Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 116.939
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.846
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.254
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.062
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 37.149
6  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.200
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.293
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.185
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.860
10  Moj laroke Agron Berisha 23 6.087
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.645
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.475
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.611
14  Mos ik Alfred Meēo 10 10.097
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.136
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.876
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.255
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.054
19  Malli Anita Bitri 10 5.868
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.289
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.375
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.851
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.140
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.783
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.481
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.783
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.746
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.194
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.452
30  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.082
31  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.059
32  Tango Ardjan Trebicka 10 6.110
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.608
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.826
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.467
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.327
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.628
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.045
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.042
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.963
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.009
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.478
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.141
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.856
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.498
46  The Best Aurela Gaēe 9 7.086
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.706
48  Hitet Avni Aliu 18 5.490
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.759
50  Live me Qumilat Berati 8 29.047
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.365
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.579
53  Live Bitonia 10 4.420
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.623
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.824
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.210
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.089
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.154
59  Live Bujar Uka 15 5.067
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.422
61  Hitet Cani Cani 13 8.961
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.317
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.969
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.231
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.639
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.424
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.325
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.323
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.002
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.080
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.236
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.330
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.275
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.327
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.547
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.544
77  Po tė pres Eli Fara 8 6.940
78  Popullore Eli Fara 12 7.476
79  Pėrtej Eli Fara 7 6.248
80  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.709
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.616
82  Bardh e Zi Elita 5 10 6.433
83  Elita 5 Elita 5 18 6.818
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.658
85  100% Eliza Hoxha 9 5.267
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.724
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.173
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.921
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.622
90  Pres... Ermira Babaliu 10 5.724
91  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.105
92  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.965
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.899
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.670
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.419
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.758
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.863
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.488
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.660
100  Live Fisnikėt 19 6.805
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.133
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.651
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.155
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.087
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.693
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.280
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.403
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.199
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.794
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.880
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.693
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.251
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.609
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.096
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.883
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.709
117  Studenti Gili 9 6.271
118  Fol Shqip Gili 10 7.417
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.228
120  Hitet Gjurmėt 18 4.992
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.722
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.231
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.792
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.130
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 33.120
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.349
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.985
128  Live Hajro Ceka 12 5.304
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.499
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.714
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.668
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.726
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.647
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.994
135  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.897
136  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.998
137  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.631
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.822
139  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.307
140  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.011
141  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.743
142  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.734
143  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.719
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.977
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.480
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.445
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.047
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.297
149  23....53 Irma Libohova 8 5.683
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.999
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.990
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.481
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.115
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.001
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.808
156  Serenata Kastriot Tusha 12 7.032
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.112
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.167
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.835
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.832
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.846
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.142
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 38.178
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.890
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.200
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.240
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 47.190
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.176
169  Dashnija Kledi 8 5.281
170  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.403
171  Don Juan Kledi 8 3.774
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.833
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.442
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.578
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.534
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.692
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.951
178  Popullore Laver Bariu 17 6.239
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.813
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.357
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.417
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.492
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.155
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.470
185  E si ta them Lori 10 6.649
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.099
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.160
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.487
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.733
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.746
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.154
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.458
193  Mitrovica Marigona 9 6.135
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.561
195  Ēka ka zemra Meda 8 52.049
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.363
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 44.107
198  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.476
199  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.974
200  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.620
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.673
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.284
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.220
204  O Zot Meta 8 4.343
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.874
206  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.712
207  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.894
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.445
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.869
210  Minatori Minatori 18 6.526
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.967
212  Mister Mister 10 4.258
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.271
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.332
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.900
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.718
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.764
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.907
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.948
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.941
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.935
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.587
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.461
224  Syri yt Nertila Vreto 9 5.076
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.276
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.776
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.342
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.457
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.567
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.414
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.292
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.417
233  Nuk je ti Oda 14 5.132
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.634
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.479
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.148
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.255
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.991
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.469
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.451
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.733
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 74.275
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.620
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.073
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.915
246  As po, as jo Poni 8 8.109
247  Muzikė popullore Populli 18 7.140
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.301
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.236
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.575
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.323
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.124
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.324
254  Dikur Redon Makashi 9 5.310
255  Dil prej gotės sime Remi 12 5.183
256  M'ka marrė malli Remi 15 30.496
257  Fiki dritat Remi 16 4.078
258  Live Remi & Corona 4 4.729
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.342
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.076
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.269
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.662
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.973
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.315
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.732
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.455
267  Ante Rovena Dilo 12 8.595
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.363
269  Paraja Rovena Stefa 10 5.193
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.257
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.790
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.375
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.079
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.488
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.483
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.942
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.720
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.190
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.598
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.962
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.373
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.807
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.085
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.726
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.453
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.690
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.258
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.089
289  Do vi Selami Kolonja 14 5.094
290  Hitet Selami Kolonja 14 6.718
291  Sot... Selami Kolonja 12 4.299
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.874
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.569
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.779
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.629
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.552
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.444
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.316
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.467
300  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.426
301  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.751
302  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.030
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.739
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.979
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.919
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.832
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.539
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.556
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.599
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.398
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.912
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.117
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.976
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.626
315  E vogėla Soni Malaj 10 4.357
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.067
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.458
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 8.093
319  Forever The Dreams 10 6.054
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.771
321  Ku je TNT 16 9.006
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.193
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.390
324  Shqip Top Albania Radio 14 7.687
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.694
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.407
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.127
328  Dukati Tung Tung 9 4.324
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.278
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.718
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.678
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.457
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.806
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.552
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.886
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.232
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.579
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.597
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.491
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.795
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.412
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.603
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.593
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.463
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.129
346  Pse WNC 9 5.056
347  Jeta shkon WSF 11 5.033
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.415
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.801
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.667
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.216

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.640.103 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.154.399 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja