Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.391
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.331
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.317
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.697
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.640
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.628
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.687
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.343
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.272
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.394
11  100% Eliza Hoxha 9 4.738
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.262
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.395
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.609
15  23....53 Irma Libohova 8 5.159
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.121
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.274
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.918
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.374
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.329
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.452
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.250
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.539
24  Ante Rovena Dilo 12 8.111
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.753
26  As po, as jo Poni 8 7.581
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.412
28  Bardh e Zi Elita 5 10 5.829
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.567
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.031
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.815
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.235
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.450
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.298
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.482
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.701
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 6.980
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.082
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.064
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.216
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.638
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.926
43  Ēka ka zemra Meda 8 48.214
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 3.998
45  Dashnija Kledi 8 4.661
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.561
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.788
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.421
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.762
50  Dikur Redon Makashi 9 4.769
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.364
52  Dil prej gotės sime Remi 12 4.638
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.252
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.675
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.392
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.601
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.594
58  Don Juan Kledi 8 3.214
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.577
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.214
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.186
62  Dukati Tung Tung 9 3.834
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.423
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.596
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.770
66  E si ta them Lori 10 6.088
67  E vogėla Soni Malaj 10 3.915
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.001
69  Elita 5 Elita 5 18 6.215
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.226
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.288
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.124
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.652
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.132
75  Fest 97 RTSH 1997 12 4.981
76  Fest 98 RTSH 1998 14 5.877
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.459
78  Fiki dritat Remi 16 3.625
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.017
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.409
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.348
82  Fol Shqip Gili 10 6.841
83  Fontana Zekirja Gashi 10 3.892
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.671
85  Forever The Dreams 10 5.436
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.262
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.168
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.230
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.219
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.881
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.097
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.882
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.330
94  Hitet Gjurmėt 18 4.432
95  Hitet Avni Aliu 18 5.001
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.497
97  Hitet Cani Cani 13 8.413
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.812
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.780
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.920
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.132
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.849
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.078
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.388
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.867
106  Ilirėt Ilirėt 23 4.938
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.834
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.049
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.787
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.217
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.195
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.060
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 5.973
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.456
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.154
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.209
117  Jeta shkon WSF 11 4.572
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.149
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.967
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.786
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.433
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.862
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.612
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.066
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.781
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.659
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.483
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.377
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 6.988
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.771
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.305
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.481
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.193
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.485
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.131
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.681
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.196
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.944
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.797
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.738
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.472
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.382
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.885
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.766
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.216
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.708
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.805
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.486
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.355
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.515
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.676
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.679
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.069
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.694
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.876
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 68.960
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.498
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.099
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.362
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.659
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.703
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.263
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.188
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.103
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.260
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.941
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.335
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.927
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.867
170  Ku je TNT 16 8.409
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.275
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.407
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.290
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.529
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.885
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.204
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.145
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.524
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.147
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.540
181  Liridona Gėzim Nika 16 6.636
182  Live Bujar Uka 15 4.531
183  Live Fisnikėt 19 6.206
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.950
185  Live Hajro Ceka 12 4.721
186  Live Bitonia 10 3.904
187  Live Remi & Corona 4 4.243
188  Live me Qumilat Berati 8 25.235
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.578
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.455
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.194
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.322
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.223
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 4.995
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.508
196  M'ka marrė malli Remi 15 26.443
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.780
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.249
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.647
200  Malli Anita Bitri 10 5.259
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.120
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.142
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.655
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.694
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.215
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.298
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.917
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.916
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.342
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.497
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.342
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.270
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.371
214  Merita Halili Merita Halili 8 5.942
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.233
216  Minatori Minatori 18 5.962
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.085
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.822
219  Mister Mister 10 3.735
220  Mitrovica Marigona 9 5.523
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.095
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.535
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.136
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.414
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.741
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.357
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.567
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.357
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 4.980
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.781
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.460
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.315
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.528
234  Muzikė popullore Populli 18 6.543
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.867
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.003
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.109
238  Nata e fundit Artan Kola 10 7.603
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.610
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.296
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.085
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.894
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.669
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.762
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.135
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.172
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.556
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.137
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.407
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.462
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.902
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.822
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 3.998
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.143
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.185
256  Nuk je ti Oda 14 4.532
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.644
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.228
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.601
260  O Zot Meta 8 3.798
261  Paraja Rovena Stefa 10 4.749
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.782
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.101
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.095
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.027
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.622
267  Pėrtej Eli Fara 7 5.621
268  Pėrtej vehtes TNT 10 4.705
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.314
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.858
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.341
272  Popullore Eli Fara 12 6.887
273  Popullore Laver Bariu 17 5.661
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.431
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.185
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.736
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.810
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.793
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.852
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.625
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.462
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.233
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.849
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.192
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.695
286  Pse WNC 9 4.525
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.905
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.035
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.675
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.501
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.778
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.081
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.965
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.364
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.828
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.119
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.359
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.833
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.456
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.187
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.836
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.950
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.164
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.905
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.449
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.788
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.578
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 11.994
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.775
310  Sot... Selami Kolonja 12 3.898
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.085
312  Studenti Gili 9 5.700
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 5.949
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.603
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.901
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.402
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.208
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.748
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.489
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 5.999
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.116
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.327
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.709
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.095
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 5.982
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.444
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.039
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.548
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.081
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.116
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.433
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.776
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.021
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.499
335  Toka jonė Postmoderna 7 3.707
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.146
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.138
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.154
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.769
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.962
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.717
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 5.990
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.811
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.534
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 5.994
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.078
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 4.985
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.826
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.761
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.758
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.158

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.394.584 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.148.800 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja