.042
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.884
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.502
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.983
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.710
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.176
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.893
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.760
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.555
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.465
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.068
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.218
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.382
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.575
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.286
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.558
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.227
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.757
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.288
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.082
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.908
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.848
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.567
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.466
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.994
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.868
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.323
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.800
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.880
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.595
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.450
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.622
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.767
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.766
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.154
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.785
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.974
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.853
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.574
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.219
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.460
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.720
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.792
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.403
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.280
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.198
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.353
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.023
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.451
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.006
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.961
170  Ku je TNT 16 8.486
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.379
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.491
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.363
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.618
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.981
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.316
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.232
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.609
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.237
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.641
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.743
182  Live Bujar Uka 15 4.618
183  Live Fisnikėt 19 6.310
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.023
185  Live Hajro Ceka 12 4.807
186  Live Bitonia 10 3.992
187  Live Remi & Corona 4 4.325
188  Live me Qumilat Berati 8 26.032
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.659
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.544
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.261
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.404
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.343
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.073
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.581
196  M'ka marrė malli Remi 15 27.415
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.863
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.334
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.731
200  Malli Anita Bitri 10 5.349
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.203
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.249
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.727
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.787
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.279
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.426
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.005
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.032
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.425
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.603
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.447
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.037
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.456
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.049
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.322
216  Minatori Minatori 18 6.034
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.185
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.905
219  Mister Mister 10 3.803
220  Mitrovica Marigona 9 5.631
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.169
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.625
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.234
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.513
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.818
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.486
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.653
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.450
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.080
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.874
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.561
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.402
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.626
234  Muzikė popullore Populli 18 6.637
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.969
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.113
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.181
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.723
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.725
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.386
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.162
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.994
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.753
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.867
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.228
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.241
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.644
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.205
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.480
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.537
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.997
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.901
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.080
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.308
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 32.538
256  Nuk je ti Oda 14 4.622
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.709
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.329
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.676
260  O Zot Meta 8 3.882
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.819
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.885
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.191
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.173
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.106
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.690
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.727
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.791
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.416
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.936
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.440
272  Popullore Eli Fara 12 6.986
273  Popullore Laver Bariu 17 5.771
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.555
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.350
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.828
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.888
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.871
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.943
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.717
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.592
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.324
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.957
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.278
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.808
286  Pse WNC 9 4.611
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.988
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.097
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.762
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.623
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.858
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.189
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.038
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.513
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.927
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.213
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.472
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.938
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.545
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.267
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.936
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.047
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.251
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.986
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.533
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.891
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.645
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.108
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.883
310  Sot... Selami Kolonja 12 3.956
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.167
312  Studenti Gili 9 5.782
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.080
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.683
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.966
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.501
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.304
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.822
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.584
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.068
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.175
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.426
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.799
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.179
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.085
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.560
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.125
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.646
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.145
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.260
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.509
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.857
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.092
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.546
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.795
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.223
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.233
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.276
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.855
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.083
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.807
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.098
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.870
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.639
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.095
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.150
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.080
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.924
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.854
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.862
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.221

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.435.797 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.524 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja