Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 111.132
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.218
3  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.560
4  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.862
5  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.707
6  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.372
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.761
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.586
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.293
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.600
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.093
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.864
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.058
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.454
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.616
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.220
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.698
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.594
19  Malli Anita Bitri 10 5.327
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.766
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.818
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.287
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.568
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.259
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.944
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.344
27  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.781
28  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.270
29  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.614
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.462
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.563
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.502
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.105
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.224
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.952
36  Nata e fundit Artan Kola 10 7.691
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.188
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.491
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.589
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.520
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.532
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.971
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.626
44  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.053
45  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.251
46  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.007
47  The Best Aurela Gaēe 9 6.526
48  Hitet Avni Aliu 18 5.061
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.283
50  Live me Qumilat Berati 8 25.767
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.842
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.088
53  Live Bitonia 10 3.967
54  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.729
55  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.944
56  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.283
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.549
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.269
59  Live Bujar Uka 15 4.599
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.942
61  Hitet Cani Cani 13 8.464
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.781
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.432
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.740
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.158
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.904
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.823
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.845
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.538
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.553
71  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.914
72  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.802
73  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.771
74  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.742
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.958
76  Popullore Eli Fara 12 6.964
77  Pėrtej Eli Fara 7 5.703
78  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.999
79  Po tė pres Eli Fara 8 6.409
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.072
81  Bardh e Zi Elita 5 10 5.915
82  Elita 5 Elita 5 18 6.290
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.083
84  100% Eliza Hoxha 9 4.804
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.145
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.205
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.629
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.405
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.152
90  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.441
91  Pres... Ermira Babaliu 10 5.257
92  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.521
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.465
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.227
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.843
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.313
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.258
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.073
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.200
100  Live Fisnikėt 19 6.282
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.308
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.138
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.590
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.677
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.156
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.830
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.670
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.924
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.295
110  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.262
111  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.427
112  Liridona Gėzim Nika 16 6.723
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.658
114  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.047
115  Fol Shqip Gili 10 6.919
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.398
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.241
118  Studenti Gili 9 5.762
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.734
120  Hitet Gjurmėt 18 4.499
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.206
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.322
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.798
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.537
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.808
126  Live Hajro Ceka 12 4.786
127  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.827
128  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.477
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.051
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.210
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.066
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.175
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.222
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.542
135  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.256
136  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.165
137  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.081
138  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.349
139  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.526
140  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.052
141  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.302
142  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.824
143  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.367
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.488
145  Ilirėt Ilirėt 23 4.993
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.896
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.522
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.772
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.484
150  23....53 Irma Libohova 8 5.226
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.422
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.023
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.314
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.634
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.457
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.444
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.544
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.745
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.767
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.841
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.688
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.386
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.386
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.413
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.701
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.951
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.455
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.740
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.853
170  Don Juan Kledi 8 3.269
171  Dashnija Kledi 8 4.730
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.332
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.877
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.123
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.090
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.278
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.558
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.298
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.859
180  Popullore Laver Bariu 17 5.737
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.883
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.986
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.588
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.049
185  E si ta them Lori 10 6.156
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.636
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.678
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.971
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.206
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.307
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.708
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.987
193  Mitrovica Marigona 9 5.602
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.086
195  Ēka ka zemra Meda 8 48.730
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.949
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.784
198  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.061
199  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.910
200  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.467
201  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.743
202  Merita Halili Merita Halili 8 6.022
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.733
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.447
205  O Zot Meta 8 3.861
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.379
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.040
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.912
209  Minatori Minatori 18 6.019
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.464
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.394
212  Mister Mister 10 3.788
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.802
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.807
215  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.188
216  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.403
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.300
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.382
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.442
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.418
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.428
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.164
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.054
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.659
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.851
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.301
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.832
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.006
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.128
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.881
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.973
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.005
233  Nuk je ti Oda 14 4.596
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.132
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.018
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.632
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.969
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.745
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.516
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.481
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.197
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.577
243  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.389
244  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.205
245  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.509
246  As po, as jo Poni 8 7.657
247  Muzikė popullore Populli 18 6.613
248  Toka jonė Postmoderna 7 3.773
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.682
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.051
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.779
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.621
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.839
254  Dikur Redon Makashi 9 4.828
255  Dil prej gotės sime Remi 12 4.692
256  Fiki dritat Remi 16 3.674
257  M'ka marrė malli Remi 15 27.023
258  Live Remi & Corona 4 4.306
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.868
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.595
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.691
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.423
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.132
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.862
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.269
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.020
267  Ante Rovena Dilo 12 8.165
268  Paraja Rovena Stefa 10 4.803
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.876
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.521
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.269
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.948
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.706
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.037
275  Fest 98 RTSH 1998 14 5.935
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.511
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.208
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.709
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.192
280  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.842
281  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.296
282  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.690
283  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.434
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.313
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.930
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.229
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.859
288  Hitet Selami Kolonja 14 6.175
289  Sot... Selami Kolonja 12 3.940
290  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.644
291  Do vi Selami Kolonja 14 4.646
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.400
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.160
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.366
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.163
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.052
297  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.942
298  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.954
299  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.869
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.227
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.628
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.052
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.208
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.486
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.507
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.131
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.362
308  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.337
309  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.576
310  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.064
311  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.855
312  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.853
313  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.235
314  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.560
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.693
316  E vogėla Soni Malaj 10 3.962
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.980
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.073
319  Forever The Dreams 10 5.509
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.383
321  Pėrtej vehtes TNT 10 4.772
322  Ku je TNT 16 8.468
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.231
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.968
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.911
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.133
327  Dukati Tung Tung 9 3.889
328  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.452
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.785
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.140
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.260
332  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.146
333  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.210
334  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.952
335  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.359
336  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.137
337  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.535
338  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.858
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.084
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.187
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.832
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.144
343  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.001
344  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.180
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.664
346  Pse WNC 9 4.590
347  Jeta shkon WSF 11 4.622
348  Fontana Zekirja Gashi 10 3.960
349  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.573
350  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.935
351  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.879

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.424.081 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.434 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja