Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.500
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.136
3  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.265
4  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.473
5  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.661
6  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.273
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.702
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.506
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.234
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.540
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.027
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.793
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 5.988
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.371
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.546
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.128
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.621
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.546
19  Malli Anita Bitri 10 5.263
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.702
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.745
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.215
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.494
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.199
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.878
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.297
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.202
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.541
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.703
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.401
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.501
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.433
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.050
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.152
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.892
36  Nata e fundit Artan Kola 10 7.608
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.143
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.420
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.531
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.468
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.471
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.914
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.559
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.172
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.934
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.452
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 5.960
48  Hitet Avni Aliu 18 5.008
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.227
50  Live me Qumilat Berati 8 25.313
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.774
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.038
53  Live Bitonia 10 3.910
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.879
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.213
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.677
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.491
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.157
59  Live Bujar Uka 15 4.539
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.877
61  Hitet Cani Cani 13 8.418
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.715
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.368
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.683
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.102
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.839
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.769
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.793
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.489
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.491
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.752
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.708
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.685
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.863
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.871
76  Popullore Eli Fara 12 6.899
77  Pėrtej Eli Fara 7 5.628
78  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.926
79  Po tė pres Eli Fara 8 6.348
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.003
81  Bardh e Zi Elita 5 10 5.839
82  Elita 5 Elita 5 18 6.223
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.005
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.093
85  100% Eliza Hoxha 9 4.741
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.145
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.574
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.353
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.101
90  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.388
91  Pres... Ermira Babaliu 10 5.205
92  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.462
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.415
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.162
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.778
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.239
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.195
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.026
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.155
100  Live Fisnikėt 19 6.215
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.203
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.082
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.533
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.629
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.089
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.774
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.605
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.861
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.223
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.366
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.224
112  Liridona Gėzim Nika 16 6.643
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 5.969
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.607
115  Fol Shqip Gili 10 6.849
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.339
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.192
118  Studenti Gili 9 5.707
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.684
120  Hitet Gjurmėt 18 4.441
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.143
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.266
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.747
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.462
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.326
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.771
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.410
128  Live Hajro Ceka 12 4.727
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.000
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.157
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 5.998
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.111
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.179
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.490
135  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 6.992
136  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.281
137  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.460
138  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 5.982
139  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.238
140  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.775
141  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.273
142  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.089
143  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.194
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.439
145  Ilirėt Ilirėt 23 4.944
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.833
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.433
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.711
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.419
150  23....53 Irma Libohova 8 5.165
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.345
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.972
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.259
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.584
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.383
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.368
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.481
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.709
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.356
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.634
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.322
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.337
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.348
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.650
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.478
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.402
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.695
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.687
169  Don Juan Kledi 8 3.221
170  Dashnija Kledi 8 4.668
171  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.789
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.266
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.807
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.072
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.034
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.221
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.504
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.227
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.792
180  Popullore Laver Bariu 17 5.667
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.825
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.932
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.520
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 6.995
185  E si ta them Lori 10 6.095
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.585
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.618
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.907
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.142
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.239
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.654
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.922
193  Mitrovica Marigona 9 5.533
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.015
195  Ēka ka zemra Meda 8 48.301
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.908
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.357
198  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.005
199  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.845
200  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.413
201  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.683
202  Merita Halili Merita Halili 8 5.950
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.664
204  O Zot Meta 8 3.805
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.394
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.308
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 8.954
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.839
209  Minatori Minatori 18 5.968
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.413
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.310
212  Mister Mister 10 3.740
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.742
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.761
215  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.128
216  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.335
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.240
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.324
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.385
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.356
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.360
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.112
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.001
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.608
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.800
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.244
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.784
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.950
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.068
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.828
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.911
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.954
233  Nuk je ti Oda 14 4.538
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.083
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.959
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.572
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.683
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.462
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.893
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.380
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.140
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.069
243  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.321
244  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.162
245  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.456
246  As po, as jo Poni 8 7.589
247  Muzikė popullore Populli 18 6.552
248  Toka jonė Postmoderna 7 3.717
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.620
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 4.991
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.719
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.563
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.785
254  Dikur Redon Makashi 9 4.773
255  Dil prej gotės sime Remi 12 4.649
256  M'ka marrė malli Remi 15 26.522
257  Fiki dritat Remi 16 3.630
258  Live Remi & Corona 4 4.254
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.792
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.536
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.630
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.075
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.348
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.791
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.220
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.972
267  Ante Rovena Dilo 12 8.112
268  Paraja Rovena Stefa 10 4.752
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.821
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.440
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.201
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.881
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.664
274  Fest 97 RTSH 1997 12 4.986
275  Fest 98 RTSH 1998 14 5.884
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.464
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.136
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.659
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.140
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.375
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.788
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.240
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.643
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.258
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.858
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.172
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.810
288  Hitet Selami Kolonja 14 6.106
289  Sot... Selami Kolonja 12 3.903
290  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.569
291  Do vi Selami Kolonja 14 4.602
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.337
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.119
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.312
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.105
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 4.988
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.893
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.815
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.860
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.154
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.583
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.003
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.137
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.439
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.455
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.084
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.300
308  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.503
309  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.006
310  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.783
311  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.798
312  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.284
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.514
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.199
315  E vogėla Soni Malaj 10 3.920
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.647
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.924
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.802
319  Forever The Dreams 10 5.443
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.333
321  Pėrtej vehtes TNT 10 4.711
322  Ku je TNT 16 8.414
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.169
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.914
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.059
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.842
327  Dukati Tung Tung 9 3.841
328  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.372
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.723
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.072
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.213
332  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.152
333  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.890
334  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.293
335  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.090
336  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.502
337  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.816
338  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.099
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.042
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.104
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.765
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.093
343  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.926
344  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.122
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.608
346  Pse WNC 9 4.533
347  Jeta shkon WSF 11 4.576
348  Fontana Zekirja Gashi 10 3.901
349  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.508
350  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.831
351  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.793

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.398.044 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.049 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja