Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 38.568
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.874
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.880
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.280
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.184
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.208
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.249
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.887
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 47.586
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.932
11  100% Eliza Hoxha 9 5.327
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.118
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 117.435
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.211
15  23....53 Irma Libohova 8 5.720
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.902
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.980
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.509
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.056
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.940
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.187
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 33.408
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.088
24  Ante Rovena Dilo 12 8.643
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.400
26  As po, as jo Poni 8 8.175
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.097
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.480
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.222
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.628
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.396
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.829
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.111
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.937
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.153
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.377
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.785
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.593
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.632
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.839
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.122
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.537
43  Ēka ka zemra Meda 8 52.339
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.683
45  Dashnija Kledi 8 5.326
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.128
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.463
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.144
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.402
50  Dikur Redon Makashi 9 5.376
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.532
52  Dil prej gotės sime Remi 12 5.233
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.850
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.345
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.117
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.202
57  Do vi Selami Kolonja 14 5.144
58  Don Juan Kledi 8 3.810
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.157
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.791
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.769
62  Dukati Tung Tung 9 4.360
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.095
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.269
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.359
66  E si ta them Lori 10 6.695
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.396
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.589
69  Elita 5 Elita 5 18 6.857
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.910
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.850
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.789
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.228
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.649
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.519
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.547
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.998
78  Fiki dritat Remi 16 4.125
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.704
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.938
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 5.011
82  Fol Shqip Gili 10 7.478
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.459
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.299
85  Forever The Dreams 10 6.101
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.838
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.723
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.868
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.809
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.495
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.761
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.516
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.929
94  Hitet Gjurmėt 18 5.033
95  Hitet Avni Aliu 18 5.541
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.268
97  Hitet Cani Cani 13 9.020
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.867
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.744
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.515
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.778
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.540
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.723
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.913
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.683
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.517
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.465
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.733
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.385
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.729
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.785
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.608
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.706
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 5.029
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.712
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.716
117  Jeta shkon WSF 11 5.069
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.811
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.530
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.419
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 5.045
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.623
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.283
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.774
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.386
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.256
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.045
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.996
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.513
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 8.263
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.810
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.146
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.834
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.038
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.804
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.210
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.858
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.755
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.492
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.416
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.190
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 6.031
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.534
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.465
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.887
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.383
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.308
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.212
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.977
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.198
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.327
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.347
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.730
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.345
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.411
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 74.682
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.995
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.844
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 8.013
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.124
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.338
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.061
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.797
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.802
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.900
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.527
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 7.068
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.532
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.469
170  Ku je TNT 16 9.043
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.952
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 5.040
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.824
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.119
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.506
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.940
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.642
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.092
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.761
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.184
181  Liridona Gėzim Nika 16 7.292
182  Live Bujar Uka 15 5.107
183  Live Fisnikėt 19 6.842
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.457
185  Live Hajro Ceka 12 5.355
186  Live Bitonia 10 4.462
187  Live Remi & Corona 4 4.774
188  Live me Qumilat Berati 8 29.296
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.140
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.050
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.661
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.804
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.910
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.542
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 6.023
196  M'ka marrė malli Remi 15 30.804
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.406
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.767
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.197
200  Malli Anita Bitri 10 5.922
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.644
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.889
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.295
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.333
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.730
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 6.020
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.519
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.589
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.970
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.176
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 5.032
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 44.508
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 6.026
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.753
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.852
216  Minatori Minatori 18 6.591
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.734
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.504
219  Mister Mister 10 4.321
220  Mitrovica Marigona 9 6.180
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.623
222  Moj laroke Agron Berisha 23 6.130
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.793
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.051
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.260
226  Mos ik Alfred Meēo 10 10.152
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.203
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.915
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.596
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.445
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.046
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.949
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.211
234  Muzikė popullore Populli 18 7.190
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.536
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.602
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.620
238  Nata e fundit Artan Kola 10 8.381
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.300
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.894
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.730
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.538
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.247
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.405
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.798
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.688
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.192
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.662
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.915
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 6.003
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.453
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.332
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.495
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.249
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 37.471
256  Nuk je ti Oda 14 5.195
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.097
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.785
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.134
260  O Zot Meta 8 4.387
261  Paraja Rovena Stefa 10 5.234
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.359
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.697
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.668
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.565
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.126
267  Pėrtej Eli Fara 7 6.325
268  Pėrtej vehtes TNT 10 5.226
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.958
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.369
271  Po tė pres Eli Fara 8 7.019
272  Popullore Eli Fara 12 7.545
273  Popullore Laver Bariu 17 6.303
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.304
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.196
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.313
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.354
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.321
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.446
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.335
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.247
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.829
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.517
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.761
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.533
286  Pse WNC 9 5.094
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.557
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.528
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.271
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.250
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.375
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.804
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.488
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.196
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.476
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.778
297  Serenata Kastriot Tusha 12 7.092
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.519
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.169
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.750
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.518
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.521
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.720
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.426
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.954
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.548
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.062
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.781
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.680
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.337
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.644
312  Studenti Gili 9 6.317
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.757
314  Syri yt Nertila Vreto 9 5.116
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.406
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 5.037
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.889
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.271
319  Tango Ardjan Trebicka 10 6.162
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.455
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.605
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.985
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.394
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.690
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.676
326  The Best Aurela Gaēe 9 7.136
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.665
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.192
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.579
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.934
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 5.021
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.383
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.526
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.925
335  Toka jonė Postmoderna 7 4.365
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.700
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.787
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.905
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.343
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.690
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.358
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.753
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.273
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.260
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.657
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.677
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.630
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.494
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.397
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.451
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.660

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.661.205 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.190 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja