Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.293
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.410
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.411
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.795
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.724
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.711
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.772
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.434
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.239
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.477
11  100% Eliza Hoxha 9 4.828
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.413
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 111.696
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.706
15  23....53 Irma Libohova 8 5.250
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.251
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.368
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.028
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.486
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.423
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.574
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.248
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.615
24  Ante Rovena Dilo 12 8.190
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.822
26  As po, as jo Poni 8 7.683
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.530
28  Bardh e Zi Elita 5 10 5.943
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.656
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.112
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.897
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.327
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.530
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.413
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.575
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.800
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.117
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.152
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.145
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.328
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.712
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.041
43  Ēka ka zemra Meda 8 49.005
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.086
45  Dashnija Kledi 8 4.764
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.673
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.886
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.540
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.851
50  Dikur Redon Makashi 9 4.849
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.524
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.718
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.340
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.767
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.495
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.687
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.669
58  Don Juan Kledi 8 3.295
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.663
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.290
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.285
62  Dukati Tung Tung 9 3.911
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.556
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.698
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.846
66  E si ta them Lori 10 6.174
67  E vogėla Soni Malaj 10 3.985
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.088
69  Elita 5 Elita 5 18 6.329
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.323
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.391
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.237
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.735
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.217
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.063
76  Fest 98 RTSH 1998 14 5.960
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.537
78  Fiki dritat Remi 16 3.702
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.122
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.484
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.445
82  Fol Shqip Gili 10 6.953
83  Fontana Zekirja Gashi 10 3.988
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.766
85  Forever The Dreams 10 5.537
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.347
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.247
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.334
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.308
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.981
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.207
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.979
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.426
94  Hitet Gjurmėt 18 4.523
95  Hitet Avni Aliu 18 5.085
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.599
97  Hitet Cani Cani 13 8.489
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.990
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.923
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.015
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.226
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.967
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.163
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.469
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.980
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.021
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.937
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.156
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.866
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.302
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.299
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.151
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.086
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.545
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.253
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.284
117  Jeta shkon WSF 11 4.641
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.252
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.047
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.886
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.507
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.987
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.715
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.178
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.897
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.763
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.563
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.470
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.069
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.232
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.387
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.581
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.290
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.560
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.231
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.759
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.293
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.088
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.914
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.856
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.574
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.470
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.998
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.871
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.328
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.806
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.883
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.604
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.456
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.629
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.770
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.768
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.158
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.793
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.976
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.911
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.577
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.224
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.465
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.722
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.795
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.412
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.285
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.205
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.359
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.031
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.457
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.009
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.967
170  Ku je TNT 16 8.491
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.384
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.497
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.368
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.623
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.985
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.322
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.234
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.614
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.240
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.645
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.750
182  Live Bujar Uka 15 4.620
183  Live Fisnikėt 19 6.315
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.025
185  Live Hajro Ceka 12 4.811
186  Live Bitonia 10 3.998
187  Live Remi & Corona 4 4.330
188  Live me Qumilat Berati 8 26.082
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.661
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.551
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.262
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.405
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.349
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.078
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.584
196  M'ka marrė malli Remi 15 27.471
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.866
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.337
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.733
200  Malli Anita Bitri 10 5.354
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.207
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.253
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.733
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.789
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.282
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.428
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.013
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.040
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.430
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.608
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.451
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.086
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.460
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.054
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.325
216  Minatori Minatori 18 6.039
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.195
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.910
219  Mister Mister 10 3.805
220  Mitrovica Marigona 9 5.636
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.175
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.634
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.240
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.517
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.823
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.493
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.660
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.456
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.082
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.879
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.569
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.407
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.631
234  Muzikė popullore Populli 18 6.642
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.975
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.116
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.185
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.730
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.730
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.386
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.169
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.002
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.759
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.871
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.232
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.246
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.647
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.209
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.483
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.543
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.002
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.905
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.082
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.317
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 32.935
256  Nuk je ti Oda 14 4.627
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.709
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.332
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.683
260  O Zot Meta 8 3.884
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.822
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.892
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.193
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.175
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.110
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.692
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.734
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.796
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.424
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.940
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.449
272  Popullore Eli Fara 12 6.991
273  Popullore Laver Bariu 17 5.776
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.564
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.358
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.832
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.891
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.873
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.944
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.722
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.598
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.328
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.961
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.283
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.814
286  Pse WNC 9 4.613
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.991
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.098
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.768
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.631
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.864
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.192
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.043
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.524
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.932
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.218
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.476
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.943
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.549
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.269
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.940
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.049
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.257
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.988
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.540
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.898
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.647
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.110
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.889
310  Sot... Selami Kolonja 12 3.958
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.169
312  Studenti Gili 9 5.785
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.087
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.687
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.969
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.504
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.311
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.825
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.593
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.070
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.175
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.429
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.805
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.183
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.092
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.564
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.131
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.652
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.150
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.266
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.513
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.864
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.097
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.548
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.801
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.227
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.235
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.284
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.859
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.089
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.809
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.108
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.872
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.643
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.101
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.156
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.087
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.933
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.857
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.864
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.222

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.438.247 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.525 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja