Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.131
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.672
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.677
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.076
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.997
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.982
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.044
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.698
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.179
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.749
11  100% Eliza Hoxha 9 5.115
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.820
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.470
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.994
15  23....53 Irma Libohova 8 5.508
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.630
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.647
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.298
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.771
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.710
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.910
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.567
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.897
24  Ante Rovena Dilo 12 8.424
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.078
26  As po, as jo Poni 8 7.938
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.846
28  Bardh e Zi Elita 5 10 6.233
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.946
30  Besnikėt Besnikėt 14 5.393
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.142
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.610
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.800
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.709
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.882
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.117
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.477
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.368
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.410
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.609
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.937
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.325
43  Ēka ka zemra Meda 8 50.377
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.359
45  Dashnija Kledi 8 5.060
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.925
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.179
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.862
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.135
50  Dikur Redon Makashi 9 5.104
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.091
52  Dil prej gotės sime Remi 12 5.009
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.623
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.059
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.827
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.938
57  Do vi Selami Kolonja 14 4.912
58  Don Juan Kledi 8 3.557
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.926
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.528
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.566
62  Dukati Tung Tung 9 4.146
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.848
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.979
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.112
66  E si ta them Lori 10 6.457
67  E vogėla Soni Malaj 10 4.200
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.359
69  Elita 5 Elita 5 18 6.636
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.647
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.646
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.526
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.012
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.451
75  Fest 97 RTSH 1997 12 5.297
76  Fest 98 RTSH 1998 14 6.269
77  Fest 99 RTSH 1999 16 4.768
78  Fiki dritat Remi 16 3.930
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.436
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.755
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.731
82  Fol Shqip Gili 10 7.227
83  Fontana Zekirja Gashi 10 4.250
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.028
85  Forever The Dreams 10 5.842
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.615
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.500
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.637
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.583
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.261
91  Hitet Selami Kolonja 14 6.512
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.282
93  Hitet Seleksioni 039 6 4.699
94  Hitet Gjurmėt 18 4.814
95  Hitet Avni Aliu 18 5.345
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.981
97  Hitet Cani Cani 13 8.755
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.502
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.375
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.263
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.536
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.239
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.436
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.732
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.326
106  Ilirėt Ilirėt 23 5.300
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.209
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.426
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.139
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.546
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.579
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.416
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.407
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.800
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.525
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.538
117  Jeta shkon WSF 11 4.862
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.530
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.321
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.151
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.780
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.306
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.032
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.524
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.155
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.044
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.829
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.763
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.317
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.393
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.616
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.871
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.572
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.832
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.498
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.022
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.547
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.471
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.239
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.158
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.892
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.745
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.261
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.210
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.613
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.111
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.098
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.915
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.752
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.964
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.040
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.068
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.437
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.110
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.225
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.098
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.822
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.538
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.774
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.943
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.061
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.777
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.582
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.491
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.633
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.277
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.768
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.274
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.245
170  Ku je TNT 16 8.767
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.705
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.754
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.621
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.884
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.243
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.652
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.450
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.886
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.526
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.955
181  Liridona Gėzim Nika 16 7.048
182  Live Bujar Uka 15 4.900
183  Live Fisnikėt 19 6.614
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.267
185  Live Hajro Ceka 12 5.104
186  Live Bitonia 10 4.267
187  Live Remi & Corona 4 4.572
188  Live me Qumilat Berati 8 27.491
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.929
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.807
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.493
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.630
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.653
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.333
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.808
196  M'ka marrė malli Remi 15 28.924
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.157
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.565
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.990
200  Malli Anita Bitri 10 5.666
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.438
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.568
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.032
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.079
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.534
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.751
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.278
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.364
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.733
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.901
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.746
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 42.028
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.733
214  Merita Halili Merita Halili 8 6.373
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.622
216  Minatori Minatori 18 6.320
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.495
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.210
219  Mister Mister 10 4.068
220  Mitrovica Marigona 9 5.952
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.428
222  Moj laroke Agron Berisha 23 5.934
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.515
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.816
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.076
226  Mos ik Alfred Meēo 10 9.872
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.961
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.719
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.363
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.198
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.834
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.708
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.927
234  Muzikė popullore Populli 18 6.940
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.294
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.379
237  Naser Dula Naser Dula 13 4.421
238  Nata e fundit Artan Kola 10 8.067
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.064
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.637
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.462
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.302
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.021
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.184
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.518
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.504
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.930
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.455
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.723
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.798
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.262
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.152
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.318
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.839
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.537
256  Nuk je ti Oda 14 4.926
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.918
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.584
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.929
260  O Zot Meta 8 4.138
261  Paraja Rovena Stefa 10 5.049
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.168
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.438
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.453
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.363
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.932
267  Pėrtej Eli Fara 7 6.043
268  Pėrtej vehtes TNT 10 5.038
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.722
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.187
271  Po tė pres Eli Fara 8 6.742
272  Popullore Eli Fara 12 7.261
273  Popullore Laver Bariu 17 6.044
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.939
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.804
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.102
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.134
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.125
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.207
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.987
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.976
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.586
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.243
284  Pres... Ermira Babaliu 10 5.559
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.147
286  Pse WNC 9 4.876
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.259
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.338
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.033
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.990
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.132
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.508
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.303
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.813
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.230
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.491
297  Serenata Kastriot Tusha 12 6.823
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.219
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.838
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.537
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.269
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.329
303  Shqip Top Albania Radio 14 7.527
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.231
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.762
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.253
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.866
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.462
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.309
310  Sot... Selami Kolonja 12 4.169
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.417
312  Studenti Gili 9 6.064
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.443
314  Syri yt Nertila Vreto 9 4.936
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.212
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.786
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.590
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.073
319  Tango Ardjan Trebicka 10 5.913
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.285
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.410
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.706
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.103
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.461
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.390
326  The Best Aurela Gaēe 9 6.872
327  The Blue Violin Arens Leka 11 4.413
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.956
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.377
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.642
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.781
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.152
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.344
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.747
335  Toka jonė Postmoderna 7 4.101
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.484
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.508
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.626
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.125
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.394
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.069
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.433
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.086
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.968
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.420
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.438
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.390
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.249
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.154
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.156
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.466

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.554.705 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.871 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja